KOWELL auto styling Car Styling světlomety pro Audi A6 LED Světlomet 2016-2019 A6L C7 přední Světla LED DRL světla dům projektor

Nové

35 392.37 Kč

Tlumená světla LED ; dálková světla :LED 3.Všechny tyto carlight mají stejné připojení a dráty s původní auto. 4. Pravostranné řízení (volant na Pravé straně vozu a Jízdy na Levé straně silnice); levostranné řízení (volant na Levé straně auto a Řídit na Pravé straně silnice); Tyto světlomety jsou určeny pro Čínské Verze auta (vozidlo s levostranným řízením). 5.Hlava lampy mají stejné připojení a dráty s původními vozy.To je hrát a plug.Nicméně,některé vozy jsou citlivé,doporučujeme kupujícímu, aby nainstalovat tyto světla profesionální instalátor. 6. Led diody se zůstat v klidu situaci a delší životnost s ŽÁDNÝ blednutí barev. 7. Hlava svítilny objektivu projektoru a světlo se být dobře zaměřena.A mohou poskytnout mnohem více energie, šetří jízdní podmínky.

8. Jsme se zabalit toto světlo s bublina v jedné krabičce.Tam je dvojice světlometů (Vlevo A Vpravo) v krabičce.All-Nová světla.

Štítky: a6 c7, audi b8 zadní, audi a6 c7 mlha, a6 c7 led, hd projektor, audi dveří led, audi splash guard, svítilna led, audi a3 projektor, lampa pouliční.

Název Modelu Světlomet
Položka Průměr 3inch
Napětí 12V
Audi Model A6
Pro Vozidla Značky/Modelu Audi
Speciální Funkce světlo
Hmotnost Položky 6kg
Značka KOWELL
Typ Položky Montáž Světlometů
Externí Testování Certifikace CCC
A6-Rok 2016
Typ Materiálu ABS

Napsat svou recenzi!

KOWELL auto styling Car Styling světlomety pro Audi A6 LED Světlomet 2016-2019 A6L C7 přední Světla LED DRL světla dům projektor

Napsat svou recenzi!

Související produkty