40W 60W 80W LED Garage Light E27 Tvarovatelné Stropní Světlo Pro Domácí Sklad, Dílna Skládací Průmyslová Lampa AC85-265V

Nové

213.42 Kč

Obsah Balení:

1x LED Garáže Svítidlo

Specifikace:

Napětí: AC85-265V

Socket: E27

Výkon: 40/60/80W

LED:108/120/144LED

Zdroj světla: 2835LEDs

Teplota barev: Teplé světlo, 3500K/Bílé světlo 6500K

Světelný Tok: 8000LM

Nastavitelný Úhel: Ano

Tělo Materiál: Plast

Otevřít Velikost: Přibl. 226*226mm

Barva: Černá

Vlastnosti:

- Premium, Materiál: přijímá vysoce převodovka PC stínítko, které je světlo v jas, měkké světlo, stabilní a trvanlivé.

- Nastavitelný Úhel osvětlení: Každá osvětlovací jednotka může být upravena o 90 stupňů tak, aby osvětlení úhel a plocha může být nastavena na vaši žádost. To umožňuje efektivnější světla k dosažení vašeho pracovního prostoru, a tím vysoká účinnost osvětlení z LED žárovek může být dosaženo.

- Úspora energie A Dlouhá Životnost: kvalitní 2835LEDs,energeticky efektivní. Index podání barev je vyšší než 80, která obnovuje skutečnou barvu objektu; nízké světlo kaz a dlouhou životnost.

- Široké Použití: Používá se jako garáž, LED světla, nízké/vysoké stropní světla, LED pracovní světla, nebo LED žárovky. Skvělou alternativou k tradiční zářivky pro garáže, sklepy, obchody, dílny, veřejné prostory, společenské místnosti, sklady, stodoly, vybavení pokojů a další průmyslové pracovní prostory s velkou plochu osvětlení.

- Snadná Instalace: E27 objímka, a to je snadno nainstalovat; bez nářadí, elektroinstalace a profesionální elektrikáře.

Bezpečnost Provozu:

- Ne stmívatelné: ne použití s lehké ovládání zařízení, elektronické spínače, dálkové ovládání zařízení, nebo indikátor vypínače.

- Pouze pro vnitřní použití: držák lampy by neměly být vodotěsné, použijte ji v suchu a normální teplotě prostředí. Prosím, neinstalujte jej v uzavřené lampy.

- Neodstraňujte, a změňte toto světlo.

- Nedívejte se na světlo úzkou a dlouhou dobu pro ochranu očí proti ublížit nadměrné světlo.

Štítky: pro domácí, španělsko skladu, workshop, nástroj, eu sklad, celing lampa, asus zenfone 3 ze520kl lcd displej, módní usa skladu, sklad, tin stropní světla, fugu.

Je Žárovky Zahrnuto Ano
Značka Smuxi

Napsat svou recenzi!

40W 60W 80W LED Garage Light E27 Tvarovatelné Stropní Světlo Pro Domácí Sklad, Dílna Skládací Průmyslová Lampa AC85-265V

Napsat svou recenzi!

Související produkty