Pro NS Nintend Spínač Pro NFC gamepad Bezdrátový Dálkový Bluetooth Ovladač Gamepad pro Konzole, Joystick, PC Žlutá Růžová

Nové

596.77 Kč

POZNÁMKA: Transparentní a černá nebude mít NFC .červená zelená bílá růžová a yellew mít NFC

Funkce

1. Hladké linie a elegantní vnější věci. 2. Volné ruce, aby hra jednoduché, a nastavit sílu vibrací, dokonale integrovat je do hry. 3. Podpora NFC funkce. 4. Manuální kontinuální snímání: Stiskněte jedno nebo několik akčních tlačítek a kontinuální snímání klíč nastavit funkci nepřetržitého snímání. 5. Automatické kontinuální snímání: Stiskněte libovolné tlačítko akce pro nastavení sériové snímání a stiskněte tlačítko sériového snímání tlačítko pro nastavení funkce tlačítko pro automatické kontinuální snímání. 6. Jasné, souvislé fotografování: Stiskněte a podržte akční tlačítko pro třetí čas a stiskněte tlačítko sériového snímání tlačítko zrušte funkci nepřetržitého snímání tohoto tlačítka.

Specifikace

Způsob připojení: připojení Bluetooth Vibrace: Ano Kontinuální snímání: manuální kontinuální snímání a automatické kontinuální snímání Velikost: cca 15.4 cm*11.1 cm*5.9 cm/6.06*4.37*2.32 v Materiál ABS šetrný k životnímu prostředí materiál Hmotnost: cca 320 g Délka použití: 7-8 hodin Použitelná platforma: pro Switch, PC

Zdarma Prst s Ruční/Auto, Burst Mode

Neříkej to podvádění.To je jen důležité, aby ochránil hráče palce dlouhé hodiny hraní!Burst režim vám ušetří od neustále rozbíjet stejné tlačítko.Burst režim může jít manuální nebo automatické.V manuálním režimu, je rychlý oheň jen, když se budete držet tlačítka.V režimu auto to neustále požáry, aniž byste museli stisknout tlačítka.

Duální Motory a Nastavitelná Úroveň Vibrací

4 Úrovně vibrací, 100%, 70%, 30%, 0%.

Ovládání

Párování: Stiskněte Y a Domů po dobu 2 sekund.Zapnuto: Stiskněte tlačítko Home po dobu 1 sekundy.Vibrace Nahoru: Stiskněte tlačítko D-pad a "+" po dobu 3 sekund.Vibrace Dolů: Stiskněte tlačítko D-pad nahoru a "-" po dobu 3 sekund.

Roztržení Nastavení Režimu

Manuální sekvenční snímání: Stiskněte Praskla a jeden nebo více akčních tlačítek (A/B/X/Y/L/R/ZL/ZR/D-pad).Stiskněte a podržte akční tlačítko, roztržení požár.Můžete nastavit více než jednu kombinaci.Auto Burst: Stiskněte Praskla a jeden nebo více akčních tlačítek (A/B/X/Y/L/R/ZL/ZR/D-pad), dvakrát.Začne střílet, aniž byste museli držet tlačítka.Zrušit Automatické sekvenční snímání: Stiskněte stejné tlačítko znovu.Vymazat Všechny Roztržení Nastavení: Stiskněte tlačítko D-pad Dolů a "-".

Kompatibilní Model

Nintendo Přepnout Také pracovat s PC a Android smartphony

Co v krabici

1 x Pro Ovladač 1 x Nabíjecí Kabel (USB Typ-C)

Štítky: spínač radost con poplatku grip, herní podložka pod myš, gamepad přepínat, kontrolní výstřel, nintendo spínač controlers, radost con nintendo spínač, Ovládání, bluetooth audio control switch, spínač nintendo spínač ns pro, ovládání pc.

Původ KN(Původu)
Kompatibilní Značka/Model Nintendo
Nintendo Model NINTENDO SPÍNAČ
Typ Gamepady
Balíček Ano
Typ Rozhraní Bluetooth
Značka NoEnName_Null
Číslo Modelu přepínač řadič NFC

Napsat svou recenzi!

Pro NS Nintend Spínač Pro NFC gamepad Bezdrátový Dálkový Bluetooth Ovladač Gamepad pro Konzole, Joystick, PC Žlutá Růžová

Napsat svou recenzi!

Související produkty