Doprava zdarma vlny Batt /semi-plstění vlny pro filc, plstění jehlou ,Spřádání vláken, Foto rekvizity, Černá

Nové

127.92 Kč

Krásné a obrovské mykané Vlny batt. Velké, měkké a nadýchané a pečlivě česaných, aby vám ty nejlepší výsledky pro vaše projekty. Všechny jsou ideální pro plstění jehlou, mokré plstění, předení a protože jsou dost velké, mohou být snadno použita jako fotografie prop.Dosahuje semi-plstění efekt přes zvláštní zacházení, a rychlost plstění práce je značně zrychlil na filc nebo mokré plsti. 100% vlna ", 50g "cca (hmotnost se liší trochu z baterky na batt) Asi 50 cm x50 cm (tyto rozměry se liší trochu z baterky na batt,Protože řezání velikost je jiný, to je jen referenční oblast) "1m2"cca 100cm*100cm dlouhé,Protože tloušťka každé šarže je jiný, obvykle hmotnost 1 m2 plave mezi 170-250g.

PŘEPRAVNÍ PODMÍNKY: 1.Doba zpracování:obvykle jsme loď do 2-5 pracovních dnů po obdržení úplného zaplacení. 2.Lodní doprava:normálně poskytujeme Dopravu Zdarma china post air mail. DOBA DODÁNÍ: 1.To obvykle trvá asi 15-30 pracovních dní, aby se zobrazit položky, které jste si objednal(většinou do 10-20 pracovních dnů). 2.Mezinárodní doprava je ovlivněna mnoha nestabilní faktory,e.g.celní,letenky,počasí,války a obchodní politiku,tedy zásilky může dostat zpoždění někdy.Prosím, kontaktujte nás, pokud jste ještě neobdrželi vaše položky po odhadovanou dobu příjezdu,pak budeme jistě zjistit a vyřešit problém pro vás uspokojivě. KONTAKTUJTE NÁS: 1.Všechny e-maily budou zodpovězeny do 1 pracovního dne.Pokud nechcete dostávat naše odpověď,prosím, re-poslal svůj e-mail, nebo poslat zprávu na nás,a my vám odpovíme vám co nejdříve. 2.Vezměte prosím na vědomí, že barva zastoupení se vztahuje na výrobní rozptyl a nemusí být přesná.Také si všimněte, že nastavení monitoru se může lišit počítač od počítače a může zkreslovat skutečné barvy.Prosím, přečtěte si tyto podmínky důkladně před uvedením vaši nabídku.

Štítky: točí sukně, sr2ez, merino ovce, vlny příze, fiber optic, vlákno merino vlněné plsti, Merino, cítil vlny, cítil pro vyšívání, Cítil.

Značka NoEnName_Null
Typ Produktu Jiné Vlákno
Materiál 100% vlna
Použití Vlněné plsti
Vlákno Typ Česaná

Napsat svou recenzi!

Doprava zdarma vlny Batt /semi-plstění vlny pro filc, plstění jehlou ,Spřádání vláken, Foto rekvizity, Černá

Napsat svou recenzi!

Související produkty