Modulární VH Stavební Bloky Válec Truck Model DIY Cihly, Dlažba, Asfalt, Dálnice, Stavby, Inženýrské Vozidla, Dítě, Hračky, Dárky

Nové

291.24 Kč

Vítejte v našem obchodě, Máme milovat každou transakci, i když jen malé objednávky, vám bude vždy náš zákazník. pokud tato stránka není najít to, co potřebujete, udělejte si prosím chvilku a navštivte naši prodejnu, Tam mohou být produkty se vám líbí, děkuji!!!

Název produktu: PF-19089 Dlažba Bloky

Kategorie: MOC Světě

Ks: 175

Tento Kit Obsahuje: (C390) 175PCS kvalitní cihly

Velikost: L : 14 cm, Š : 7 cm, H : 8 cm

Produkt Materiál : Eco-friendly ABS plast ( non-toxické a bez zápachu )

Poskytují PDF Návod k obsluze( Ne papírové manuály )

-----------------------------------------------------------------------

Pozor!

1. Produkt balíček neobsahuje samolepky a je elektronicky tisknout. Tištěné díly jsou nahrazeny běžné díly a nemusí obsahovat třetích stran, doplňky. Ruční a omítky jsou pouze pro referenční účely a podléhají skutečné částí balíčku.

2. Tento produkt je MOC produktu a nepřichází s papírovým návodem. Po odeslání vaší objednávky, prosím, uveďte e-mail adresu a my vám pošleme elektronické brožuře na vaši e-mailovou adresu.

3. Všechny díly jsou kvalitní kontrolovány před odesláním, takže pokud na balíček, který jste obdrželi, je chybějící části nebo poškozené díly, nebojte se. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme je na vás okamžitě zdarma.

4. Obvykle jsme loď do 3 dnů po obdržení objednávky, ne více než 7 dnů. Pokud dojde k nečekané situaci, budeme vás informovat předem.

Štítky: jeřáb diy, lego moc, lego moc modulární, asfalt, dráha lego, blok stavět lego, cat stavební cihly, lego technic truck, lego truck, asfalt.

CE Certifikát
Typ Bloky
Certifikace CE
Číslo Modelu MOC-19089 Dlažba Bloky
Pohlaví Unisex
Varování Žádný papír ruční
Materiál Plastové
Původ KN(Původu)
Věkové Rozmezí > 3 roky starý
Plastový Blok Tvar Self-Zamykání Cihly
Čárový kód No
Velikost Bloku Malé stavební blok(Kompatibilní s Lego)
Plast Typ ABS

Napsat svou recenzi!

Modulární VH Stavební Bloky Válec Truck Model DIY Cihly, Dlažba, Asfalt, Dálnice, Stavby, Inženýrské Vozidla, Dítě, Hračky, Dárky

Napsat svou recenzi!

Související produkty