Rozšíření Trubice 3 Ring Adaptér Pro M42 42mm Šroub Mount Objektiv Fotoaparátu

Nové

90.40 Kč

Vlastnosti:

100% Zbrusu Nový A Vysoce Kvalitní

Makro Extension Tube set pro ZRCADLOVKY se závitem M42 objektiv držák se skládá ze 3 prodlužovací trubice - 7mm, 14mm, a 28mm s vnitřním a vnějším závitem M42 šroub uchycení adaptérů. Montáž trubky mezi objektiv a tělo fotoaparátu, aby se váš výběr makro pohybuje - 8 kombinací celkem.

3 prodlužovací trubky - 7mm, 14mm, a 28mm

8 makro kombinace

vyroben z eloxovaného hliníku

Montážní mezikroužek mezi tělo fotoaparátu a objektiv vytvoří větší vzdálenost mezi objektivem a filmem letadla. Pohybem objektiv dále od filmu nebo digitálního snímače fotoaparátu, objektiv je nucen zaměřit mnohem blíže, než je obvyklé. Čím větší je délka mezikroužku, blíže objektiv může soustředit.

Použít tuto sadu s normální objektiv a dostanete kvalitu, která je stejně dobrá jako původní objektiv a velikost, ostrost a všestrannost je ideální pro makro a close-up fotografie.

S M42 mount objektivy, budete muset použít manuální ostření a manuální clony při fotografování. Prosím, ujistěte se, že vaše M42 objektiv má přepínač nebo tlačítko, aby se dal objektiv do stop-down mode, obyčejně odkazoval se na jako Auto-Manuální nebo A/M přepínač.

Vhodné pro:

ZRCADLOVKY se závitem M42 objektiv mount;

moderní Digitální ZRCADLOVKY se závitem M42 objektiv a M42 adaptér pro váš fotoaparát tělo. Například pro fotoaparáty Canon EOS, budete potřebovat M42-E&S a adaptér z M42 objektivu s Auto/Manuální clona spínač.

Obsah balení:

1 x M42 Macro Extension Tube SET

Štítky: fuji prodlužovací trubice, nikon adaptér objektivu nikon m42, makro kroužek, prodloužení trubky nikon, trubky m42, m42 nikon, makro trubka, af objektiv m42, adaptér m42 nex, rozšíření m42.

Kompatibilní Značka NIKON
Značka ikacha
Číslo Modelu Rozšíření Trubice 3 Ring Adaptér Pro M42

Napsat svou recenzi!

Rozšíření Trubice 3 Ring Adaptér Pro M42 42mm Šroub Mount Objektiv Fotoaparátu

Napsat svou recenzi!

Související produkty