10PCS/LOT CD74HC4067 16-Kanálový Digitální Multiplexor Breakout Board Modul Pro

Nové

95.94 Kč

Teplé výzva: Vážení kupující, Náš nejlevnější dopravní služby Ekonomické kategorii logistika (SunYou Hospodářské Air Mail ,China Post Obyčejné Malé Paket Plus ) lze vysledovat pouze před montáží je přijet vaší zemi,prosím, vyberte Standardní kategorii logistika, pokud chcete plně sledování info. To je breakout board pro velmi šikovný 16-Kanálový Digitální/Analogový Multiplexer/Demultiplexer CD74HC4067. Tento čip je jako otočný přepínač - to vnitřně trasy společný pin (COM ve schématu, SIG na desce), do jednoho z 16 kanálu kolíky (CHANxx). Pracuje s digitální i analogové signály (napětí nemůže být vyšší než VCC), a připojení fungovat v obou směrech. K jeho ovládání, připojení 4 digitálních výstupů na čip adresu vyberte kolíky (S0-S3), a odeslat ji binární adresu kanálu, který chcete (viz datový list pro podrobnosti). To umožňuje připojení až 16 senzorů do systému pomocí pouze 5 pinů!

Protože mux/demux také pracuje s digitálními signály, můžete jej použít na potrubí TTL úrovni sériových dat do nebo z více zařízení. Například, můžete jej použít pro připojení TX piny z 16 zařízení na jeden RX pin na mikroprocesoru. Pak si můžete vybrat některý z těchto 16 zařízení poslouchat. Pokud chcete obousměrné komunikace, můžete přidat druhý palubě na trase mikrokontroléru je TX-line až 16 zařízení RX linky. Pomocí více desek, můžete vytvořit podobné opatření pro I2C, SPI, atd.

Vnitřní přepínače jsou obousměrné, podpora napětí mezi zem a VCC, mají nízký odpor a nízký z úniku, a aby se zabránilo přeslechy, provést break-before-make přepínání. Rada také vypukne čip je povolit pin, který při jízdě vysokou, bude zcela odpojit společný pin (všechny přepínače off).

Štítky: si4703, Arduino 433mhz, multiplex, dupont drát hodně, dy50 otisků prstů, arduino control bluetooth, cd74hc4067, arduino mount, feetech fs90r, 74hc4067.

Typ Regulátor Napětí
stav Nové

Napsat svou recenzi!

10PCS/LOT CD74HC4067 16-Kanálový Digitální Multiplexor Breakout Board Modul Pro

Napsat svou recenzi!

Související produkty