1set/lot DC12-24V 18A RGB/RGBW LED Ovladač 2.4 G Dotykový Displej RF Dálkové Ovládání Pro 5050/3528 RGB LED pásky/Žárovky/Downlight

Nové

237.51 Kč

1set/lot DC12-24V 18A RGB/RGBW LED Ovladač 2.4 G Dotykový Displej RF Dálkové Ovládání Pro 5050/3528 RGB LED pásky/Žárovky/Downlight Název Produktu: 2.4 G Dotykový displej LED RGB controller Led typ: High Power Led Barva: Bílá Vstupní napětí: 12-24V DC ovládání způsob:RGB tři kanály/RGBW Čtyři kanály MAX zatěžovací proud:6A každá barva režim připojení: společná anoda čistá hmotnost: 150g Regulátor baterie: 2KS* AAA baterie (není součástí balení) Poznámka:Tento balíček nezahrnuje AAA baterie,prosím kupte si to sami.Tak omlouvám se, že vám o tom. Tato položka je high-výkon RGB led dotykový dálkový ovladač, kterým se přijímá nejmodernější PMW řídicí techniky, ovládající všechny RGB led produkty s čtyři řádky a tři obvody(společnou anodou), vlastnící 640 tisíc barev a 20 automatické změně režimů na výběr.

Také, to má momory funkce(tj. předchozí nastavení budou obnovena při zapnutí znovu). To je široce používán v led RGB strip světlo,led modul, a tak dále.

S technologií 2.4 G vysoká frekvence bezdrátové dálkové ovládání, má vlastnosti nízká spotřeba energie, dlouhé vzdálenosti přenos, a silné anti-rušení schopnosti, vysoká rychlost telekomunikace, atd.

Vzdálené vypadá módní a elegantní, s jednoduchou a praktickou funkcí změny barvy a jasu, stmívání, kapacitní dotykový displej konstrukce umožňuje vzdálené snadné použití.

Modulární design a snadný háji terminály povolit správce snadné utkání se všemi druhy led světlo produktů

Pozornost:(Čtěte pozorně)

Kód odpovídající: Pro nové soupravy,vzdálených může fungovat pouze tehdy, když je naprogramován tak, aby regulátor.

Prosím, postupujte podle níže uvedených instrukcí.

Správně připojte napájení,LED ovladač a LED zatížení.

Vypněte napájení,pak spínač znovu,a stiskněte tlačítko 5 jednou (do 3 sekund) v okamžiku, kdy vás spatří světlo je na.LED světlo bliká dvakrát pomalu, když je hotovo.

Kód Zúčtování : kit zůstane v původním stavu po kód zúčtování.To může fungovat, pokud kód rematching je hotovo.

Také,správně připojte napájení,LED ovladač a LED zatížení.

Vypněte napájení,pak spínač znovu,a dlouhé stiskněte tlačítko 5 jednou (do 3 sekund) v okamžiku, kdy vás spatří světlo je na.LED světlo bliká dvakrát pomalu, když je hotovo.

1. Vstupní napětí tohoto správce by měl být postupujte podle specifikací, jiné vysoké napětí by pravděpodobně zničit

2. Na 4wires vyjde správce nemůže být nesprávně propojené nebo zkratu by mohlo dojít

3. Připojte vodiče regulátoru a LED kování dle návodu

4. Don t odlepení štítku na řadič v případě, že jakýkoli náznak informace bude chybět.

5. Standardní záruka je jeden yeas Naše společnost nebude odpovědná za jakékoliv poškození Regulátoru kvůli nějaké špatné fungování.

1 x LED Ovladač 1 x LED dálkový ovladač( baterie není součástí balení) 1 x uživatelská příručka

Srovnání graf PCB Deska mezi nás a ostatní.

Oblast 1 , která se vyznačuje Červená Čára(hlavní řídicí čip a 2.4 G čip power pack). Přijmeme 7805 k nižší vysoké napětí na 5V, a pak stabilizaci na 3,3 V . Hlavní ovládací napětí je vysoce stabilní, pokud je externí napájení změn najednou, zatímco další přijmout společný čip přímo,což by mohlo způsobit nestabilní výkon a velký pokles tlaku, pokud vnější napětí je nestabilní.

Oblasti 2 , Označené Fialovou Linku(hlavní řídicí čip). Přijmeme ST semiconductor (italský způsob) Flash SCM s vestavěným-in paměťovou funkcí, který může být naprogramován opakovaně, zatímco jiný přijmout levné jednorázový OTP SCM bez vestavěné paměti funkce a opakovaně naprogramované funkce.

Oblast 3 , která se vyznačuje Žlutou Čáru(Signál Přijímače). Přijmeme zabudovaný z měděného drátu, zatímco oni přijmout PCB anténa s špatné anti-rušení a slabý příjem signálu funkce.

Oblast 4 , Označený Modrou Linku(Elektrický Lineární). Naše elektrického obvodu mají větší kapacitu a stabilitu, která může pojmout více tepla a proudu.

RGB Show

Spojovací Způsob RGBW Show, Show Efekt

Štítky: mjjc led controller, pcb rgb, dálkové ovládání led světla, p6 rgb, zesilovač ovládací panel, rf rgb, světlo gu10, zobrazení rgb, artnet, milight led controller.

Typ Položky RGB Controler
Napětí 12-24V
Materiál Plast +PCB
Barva Těla Bílá
Použitelné Světla RGB/RGBW 5050 led pás
Tlačítko Číslo 8
Controller Baterie 2KS* AAA Baterie(není součástí balení)
Režim Připojení společná anoda
Záruka 1 Rok
Funkce IR Ovladač
Napájecí Zdroj DC
Původ KN(Původu)
Frekvence kmitání 2.4 G
Certifikace ce
Kontrolované Metody 2.4 G dálkové ovládání
Max. Výkon Zatížení 488W
Název Položky RGBW LED Pás Regulátoru
Vstupní napětí 12-24V DC
Aplikace Pro RGB/RGBW LED Strip Lights
Max Zatěžovací Proud 6A každá barva
Číslo Modelu Ctr-2.4-RGB-RC
Příkon 12V<216w 24V<488W
Dálkové Vzdálenosti 30m
Značka newstyle

Napsat svou recenzi!

1set/lot DC12-24V 18A RGB/RGBW LED Ovladač 2.4 G Dotykový Displej RF Dálkové Ovládání Pro 5050/3528 RGB LED pásky/Žárovky/Downlight

Napsat svou recenzi!

Související produkty