5kusů RJ45 samec na Šroub Terminál Adaptér RJ45 485, RJ45 splitter pro CCTV DVR pro různé typy drátu konektor.

Nové

213.21 Kč

RJ45 Samec na 2póly šroubové svorky Kompaktní design a spolehlivé připojení. RJ45 8P8C na 2póly svorkovnice Prosím, vyberte správnou pravdu díš před placking pořadí:

1. RJ45 Pin4 a Pin5 contect na 2póly konektor.

2. RJ45 Pin5 a Pin6 contect na 2póly konektor.

3. RJ45 Pin6 a Pin7 contect na 2póly konektor.

4. RJ45 Pin7 a Pin8 contect na 2póly konektor.

5. RJ45 Pin2 a Pin7 contect na 2póly konektor.

1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka!

7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Koronavirusvcr.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Souhlasíte s tím, aby všechny výše uvedené politiky při objednání na Koronavirusvcr.cz!

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: dash cam, 5e utp, DVR, fotoaparát secur, rj45 terminál, kamera sledovala, síť splitter, ethernet splitter, muslima nosit, cctv dvr.

RJ45 plug RJ45 8P8C
Typ RJ45
Aplikace RJ45 na 2póly šrouby konektoru
Pohlaví Muž
Produkt Květina
Svorka rozteč 5.0 mm
Číslo Modelu FL-18
Funkce Kompaktní design a spolehlivé připojení
Rozměr 50*12*10mm
Materiál PVC

Napsat svou recenzi!

5kusů RJ45 samec na Šroub Terminál Adaptér RJ45 485, RJ45 splitter pro CCTV DVR pro různé typy drátu konektor.

Napsat svou recenzi!

Související produkty