Bezdrátová Bluetooth Herní Ovladač Pro PS4 Konzole 6-axis Double Vibrací Hry Gamepad Pro PC / Telefon Android Joystick Gamepad

Nové

705.72 Kč

Hot Produkty

Bezdrátová Bluetooth Herní Ovladač Pro PS4 Konzole 6-axis Double Vibrací Hry Gamepad Pro PC /Telefon Android Joystick Gamepad

Popis:

1. Nejnovější design PS4 controller

PS4 bezdrátový ovladač je opravdu ergonomické a přijímá ps5 design. Zejména, analogový joystick je citlivé a stabilní, s téměř žádné vstupní zpoždění a drift. Známý pocit, že dělá to pro vás jednodušší k dokončení hry problémy. Ve stejné době, regulátor je integrován s akcelerometrem a gyroskopem, které jsou velmi citlivé, což přináší přesnější a zajímavější herní zážitek.

2. Super kompatibilitu

Tento termostat je široce kompatibilní s PS4 / PC (Win7 / 8/10) / mobilní telefony Android. Můžete použít gamepad, aby si většinu her na více platformách,Ne všechny hry, doufám, že chápete【Úsměv】

3. Dvojí vibrace, šest-osy podporu

Snímače tlaku bude v jedné rovině s každou akci tak, aby každý hit cítit jako ve hře. S dual shock reakci manuální vibrace, cítit každý náraz, srážku a výbuch. 6-axis-vysoce citlivý systém řízení pohybu dokáže detekovat každou akci, charakter a naklonit, a hra se objekt bude pohybovat a reagovat, když stisknete a třást regulátor.

4.nový touch light bar designu

Vylepšená verze správce má nový dotykový panel light bar design, který může více intuitivně odrážejí stav zvládnout sám. Ať už je to vibrace recenze, fyzickou sílu herního charakteru, nebo rozpoznání operátora, může vám pomoci hrát hru na dlouhou dobu. Konečný požitek!

5. Rozšiřitelný programovací tlačítko na zadní

Zadní mohou být naprogramovány 4 programovatelné vlastní rozšíření klíče (M1, M2, M3, M4) na zadní straně. Můžete přizpůsobit klávesové zkratky podle potřeby, aby se urychlil provoz a urychlit pohyb.

6.aktualizované verzi ovladače připojen k reproduktoru

Pokročilé technické provedení představuje reproduktor pro hráče. Některé hlasové příkazy ve hře bude odeslána prostřednictvím reproduktoru, který nebude mít vliv na hudbu a zvukové efekty ze hry samotné.

7. nové zkušenosti z PS4 controller

Specifikace:

Model: P4 Elite Edition Bluetooth Controller (PS5)

Item No.: P45JYC-Bílé-národní skupiny uživatelů

Komoditní druh: nové

Herní konzole příslušenství typ: herní konzole rukojeť

Typ rozhraní: USB

Vibrační metoda: vibrace

Použitelné produkty: PS4/PC/Android telefony

Materiál: ABS

Produktu velikost: 155*120*65 mm

Produkt hmotnost: 265 g

Další funkce: vibrace

Příslušný počet: 1 osoba

Video hry klasifikace: vstupní úroveň, horečka úrovni, elitní úrovni, hardcore úrovni

Použitelné věk: nad 12 let

Obsah Balení:

1*rukojeť, 1*datový kabel

Štítky: ovládání hry, hra ps4, nintendo spínač controlers, android gamecube gamepad, joystick, de joystick, radost con nintendo spínač, bluetooth audio control switch, hra nintendo spínač, pro pc gamepad.

Nintendo Model NINTENDO SPÍNAČ
Materiál
Použitelné Produkty
Certifikace CE
Čas na trh 2020
Balení Seznam 1*rukojeť, 1*datový kabel
Další funkce
Item No.
Rozměry výrobku
Typ Rozhraní
Hmotnost výrobku
Model
Původ KN(Původu)
Herní konzole příslušenství typ
Kompatibilní Značka/Model Nintendo
Značka ONLENY

Napsat svou recenzi!

Bezdrátová Bluetooth Herní Ovladač Pro PS4 Konzole 6-axis Double Vibrací Hry Gamepad Pro PC / Telefon Android Joystick Gamepad

Napsat svou recenzi!

Související produkty