4/8ks Bellcrank Pouzdra/kuličkové Ložisko 5x8x2.5/11x5x4mm Pro Rc Hobby Model Auta 1/10 Traxxas Slash 2wd Short Course

Nové

76.75 Kč

model 2545 5116

Specifikace:

Kompatibilita s:1/10 Traxxas Slash 2WD

Vnitřní Průměr:5 mm/0.2 v

Vnější Průměr:8 mm/0.32 in

Tloušťka: 2,5 mm/0.1 v

Materiál: Ocel

Kompatibilní s: Traxxas, HPI, Tamiya, Kyosho, RedCat, ECX, Arrma

Výměna Část#5114 ,2545

Balení Obsahuje:

4ks 5x8x2.5mm/0.2x0.32x0.1inch kuličkové Ložisko

Poznámka:Zkontrolujte, zda váš konkrétní model příručka pro kompatibilitu,nebo nás Kontaktujte.

SKU:5116

Specifikace:

Vnitřní Průměr:5 mm/0.2 v

Vnější Průměr:11mm/0.43 v

Tloušťka: 4mm/0.16 v

Materiál: Ocel

Kompatibilní s:1/10 Traxxas Slash 2WD, a může být pro mnoho jiných vozů, jako Redcat, Tamiya, HSP, ECX, Arrma, HPI, Kyosho, Axiální, Losi, Prvek, FTX atd

Výměna Část#5114

Balení Obsahuje:

4ks 5x11x4mm/0.2x0.43x0.16 palce kuličkové Ložisko

Poznámka:Zkontrolujte, zda váš konkrétní model příručka pro kompatibilitu,nebo nás Kontaktujte.

Přepravní Řád cenou pod 5 dolarů bude poslat ekonomická doprava(bez sledování informací a pomalejší). Cena objednávky nad 5 dolarů bude vše posílat přes standardní doprava(informace o sledování a rychlejší). Velkoobchodní zákazníci budou všichni používat standardní poslat,nebo pokud chcete změnit DHL nebo jiné přepravní,expediční poplatek, bude stát více. Někdy může být zpoždění nebo čekání vyzvednout,prosím, obraťte se na místní poštovní úřad nebo celní aktualizovat osobní informace jako první. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte mě.Budu dělat moje nejlepší, aby vyřešit vaše otázky. Návrat a Vrácení peněz, Pokud jste našli nějaké otázky o balíčku, který jste obdrželi,prosím, vyfotit a kontaktujte mě jako první. Všechny vrátit zboží musí být návrat nejpozději do 3 dnů počítají ode dne, kdy jste se zaregistrovali balíček a to, prosím, psát zprávy k nám, o poskytování informací,jako je způsob dopravy a sledovací číslo po odeslání. Pozdní oznámení o návrat, a nebudeme poskytovat návrat a vrácení služeb. Všechny položky MUSÍ být návrat v původní stav, s krabici a příslušenství. Kupující musí nést všechny položky, návrat přepravní poplatky,daně,cla, atd. Všichni se vrátí vadné položky, budeme kontrolovat a zkoumat vadný. Pokud je vadný, protože Lidské škody, poškození vodou, drop off škody a v - odstranitelná pomocí, všechny opravy náklady má nést kupující. Zpětnou vazbu, Budeme automaticky zanechat pozitivní zpětnou vazbu na každého kupujícího, který dokončena transakce a vlevo nám pozitivní zpětnou vazbu. V nepravděpodobném případě, že nejste spokojeni s transakcí, prosím, laskavě kontaktujte nás vyřešit všechny problémy tam před odchodem zpětnou vazbu. My vám odpovíme vám co NEJDŘÍVE. Jsme v našich silách uspokojit vás. (negativní zpětná vazba NENÍ moudré řešení, jak vyřešit nějaké problémy) Od splatnosti 45 pracovních dnů, pokud kupující nebude přijímat zásilky, prosím, kontaktujte mě. Když obdržíte produkt má narazili na problém, nebo tento projekt nelíbí, prosím, kontaktujte mě. Budu vám ty nejlepší služby, poslat balíček znovu, nebo plnou náhradu, dokud nebudete spokojeni. Dbejte na to, nechat negativní komentáře přímo slepě, je velmi nerozumné. Pokud moje odpověď nesplňuje vaše požadavky, opět proti své výrobky nebo služby! Prosím, dej mi šanci, aby se make-up pro vás! Těším se na podnikání s vámi znovu! Pokud máte jakékoliv dotazy, Prosím, kontaktujte nás okamžitě, my Jsme vždy rádi, aby vám sloužit kdykoliv. Nejlépe jde!

Štítky: hpi wr8, Rustler VXL, xt pouzdra, traxxas slash 4x4 upgrade, rgt ex86100 upgrade, 2wd slash, tenká pouzdra, traxxa, kuličková ložiska traxxas, kytara slash.

Rozvor Šrouby
Značka RCAWD
Pro Typ Vozidla Auta
Model 2 5116
Materiál Kovové
Číslo Modelu 2545 5116
Technické parametry Hodnota 10
Upgrade Díly/Příslušenství Kuličkové Ložisko
RC Díly A Accs Kuličkové Ložisko
Model 1 2545
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení Kuličkové Ložisko
Velikost 1/10 Traxxas
Použití Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
Nástroj Dodávky Sestavené třídy
Čtyři-Pohon kola Atributy Montáž

Napsat svou recenzi!

4/8ks Bellcrank Pouzdra/kuličkové Ložisko 5x8x2.5/11x5x4mm Pro Rc Hobby Model Auta 1/10 Traxxas Slash 2wd Short Course

Napsat svou recenzi!

Související produkty