Yeele Vánoční Světlo Bokeh Dřevo Pozadí Pro Fotografování Zimní Sněhulák, Dar, Dítě, Novorozenec Portrét Fotografii Pozadí, Photocall

Nové

76.54 Kč

Univerzální:

▶ Vhodné pro novorozené děti baby sprcha narozeninové party dekorace,osobní portrét, produktové a rodinné skupinové foto.Může být také použit pro studio, stánky, večírky, a pro svatby a obchodní/komerční použití,nahrávání videa.

Poznámka:

▶ Všechny pozadí bude poslat složené.Zde jsou způsoby, jak odstranit vrásky. ★ 1. Roll to pevně válce, a čeká na 3-4 dny. ★ 2. Tepla s parní žehlička na zadní položku, pak to bude hladké znovu.Pokud je to nutné, prosím, žehlička na zadní povrch s parní žehlička, ale ne suchá žehlička.(Poznámka: IP65 vodotěsný).

Životního Prostředí Přátelské:

▶ Vyroben Vinylové tkaniny, non-toxické, neškodný materiál,bez kyselin, recyklovatelné!

Přizpůsobit Přijal:

▶ Naše společnost přijmout přizpůsobení objednat dle vašeho přání!Stačí nás kontaktovat svůj obrázek a velikost.

Tenký Vinyl (Tenká Látka)

▶ Vinyl materiál je nejlepší materiál pro tisk, protože barva je nejvíce jasné a živé. Tento materiál je lehký, mírně průsvitný,který je vhodný pro vnitřní použití. To není v pračce.

Polyester

▶ To je velmi měkké s dobrou kvalitou.Lze ji prát také může být použit na venkovní a mohou být použity opakovaně.

Výhody & Nevýhody

▶ Vinyl tisk účinek je o něco lepší než polyester. Vinyl je tisk sytost barev je vyšší. Pokud máte zvláště vysoké požadavky na věrnost barev, je doporučeno, že si vyberete vinyl. Ale vinyl materiál bude nějaká zaniknout z důvodu přepravy.

Tenký Vinyl

▶ Textury:Poměrně Těžké ▶ V Pračce: Žádné ▶ Žehlička: Železo pozadí s nízkou teplotou ▶ Barva: Nejvíce jasné a živé ▶ Používejte čas: Jednou nebo několikrát ▶ Použití: Vnitřní

Polyester

▶ Textura: Jemná ▶ V Pračce: Ano ▶ Železa: Ano ▶ Barva: Světlé ▶ Použití čas: Může být použit opakovaně ▶ Použití: Vnitřní A Venkovní ▶ Vrásky: může být snížena tím, žehlení nebo mytí

O Customizetion

Poskytujeme bezplatné služby šité na míru. Prosím, kontaktujte mě před uvedením pořadí a řekni mi svou kreativitu.Budeme se vzorky pro vás, dokud jste s ní spokojeni

Acout Vráskám

Vzduch pošta má omezení velikosti, takže jsme museli loď přes skládací způsobem, místo toho, válcování a bude normální, pokud tam jsou některé vrásky.

▶ Metoda 1

★ Můžete žehlit její zadek, odstranit vrásky. Nápadný v da prosím: Používejte nízké teploty!

▶ Metoda 2

★ Roll to pevně válce, a čeká na 3-4 dny.

▶ Metoda 3

★ Tepla s parní žehlička na zadní položku, pak to bude hladké znovu.Prosím žehlička zadní povrch s parní žehlička.(Poznámka: IP65 vodotěsný).

O Barevný Rozdíl

▶ Od barevného režimu, displeje a tiskárny, se liší zásadně, barevný rozdíl je nevyhnutelné, ale můžeme kontrolovat tato chyba velmi dobře a nebude mít vliv na účinek focení. Pokud máte nejasnosti ohledně tohoto, prosím, kontaktujte nás, aby si referenční fotografie.

Štítky: pozadí zimní, cirkus, pozadí, dítě, pozadí, bavlna, k f koncepci nd, photo studio fondů, Pozadí, pozadí bokeh, široký fotografování kulis, chroma key green screen, pozadí papíru.

Balíček Ano
Typ Sprej Maloval
Číslo Modelu NBK37257
Značka Yeele
Materiál Vinyl
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Yeele Vánoční Světlo Bokeh Dřevo Pozadí Pro Fotografování Zimní Sněhulák, Dar, Dítě, Novorozenec Portrét Fotografii Pozadí, Photocall

Napsat svou recenzi!

Související produkty