8ks/Set Svářecí Hořák TIG Plynová Čočka Pyrex Pohár Kit Trvanlivé Svařovací Příslušenství 2,4 mm Pro WP-9/20/25 3/32" Série

Nové

94.88 Kč

BI0003172

Specifikace:

Zbrusu nový

Snadná montáž a použití.

Značka Stroj by Rilon, Riland, Jasic, Mitech, Chiry, UNT, Krypton, Longetivity, Berlan a tak dále.

Tato sada pasuje na všechny WP-9/20/25 série vzduchem chlazené svařovací hořáky, Lincoln PTA-9 PTA-9V PTA-9 PTA-20V DRUHY-25 Tig Svařovací Hořáky, Miller Diamondback DB9 DB9V DB20 DB20V DB25 Tig Svařovacích hořáků.

Výhodou pro transparentní shield cup:

To dává svářeči na extrodinary viditelnost a příjemný pocit během svařování práce. To je speciálně navržen tak, aby vám pomůže svařovat precizní a drobné práce, kde to vyžaduje místo vidět velmi jasně. Například: to je široce používán spolu s naší Fortuneweld značky přesnost studené svářeč PCW220.

To pomáhá, aby se rovnoměrné proudění plynů pro svařování, které mohou pomoci svařování, kvalita vysoká. Také, to může také pomoci ušetřit nejméně 30% plynu oproti běžné keramické shield cup.

Oni jsou široce kompatibilní s původní společné náhradní díly TIG hořáku. V tomto případě,

A) jako #10 transparentní štít pohár pro torch WP9/20/25/24, budete muset koupit jeden navíc O kroužek k dokončení celého náhradních dílů na základě původní další náhradní díly.

B) jako #12 velké nebo malé průhledné shield cup pro hořák WP17/26/18, budete muset koupit jeden navíc O kroužek k dokončení celého náhradních dílů na základě původní další náhradní díly.

Můžete ušetřit spoustu peněz tím, že si vybrali náš transparentní shield cup. Jedné straně, nebudete muset strávit spoustu peněz na nákup dalších odpovídajících částí, jako jsou kleštiny, nebo collet tělo atd. Na další straně, to má životnost, než jiné keramické typ shield cup, protože tam není příliš mnoho kontaktu s teplem.

To je velmi snadno sestavit. Stačí, aby se zasadila transparentní štít šálek a učinit je nainstalován pevně a hladce.

Obsah balení:

1ks x #10 Pyrex Sklo Pohár

1ks x 41V35 Střední Záda Pohár pro Tig Svařování Hořák

1ks x 45V44 Kleštiny Těla Plynu Objektiv pro Svářecí Hořák Tig 2,4 mm 3/32"

1ks x 13N23 Kleštiny pro Tig Svařování Hořák 2,4 mm 3/32"

4ks x Teplotní odolnost O-kroužků

Poznámka:

Prosím, vyhnout se použít všechny druhy transparentní shield cup, kde jsou rozstřik při svařování, práci.

Prosím, ne klepat na transparentní shield cup, i když to může nést vysokou teplotu.

Žalobní mít na paměti, že všechny druhy transparentní štít pohár musí být použity accordiing svařovací rozsah. Pro DC výstup svařování, maximální proud 170 a. Pro AC výstup svařování, maximální proud 90A.

Prosím, dovolte 1-5mm chyby vzhledem k ruční měření.

Položka barva zobrazena na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit na monitoru počítače, protože monitory nejsou kalibrovány stejně.

Štítky: tig svařování machin, mig hořák, muži pyrex, tig hořák svaru, mig svářecí hořák, mrzutý, kolo pochodeň plynu, ac tig, podpora první kit, tig hořák wp26.

Svařovací Kapacity Další
Číslo Modelu Tig Plynu Objektiv
Typ Svařovací Hořák
Původ KN(Původu)
Svařování Typ Další
Certifikace NIC

Napsat svou recenzi!

8ks/Set Svářecí Hořák TIG Plynová Čočka Pyrex Pohár Kit Trvanlivé Svařovací Příslušenství 2,4 mm Pro WP-9/20/25 3/32" Série

Napsat svou recenzi!

Související produkty