100g vícesložkové hnojivo NPK vodě rozpustné NPK hnojivo

Nové

213.21 Kč

Popis Produktu

100% vodorozpustné NPK. Snadné a rychlé vstřebávání do plodiny. To zlepšuje lépe vyvinutý kořenový systém, více květin, větší velikost ovoce, vyšší výnos. Širokou škálu NPK+TE poměry, zahrnující všechny rostoucí fází různých plodin. Co forlumas, různé barvy, s micro-element směsi nebo s různými živin. Tato hnojiva jsou vhodná pro aplikace prostřednictvím drippingsystem, micro sprinkler zavlažování a postřiku na list.

Výhodou NPK hnojivo

Výhody Rozpustné NPK hnojivo: Plně rozpustné ve vodě. Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin. Se skládá ze 100% rostlinných živin. Prakticky bez dalších škodlivých prvků pro rostliny. Poskytuje vyváženou kompletní výživu rostlin. K dispozici v široké škále vzorců.

Funkce Hnojiva

NPK Krystal (plná rozpustné ve vodě) * 100% rozpustná ve vodě,nutriční listoví sprej, který nepotřebuje míchání v nádrži. * Vysoká čistota,může plně uspokojit poptávku profesionální pěstování a venkovních okrasných rostlin. * Méně nečistot,které mohou být použity safrly v různých rostlin,setí amd skleníkové květiny,bez soli hromadění půdy po dlouhodobé aplikaci. * Stopové prvky jsou cheláty stopových prvků, které nereaguje s fosfáty a nevytváří usazeniny. * Vyvážené složení každého druhu prvek,aby bylo možné vyhnout se nedostatek symptom,může lépe vyhovovat pro skleníkové pěstování a ujistěte se, že zdraví růst rostlin. * Přidáním speciálních chelátu s agentem,bude to přizpůsobit a nastavit různé kvality vody a roztok se uchovává v stabilní hodnota PH. * Při aplikaci na list,mohlo by to percade a pronikají do listu velmi rychle.Také to může být použit spolu s různými pesticidy a herbicidy.

Proč Si Vybrat Nás ?

1. Rychlá reakce a profesionální služby Váš dotaz bude odpověděl do 24 hodin, včetně svátků. 2. Zaručena kvalita výrobků. Jsme výrobce Rostlinných růstových hormonů a jiných agrochemikálií. Máme nejlepší výrobní kapacity, nejlepší kontrola kvality, nejlepší služby. 3.Bohaté vyvážející zkušenosti Agrochemikálií. Máme více než 10 let zkušeností vývozu, můžeme vám pomoci vybrat nejbezpečnější způsob dopravy, budeme připravovat kompletní sadu dokumentů pro celní odbavení, zašlete spolu s nákladem. 4. Po-prodejní servis. Sledování vašeho zboží, dokud jej obdržel, pokud se nějaké problémy během přepravy, budeme vás kontaktovat s přepravní společností a řešit ji včas. Jsme zodpovědní za kvalitu produktu. Budeme poskytovat odborné technické informace a služby pro všechny naše klienty

Více Zboží K Dispozici

Kyselina giberelová (GA3) 90%TC, GA4+7 90%TC GA3 10%Tablet, GA3 20%Tablet GA3 10%SP, GA3 20%SP, GA3 40%SP GA3 3%ES, GA3 4%ES Sodíku nitrofenolát sodný (ATONIK) 98%TC Sodíku 5-nitroguaiacolate (5-NGS) 98%TC orto-nitrofenolátu Sodného 98%TC para-nitrofenolátu Sodného 98%TC Diethyl aminoethyl hexanoate (DA-6) 98%TC Triacontanol 90%TC, Triacontanol 0.15% mléko, kyselina 4-chlorofenoxyoctová (4-CPA) 98%TC Sodný kyselina 4-chlorofenoxyoctová (Na-4-CPA) 98%TC 6-benzylaminopurine (6-BA) 98%TC 6-aminofurfurylpurine (6-KT) 98%TC Forchlorfenuron (CPPU/KT-30) 98%TC Brassinolide 90%TC, Brassinolide 0.1%SP, 0.15%SP, což je o 0,2%SP 0.01%SP α-naphthaleneacetic kyselina (NAA) 98%TC Sodíku NAA (Na-NAA) 98%TC 3-Indolebutyric kyselina (IBA) 98%TC Draslíku IBA (K-IBA) 98%TC 3-Indoleacetic kyselina (IAA) 98%TC, Sodík IAA(Na-IAA) 98%TC 2-(1-Naftyl) acetamid (NAD) 98%TC β-naphthoxyacetic kyseliny (BNOA) 98%TC Chlormekvát chlorid (CCC) 98%TC Paklobutrazol 95%TC Mepikvát chlorid 98%TC, Pokud budete potřebovat více, prosím, kontaktujte mě volně

Štítky: npk hnojivo 12, granulované hnojivo, tekuté rostlinných hnojiv, fertil, hnojivo injector dávkovač proportione, dávkovač na tekuté hnojivo, manuální dávkovač hnojiva, hnojivo rozpustné ve vodě, kukuřice květiny, bat guano.

Typ NPK
Vhodné Rostliny hydroponické a bonsai
Další Názvy Vícesložkové Hnojivo
Velikost 2-4mm
Skladem 500KG
Poprodejní Servis život dlouhý
Název produktu Vícesložkové Hnojivo
Stát Granulované
Balení 100 g/sáček
Klasifikace Vícesložkové Hnojivo
CAS No. 66455-26-3
MF N-P2o5-K2o
Aplikace pro výnos zvyšuje
Delievery čas Do 3 dnů
Číslo Modelu FM036
Čistota 99%
Certifikát COA a ISO
Č. EINECS. 613-934-4
Vydání Typ Pomalu
Cas Č. 66455-26-3

Napsat svou recenzi!

100g vícesložkové hnojivo NPK vodě rozpustné NPK hnojivo

Napsat svou recenzi!

Související produkty