Automatické Psí Tlapky Cleaner Pet Nohy Podložka Grooming Kartáč Přenosné Kočku Špinavé Tlapky Čištění Cup Měkké Silikonové Nohy Umýt Nástroj

Nové

347.95 Kč

Body:

1、Čištění a Masáž: psí tlapky čistič je vyroben ze super měkké silikagel. Povrch je choulostivý a může účinně absorbovat prach a nečistoty. Měkké silikonové jehly může dát domácího mazlíčka nohy, osvěžující a příjemnou masáž.

2、Elektrické Čištění: psí tlapky cleaner vlastnosti čisté mědi variabilní rychlost motoru, a motor má napětí 7,4 V, vpřed a vzad rotace, a jeho rychlost je 130RPM a normální životnost motoru je více než 500H, který nabízí silný výkon a 2-způsob čištění.

3、Oddělení Konstrukce: rotační vložka na psí tlapky cleaner přijímá vlastní design s vlastním adsorpční kapacitu, která může být samostatně stojící, a automatické čištění a ruční čištění mohou být vybrány při použití psí tlapky čistší.

4、Jednoduchá Obsluha: Když pes tlapku cleaner pracuje, potřebuje pouze malé množství vody (malé množství pracího prostředku je účinnější), pak dát domácího mazlíčka nohy, vytáhněte každou nohu po dobu 1-2 minut a suché nohy s ručníkem.

5、Široký Aplikace: Vhodné pro velké a středně velké psy, jako jsou Husky, německý Ovčák, Zlatý Retrívr, Samojed, Labrador, Aljašský Malamut, atd.

Vlastnosti:

Čištění a Masáž: psí tlapky čistič je vyroben ze super měkké silikagel. Povrch je choulostivý a může účinně absorbovat prach a nečistoty. Měkké silikonové jehly může dát domácího mazlíčka nohy, osvěžující a příjemnou masáž.

Elektrické Čištění: psí tlapky cleaner vlastnosti čisté mědi variabilní rychlost motoru, a motor má napětí 7,4 V, vpřed a vzad rotace, a jeho rychlost je 130RPM a normální životnost motoru je více než 500H, který nabízí silný výkon a 2-způsob čištění.

Oddělení Konstrukce: rotační vložka na psí tlapky cleaner přijímá vlastní design s vlastním adsorpční kapacitu, která může být samostatně stojící, a automatické čištění a ruční čištění mohou být vybrány při použití psí tlapky čistší.

Jednoduchá Obsluha: Když pes tlapku cleaner pracuje, potřebuje pouze malé množství vody (malé množství pracího prostředku je účinnější), pak dát domácího mazlíčka nohy, vytáhněte každou nohu po dobu 1-2 minut a suché nohy s ručníkem.

Široké využití: Vhodný pro velké a středně velké psy, jako jsou Husky, německý Ovčák, Zlatý Retrívr, Samojed, Labrador, Aljašský Malamut, atd.

Návod k použití:

1. Nalijte odpovídající množství čisté vody do pet noha podložku (vhodné množství pracího prostředku je lepší).

2. Dát domácího mazlíčka nohy do pet nohy pračky, stiskněte tlačítko napájení, nohy pračka bude prát a masáž pet nohou při rychlosti 150RPM, a každou nohu lze mýt v 1-2 minuty. Vyjměte nohy a osušte ji s ručníkem.

3. Po čištění, nalít špinavou vodu do kanalizace, a opláchněte silikonový kartáč pet noha podložku přímo na kohoutek (prosím, nedávejte domácího mazlíčka nohy podložka ve vodě).

4. Po použití umístěte pet nohy podložky bezpečně v místě, kde domácí zvířata nebo děti nemohou dosáhnout.

Specifikace:

Jméno: Automatické Pet Podložka Nohou

Hlavní materiál ohnivzdorné ABS

Jmenovité napětí DC7.4V,

Použití power: 6W

Current: 800Ma

Napájecí adaptér: 7.4V1.5A

Rozměry výrobku: cca 160*115*180mm/6.30*4.53*7.09 v

Balení velikost: 152*122*185mm/5.98*4.80*7.28 v

Produkt čistá hmotnost: cca 0.70 kg

Hrubá hmotnost: 0.81 kg

Balení Seznam:

Psí Tlapky Cleaner*1

Poznámky:

1. Plug produktu, stiskněte spínač tlačítko, motor se bude otáčet ve směru hodinových ručiček, stiskněte spínač znovu tlačítko, motor se otáčí proti směru hodinových ručiček, stiskněte tlačítko znovu a motor se zastaví.

2. Kontrolka Po zapojení výrobku, indikátor se rozsvítí modře po zapnutí napájení, a barva kontrolky se změní na červenou po vypnutí.

3. Napájecí adaptér musí být uchováván mimo dosah vody.

Štítky: čisté tlapky, kočky tlapa skleněné poháry, kartáč nohy, příslušenství psa, kočka, vazby domácí zvířata, čistič psích tlapek, špinavý pes, kočka psí tlapky umýt, psí tlapky podložka.

Materiál ABS
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Automatické Psí Tlapky Cleaner Pet Nohy Podložka Grooming Kartáč Přenosné Kočku Špinavé Tlapky Čištění Cup Měkké Silikonové Nohy Umýt Nástroj

Napsat svou recenzi!

Související produkty