Nejnovější Vpecker EasyDiag E1 Skener OBD2 Wi-fi obd Auto Diagnostický Nástroj, Kompletní Systémy Auto Skeneru

Nové

2 750.37 Kč

Nejlepší Vpecker Easydiag V10.6 Auto Diagnostický Skener OBD2 Wi-fi OBD 2 Automobilový Skeneru, 8 palce, Windows 10 Tablet OBD2 Scanner

Vpecker Tablet Vysoké Světla :

1. Naše Vpecker je nejnovější V10.6 verze Zdarma Aktualizovat Online.

2. Vpecker easydiag v10.6, nové přidat PEUGEOT, KIA, Mitsubishi všechny modely' PRO funkce, jako je programování ecu. Aktualizace sdělení stabilitu, více spolehlivé.

3. Pouze naše Vpecker Tablet kit přichází s pre-nainstalovány oficiální Windows 10 OS + Android 5.1 Dual OS, 8.9" dotykový displej tablet s vpecker software pre-nainstalovány, všechny, které jste obdrželi jsou připraveny k použití.

4. Zdarma Tablet Hard case , Zdarma ochrana Obrazovky Tabletu , Zdarma plastové pouzdro , vše v jedné sadě s ochranou pěnou, profesionální automobilový skeneru kit.

5. Budeme změnit jazyk systému, bude vaše země je jazyk, než lodní doprava, žádné problémy v provozu. a Vpecker diagnostické rozhraní podporuje multi-jazyky, včetně :

Angličtina/ Ruština/ Španělština/Portugalština/Francouzština/Němčina/Italština/Finština/Polština/Švédština /Holandština/Rumunské/Maďarské/Čeština/Japonština/Korejština/Turecká/Arabština/Thajština/Vietnamských/Indonéština

Upozornění : tento tablet je pouze k dispozici v angličtině, bez více jazyků. Vpecker software podporuje 20+ jazyků

1.OBD2 Scanner Vpecker Funkce:

Nejnovější verze: V10.6 ! Můžete získat zdarma aktualizovat vnitřní software.

Podpora Wi-fi bezdrátový diagnostika a vhodný pro systém Windows XP:~ Windows 10

Kompletní funkce schopnosti včetně živých dat, chybový Kód Čtení pro všechny systémy včetně ABS AIRBAG Převodovka atd.

Bezkonkurenční OBDII funkce-podpora VŠECH 5 OBDII protokolů a VŠECH 10 zkušebních režimů.

Aktualizace automatické Wi-Fi dostupné v novém softwaru uvolní. Wi-Fi internet schopnosti umožňuje bezdrátový přístup v průběhu semináře.

Můžete podívejte se na rok a model vozidla, automaticky a rychle.

Může fungovat stabilně vysoké a nízké teploty prostředí, a dobře fungovat.

Velmi snadný-k-použití s dotykovou obrazovkou provoz a intuitivní ovládání v systému windows.

Hardwarová architektura používá nový design s více ochrany, rušení a stabilitu. Vestavěná ochrana proti přepětí modul je použit k ochraně skeneru a vozidlo proti náhodnému poškození během kontroly.

2. Více než 25 jazyky jsou podporovány v diagnostické rozhraní, Incrediable!

Angličtina/ Ruština/ Španělština/Portugalština/Francouzština/Němčina/Italština/Finština/Polština/Švédština /Holandština/Rumunské/Maďarské/Čeština/Japonština/Korejština/Turecká/Arabština/Thajština/Vietnamských/Indonéština

3. Plné Kompletní Funkce diagnostiky, Všechny systémy skener!

MI-Motor, elektronika, CDI-Common Rail Diesel Vstřikování, ATD-Elektronické ovládání převodovky, EMS-Elektronický volič modulu, SBC - Sensotronic Brzdy Řízení, ESP-Elektronický stabilizační program, BAS-Brzdový asistent, Odpružení, TPC-monitorování tlaku vzduchu v Pneumatikách, Airbag, CGW-Centrální brána, EIS-Elektronické zapalování, OCP-Stropní ovládací panel, UCP-Horní ovládací panel, XALWA-Xenonové světlomet, HRA-Světlomet rozsah kontroly, ATA-Anti-theft alarm systém, IC-Přístrojová, ASSYST-Aktivní Servisní Systém, SCM-sloupek Řízení modulu, EPS-Elektrický posilovač řízení, PTS - Parktronic systém, EPB-Elektrická parkovací brzda, COMAND/AUDIO, CD/DVD, TV tuner, CTEL-Mobilní telefon, DCM-Dveře řídicí modul, ESA řidiče-Elektrické nastavení sedadla řidiče, ESA spolujezdce, Elektrické nastavení sedadla spolujezdce, AAC-klimatizace, WSS-snímač Hmotnosti systému, SVMCM-Speciální vozidla multifunkční ovládací modul, atd.

5. Vpecker Maintenance Service (MSS) ABS Krvácení (až do roku 2014 modely: Citroen, Daewoo, Jaguar, land rover, Opel ,Peugeot, Renault, SSANGYONGFORD, atd.) Test baterie (až 2015 modely: Ford,jaguar,land rover,Lexas,Toyota,atd.) Regenerace DPF (až do roku 2014 modely: Citroen, Daewoo, Jaguar, land rover, Opel,Peugeot,Subaru,Opel ,atd.) EPB (do roku 2015 modely:Bnez,BMW, CITROEN, Daewoo, GM(Buick,Cadillc,Chevrolet,Chevrolet),Honda, land rover , Jaguar , Opel, Peugeot, Renault, Saab,Subaru,Toyota,Vauxhall ,Volov, VW, atd.) Ropa Light Obnovit (až modely 2015:pro všechny automobilky.) TPMS (až do roku 2014 models:Audi,Benz,BMW,Ford,Honda,Hyundai,Jaguar,Kia,Landrover,Lexas,Nissan,Porshe,SMG(Buick),Subaru,Toyota,VW, etc.)

6. Vpecker Jedinečné Odborné Služby Systému (ESS/ Kódovací Funkce )

Výměna oleje, Volnoběžné otáčky učení, Volnoběžné otáčky Seřízení, odvzdušnění, Úroveň kalibrace Škrticí klapky adaptace, Snímač Úhlu natočení Volantu Kalibrace, EPB Reset, Reset DPF, ECU prvním spuštění, ECU inicializace, atd. Nově aktualizace: Vpecker Easydiag Aktualizace pro P*ORSCHE Auto! To se Vztahuje až do roku 2016! P*orsche DSS-->*P orsche ESS-->*P orsche Pro , systém V13.0 až V18.0, ti výkonnější zařízení s novou speciální funkce. Vztahuje až do roku 2016 modely: Cayenne, 911(966), 911(997), Boxster(986), Boxster(987), Cayman, Carrera GT, GT2(996), GT3(996), 911(964/993), Macan, atd.

7. Nejširší vozidla reportáže a zdarma software!

Všechny uvedené aboved auto dělá software jsou zdarma ke stažení a zdarma aktualizace, podpora až do poslední 2016 modely aut! USA: pro Chrysler pro Ford, pro spojené státy G-M, pro Jeep, pro Scion Evropský : pro Abarth, Alfa para, para Aston, pro Audi, Bentley, Mercedes B-enz, pro BMW, Bugatti, pro para Citroen, Dacia, Ferrari, Fiat fordeu, Jaguar, Lamborghini, Lancia, land rover, pro Maserti, pro Mini Cooper, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, pro Saab, Seat, Škoda, elegante, Vauxhall, Volvo, VW Asie: pro Acura, pro ASII G-M pro Daewoo, Daihatsu, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Kia, Lexus, pro Para Mazda, Mitsubishi, Nissan, pro Perodua, pro Protón, pro Ssangyong, Subaru, Suzuki, Toyota Austrálie: pro Holden, Ford (austrálie) Číňan: pro BYD, pro Changan, pro Changhe, pro Chery, pro Emgrand, pro Englon, pro Foton, pro Geely, pro GLEAGLE, pro GWM, pro HBSH, pro Huachen, pro Lifan Wuling, pro de yuanes OBD-II: pro Chrysler pro Ford, pro spojené státy G-M pro Toyota, Lexus, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, pro Abarth, pro Aston Martin, Bugatti, pro Ferrari, Lamborghini, pro Maserti, pro Benz, BMW, VW, Audi, Seat, Škoda, Porsche, Jaguar, Land Rover, Volvo, Saab, Alfa

Štítky: obd2 scanner, obd2, bluetooth dostávají, launch x 431, bluetooth odb2, 2 elm, auto diagnostické přístroje, auto motor tester, launch easydiag, warcraft wow.

Moc 9W
Elektronické Ano
Název produktu Nejlepší Vpecker Easydiag V10.6 Auto Diagnostický Skener
Položka Výška 0.95cm
Vpecker Tablet Software re-nainstalován Win10 a Systém Android s Vpecker Software
Položka Délka 21cm
Vpecker Model Tabletu Vpecker V10.5 OBD2 Bluetooth/ Wifi Bezdrátový Skener
Šířka Položky 12.5cm
Typ Materiálu Vysoká Kvalita Plastu a Kovu
Obsah Balení 1*Vpecker Adaptér, 1*Heslo obálka,1* přenosný string& uživatelská příručka
Název Modelu Nejlepší Vpecker Easydiag V10.6 Auto Diagnostický Skener
Typ Položky Motor Analyzer
Externí Testování Certifikace ce
Původ KN(Původu)
Speciální Funkce Wifi
Verze Softwaru Nejnovější V10.6
Kompatibilní Systémy Windows XP - Windows 10
Verze Hardwaru Vpecker Wifi/Bluetooth
Vpecker Tablet je Expert funkce Programování řídicího modulu pro určitá vozidla
Vpecker Tablet je Funkce 2 Kompletní funkce schopnosti včetně živých dat ,programování ECU
Vpecker Tablet Záruka 3 Rok je záruka Kvality, 1 rok návrat a vrácení peněz
Napětí 12V
Zdarma Auto Software Více než 76 Zdarma Auto Dělá, stovky Automobilů Modelu Software zdarma
Značka vpecker
Hmotnost Položky 2kg
Vpecker Tablet je Funkce 1 Přečtěte si Auto poruchové Kódy pro všechny systémy včetně ABS ,Airbag ,AC,

Napsat svou recenzi!

Nejnovější Vpecker EasyDiag E1 Skener OBD2 Wi-fi obd Auto Diagnostický Nástroj, Kompletní Systémy Auto Skeneru

Napsat svou recenzi!

Související produkty