Zahradnické Rukavice pro Ženy a Muže Thron Důkaz Rose Prořezávání Kráva Kožené Rukavice s Dlouhým Předloktím Ochranu Rukavici

Nové

248.39 Kč

Zahradnické Rukavice pro Ženy a Muže Thron Důkaz Rose Prořezávání Kráva Kožené Rukavice s Dlouhým Předloktím Ochranu Rukavice PROFESIONÁLNÍ ROSE VKLÁDAT RUKAVICE: Pevnost, Trvanlivost a Pohodlí,že jsou všechny růže zahradník potřeboval.

ODOLNÉ proti PRORAŽENÍ:5 mm bavlna šité na dlani poskytuje větší ochranu. Měkké, Pružné a Odolné proti Proražení. Udržet vaši bezpečnost před poškrábáním.

DLOUHÝ LOKTE MANŽETY: Pouze rukou ochrana není dost, dlouhý lokte manžety také chrání vaše ruce.

ŠIROKÉ UPLATNĚNÍ: Jen nosit, když jste čelí žádné OSTRÉ TRNY, ČURÁCI, DRSNÝ NEBO ŠPINAVÉ VĚCI ve vaší zahradě.

UDRŽOVAT v ČISTOTĚ:Mějte čisté ruce a aby všechny vaše zahradnické nářadí přímo na vaše ruce a prsty. Jen odejít ventilátor a relaxaci ve vaší zahradě. Dostat pryč od ŠPINAVÉ.

1,Co Potřebujete, Je Všechno, co Jsme Myslím, že Bezpečnost a trvanlivost je vždy naší nejvyšší prioritou. Vyrobeny z prémiové kvalitní přírodní hovězí kůže kůže na rukou část, Měkké, pružné a Odolné proti Proražení.

2,Extra dlouhé kráva kožené manžety také poskytuje lepší ochranu pro vaše ruce. Nejlepší Volbou Pro Ochranu Rukou A Paží Na Růže Zahradnické Práce Dostat pryč od OSTRÝMI TRNY. Dostat pryč od POŠKRÁBÁNÍ.Kameny, trny a větvičky nemůže ublížit, když budete nosit naše trn důkaz a odolné proti proražení zahradnické rukavice.

barva:žlutá

Materiál:kůže

velikost:S,Délka: 44cm/M,Délka: 45cm/L,Délka: 46cm

Obsah Balení:

1* Dvojice Zahradní Rukavice

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: rukavice zimní dámské, rukavice ženy, gmg, rukavice kožené pánské, telefon držet, barevné ruce rukavice, krátké rukavice latexové, závěs kožené rukavice, pracovní rukavice, vnitřní zařízení polici.

Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Zahradnické Rukavice pro Ženy a Muže Thron Důkaz Rose Prořezávání Kráva Kožené Rukavice s Dlouhým Předloktím Ochranu Rukavici

Napsat svou recenzi!

Související produkty