Bezdrátové inteligent-ních Čistička Vzduchu A Ionizátor PM2.5 Kvalitní Monitor Auto

Nové

1 312.50 Kč

15 milionů negativních iontů-iontový generátor produkuje 15 milionů negativních iontů, které mohou odstranit alergeny ve vzduchu, jako je pyl, spory plísní, bakterie a es. Mohou také odstranit prach, filtrace a cigaretový kouř ze vzduchu. Žádný filtr potřeba!

Uv dezinfekce-výkonný šetrné k životnímu prostředí UVC technologie LED může zabít 99,9% es, zápach-způsobuje bakterie, některé plísně a jiné alergeny. Bez rtuti a ozón.

PM2.5 real-time monitoring-LED kvalita ovzduší indikátor vám poskytuje real-time sledování PM2.5 kvalitu ovzduší až na 4,6 metrů čtverečních!

Čisté kdykoliv a kdekoliv-přenosný design, výdrž baterie až 4 hodiny, může poskytovat vysoce kvalitní vzduch pro váš stůl, domov, auto, RV, hotelu nebo kdekoliv! S držáku, snadné použití v autě. Stačí stisknout tlačítko pro přepnutí do tichého režimu, tiše čištění vzduchu vedle vás, zatímco budete spát.

velikost:80x80x205mm

Materiál:ABS

barva:Bílá/Černá

Obsah Balení:

1 x čistič

1 x USB kabel

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: vzduch purifi, kyslík portabl, vzduch čistí pro domácí, maska pm2.5, jónské čistička vzduchu, xiaomi čistička vzduchu 3 3h filtr, vzduch čistí náhrdelník, auto ozon, bezdrátová sluchátka kabelové vedení zařízení, vzduch xiaomi.

Značka FGHGF
Původ KN(Původu)
Certifikace NIC
Objem Vzduchu 310m3/h
Výkon (W) 10W
Napětí (V) 6V

Napsat svou recenzi!

Bezdrátové inteligent-ních Čistička Vzduchu A Ionizátor PM2.5 Kvalitní Monitor Auto

Napsat svou recenzi!

Související produkty