Dobrá cena silný picosecond odstranění tetování laserem pro odstranění tetování, pigmentace a oxid peeling omlazení

Nové

9 935.45 Kč

dobrá cena silný picosecond odstranění tetování laserem pro odstranění tetování, pigmentace a oxid peeling omlazení

Jak to funguje?

Energie Q-Switched ND:YAG Laser může být absorbován modré a černé melaninu. Melanin bude roztříštěný tak malé, že mohou být metabolizován lymfatickým systémem, nebo být egested ven z těla. Tak tetování nebo jiných pigmentací budou odstraněny bez poškození normální tkáně. Ošetření je bezpečné a pohodlné, bez prostojů nebo vedlejší účinky.

Technika Parametr:

Typ laseru: polovodičový Q-switch Nd:YAG laser

Vlnová délka: 1064nm, 532nm ,1320nm

Výstupní Energie: 2000mJ

Trvání impulsu: 8-10ns

Frekvence: 1-10Hz

Napájení: AC220V 50Hz

Power:800VA

Velikost:380 mm×300 mm×320 mm

Hmotnost: 18kg

Léčba se pohybuje

1. Všechny barvy odstranění tetování.

2. Skvrny odstranění (piha,kávy skvrny,stařecké skvrny,névus Ota).

3. Výšivky lipline.

4. Úrovní očí,obočí, odstranění pigmentů.

Aplikace

532nm laser-- Léčbě hnědé a červené pigmentace může proniknout do světelné vrstvy kůže, a proto,To je velmi snadno vstřebává do hnědé,červené a tmavě-hnědé barvy pigement.Například,odstranění pihy,pigmentové skvrny a jiné světlo-barevné tetování

1064nm laser --- Léčbě černá & modrá pigmentace může proniknout do hluboké vrstvy kůže,takže je snadno vstřebává do modré,černé a zelené barvy pigmentu,proto je velmi vhodný k léčbě pigmentových onemocnění v kožní vrstvě.Například,jak se zbavit tetování obočí,Ota je névus a pigmentové onemocnění.

132onm laser -- 1320nm Černá Moppet : pro pupínek odstranění, bělení pokožky, zmenšení pórů,

omlazení pleti,léčba akné.

Laserové ošetření

Před & Po

Stroj Obrázek:

laserové odstranění tetování stroj,laser pro odstranění tetování,tetování laserem remover,tetování odstranit, laserové,nd yag laser,odstranění tetování laserem,laserové odstranění tetování,laserové odstranění tetování,nd yag laser pro odstranění tetování,pikosekundové laserové odstranění tetování,laserové odstranění tetování q-switched nd yag laser,odstraňovač tetování, laser,nd.yag laser,laser nd yag,laserové odstranění tetování stroj,laserové odstranění tetování,nd yag laser pro odstranění tetování,yag laser, odstranění tetování,odstranění tetování laserem,laserem odstranění tetování,laser nd yag 1064,nd yag laserem,

Štítky: oxid peeling laserové stroje, pico laser, picosecond laser, tetování laserem, neatcell picosecond laser pero recenzi, ipl laser vlasy odstranění stroj kemei, profesionální ipl laserové epilace stroje, laserové ukazovátko silný, přenosné laserové picosecond, carbon gel laser.

Standardní Napětí 240V
Funkce Omlazení Pleti
Napájecí Zdroj Další
Značka artmex
Materiál Plastové

Napsat svou recenzi!

Dobrá cena silný picosecond odstranění tetování laserem pro odstranění tetování, pigmentace a oxid peeling omlazení

Napsat svou recenzi!

Související produkty