70 60cm Šablona Pro Stěny Velkých Šablonu Opakovaně Geometrie Trangular Podlahy Výzdoba Vzory Nábytek Hill Malovat Velké Dlaždice S005

Nové

141.14 Kč

Značka: BackgroundTurnOver

Produkt: Opakovaně Použitelné Šablony

Velikost: Potřebujete větší, nebo menší velikosti? Kontaktujte nás pro osobní nabídku.

Použití: Nábytek,Stěny,Podlaha,Strop,Okna,Dveře,Auto,Oblečení...

VELIKOST

Všechny velikosti viz skutečná velikost vzoru na šabloně ( Včetně vestavěné registrační značky ) . Velikost šablony bude trochu větší, protože okraje .

Některé návrhy, budete muset vybrat styl A nebo B :

Pokud si vyberete styl , budete mít plný design.

Pokud zvolíte styl B , budete mít jednu nebo více částí konstrukce , můžete snadno odstranit nebo otočit a malovat několikrát získat plný vzor.

O POLOŽKY

Bez lepidla,vodotěsné ,opakovaně použitelné, bezpečné, non-toxické, ekonomický a recyklovatelný šablony, snadné použití a čistá.

Obsahuje vynalézavost našich designérů .Můžete jej použít tolikrát, kolikrát budete chtít tento jeden šablony . Můžete šířit šablony celého prostoru kolem vás! Obrovský rozsah průměrů vám dává možnost malovat na nábytek, stěny nebo malování na podlahu s extra velké velikosti

, JAK SE MALOVAT

Krok 1: Umístěte a zajistěte šablonu s malíře pásky. Doporučujeme počínaje prvním opakování v horní části hlavní stěny. Použijte vodováhu a ujistěte se, že zeď šablony je rovný.

Krok 2: důrazně doporučujeme používat sprej lepidlo a sprej lepidlo na zadní straně vzorníku . Vložte válečkem(nebo kartáč) s vaší oblíbené barvy. Pak se zbavit přebytečné barvy z válečku (nebo štětcem) na papírový ručník. Tento vykládací technika pomáhá zajistit, že barva je rovnoměrně rozptýlené na válec, používáte minimální malovat, a prevenci malovat krvácení pod šablonu.

Krok 3:Šablony design s lehkou až střední tlak a v kruhovém pohybu.Odstranit nebo Otočit nástěnné šablony a přemístit ji na další opakování. Některé z šablon , můžete snadno zarovnat podle jejich vlastní okraje . Některé z šablon, bez jasných hran , tam jsou postaveny-in registrační značky na ně, pro vás, aby dokonale sladit je .

FOTOGRAFIE PO MALOVÁNÍ

SLUŽBY

Jsme vždy poskytovat vysoce kvalitní produkty pro naše klienty, a snažit v našich silách, aby poskytovat nejspolehlivější a nejrychlejší způsob, přepravní služby, které si můžeme dovolit. A prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy, odpovíme vám do 24 hodin s výjimkou víkendů.

Nicméně, pokud náhodou existuje nějaký problém s vaší objednávkou, Prosím, kontaktujte nás ihned před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, slibujeme, budeme se snažit vše vyřešit problémy a budete spokojeni. To je pro nás velmi důležitá a děkujeme za pochopení.

Díky za vaši návštěvu a přeji hezký den.

SLUŽBY

Jsme vždy poskytovat vysoce kvalitní produkty pro naše klienty, a snažit v našich silách, aby poskytovat nejspolehlivější a nejrychlejší způsob, přepravní služby, které si můžeme dovolit. A prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoliv dotazy, odpovíme vám do 24 hodin s výjimkou víkendů. Nicméně, pokud náhodou existuje nějaký problém s vaší objednávkou, Prosím, kontaktujte nás ihned před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, slibujeme, budeme se snažit vše vyřešit problémy a budete spokojeni. To je pro nás velmi důležitá a děkujeme za pochopení. Díky za vaši návštěvu a přeji hezký den.

TIPY

Prosím, ujistěte se, že jste napsal celé jméno / úplná adresa / správné psč a telefonní číslo, jinak váš pozemek by mohlo být pravděpodobně se vrátil!

Štítky: podlahy vzorník, pila keramické dlaždice, barvy vzorníku zdi, šablony dlaždice, nálepka zeď, airbrush šablony, šablona pro diy zápisníku, S530, šablony pro malování a dekor, šablony zeď vintage.

Materiál Plastové
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

70 60cm Šablona Pro Stěny Velkých Šablonu Opakovaně Geometrie Trangular Podlahy Výzdoba Vzory Nábytek Hill Malovat Velké Dlaždice S005

Napsat svou recenzi!

Související produkty