UX31LA základní deska s I5-4200 CPU Paměť 8GB základní deska Pro ASUS Zenbook UX31LA UX31L notebooku základní deska testováno pracovní

Nové

2 913.69 Kč

5060296108676604 můžete Jako US $ 89.88

/ US $ 159.99

/ US $ 49.99

/ US $ 16.66

/ US $ 52.58

/ US $ 30.88

/

Vysoce kvalitní 100% Test ! Bezpečné a Dobré balení ! Dobré Služby !

60 dnů záruka od vás dostávat ! Prosím, double zkontrolujte, zda před nákupem!

Ujistěte se, že vaše stará základní deska stejné našem seznamu !!

Můžete nám poslat fotografie vašich stará deska, pomůžeme vám potvrdit !!!

Výše uvedené parametry výrobku jsou generovány Koronavirusvcr.cz. Konkrétní parametry jsou předmětem popisu stránce s podrobnostmi o produktu.

Slibujeme, že všechny výrobky budou testovány před odesláním.Před theshipment,mohu poslat testovací video nebo fotografie pro vás, pokud budete potřebovat.

produkt obraz :

přepravní informace

Upozornění:

1. Ujistěte se, že vaše stará základní deska stejné s naší výpisu ,pokud nelze potvrdit, prosím, pošlete nám fotografie vaší staré základní desky, pomůžeme vám potvrdit.

2. 100% Plně Testován , záruka 60 dnů

3.Deska je dodávána bez baterie,Protože logistické společnosti není dovoleno nosit baterie

4. Deska je speciální elektronické výrobky, před nákupem, musíte zajistit, že ostatní části vašeho počítače, je dobré, pokud vaše příslušenství je rozbité, bude to vést k desce nefunguje, takže musíte vyzkoušet, než si koupit vaše CPU, RAM, řádek obrazovky, obrazovky, a další drobné příslušenství.

5.V závislosti na roku nebo revizi vašeho notebooku některých částí nemusí být kompatibilní náhrady i když jsou ze stejného modelu notebooku. Vždy doporučujeme si zápas čísla součástí modelu, aby byla zajištěna kompatibilita.

Zpětná vazba:

Budeme se držet "Zákazník je NE.1"princip ! Pokud jste spokojeni s naší produkt nebo Službu, pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový, bude mnohem více apprecite !! Pokud se nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás dříve, než ostatní akce , budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohou vyřešit jakýkoliv problém !

Návrat:

Všechny vrátit zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout sledovací číslo,

Všechny výrobky jsou označeny záruční štítek. Návrat : výrobky vrácené bez naše záruka label bude zamítnuta, protože není naše položky.

Štítky: asus ux31la, gl753vd, ux31l, dll, bajaj motocykl, 16 gb ddr3 notebook, kufřík xiaomi, ux31a, 1rx8 pc3l 8gb, nahradit notebook asus zenbook obrazovce.

Produkty Stav Skladem
Značka MCGLSX
Testování Plně testovány
Typ Konektory
Původ KN(Původu)
manipulační čas 1-2 pracovních dnů po zaplacení potvrzena
Číslo Modelu UX31LA
Produkt Téměř Nové
Balíček Ano

Napsat svou recenzi!

UX31LA základní deska s I5-4200 CPU Paměť 8GB základní deska Pro ASUS Zenbook UX31LA UX31L notebooku základní deska testováno pracovní

Napsat svou recenzi!

Související produkty