Doprava zdarma karbid vloží WNMG060408-GM Vhodný pro MWLNR Série Soustružení, Čelí Vnější Soustruh Nástroj

Nové

783.32 Kč

Vítejte V Mém Obchodě

můj drahý příteli.Všechny produkty zobrazeny v obchodě jsou k dispozici, můžete si ho koupit. Díky za vaši návštěvu zde.Mají příjemné nakupování!!! Prosím, dejte mi vědět, pokud budete potřebovat další modely, které chcete, můžu to najít. děkuji

Materiál:

GP1115: v pohodě, semi dokončovací obrábění ultra jemné MT-TiCN, v kombinaci s povrchem gradient slitiny podkladu a dobrou houževnatostí AL2O3 a hladký povrch TiN povlak struktura, dobrá odolnost proti opotřebení, vhodné pro oceli, slitiny oceli, semi dokončit přesné obrábění.

GP1125: semi přesné mírný dokončovací ultra jemné MT-TiCN, v kombinaci s povrchem gradient slitiny podkladu a dobrou houževnatostí AL2O3 a hladký povrch TiN povlak strukturu, dobrou houževnatostí při dobré nosit výkon ve stejnou dobu, semi přesné, vhodné pro oceli, slitiny oceli, mírně hrubé obrábění.

GP1225: semi přesné mírný dokončovací ultra jemné MT-TiCN, v kombinaci s povrchem gradient slitiny podkladu a dobrou houževnatostí AL2O3 a hladký povrch TiN povlak strukturu, v dobré nosit výkon ve stejnou dobu, houževnatost je výrazně lepší, vhodný pro nestabilní stát semi přesné oceli, legované oceli, mírně hrubé obrábění. To je upgrade GP1125 třídy.

GP1135: hrubování ultra jemné MT-TICN, AL2O3 a hladký povrch TiN povlak strukturu a dobrou anti kolaps povrch gradientu slitiny blade a základní kombinace; vhodný pro nestabilní stav hrubé obrábění; ocel; legovaná ocel.

GP3125: TiAIN povlak struktura slinutého karbidu substrátu a nano struktury semi dokončovací jemné částice. Univerzální. Vhodné pro všechny druhy zpracování materiálů.

GM1125: semi dokončování, hrubování dobrou houževnatostí matice a TiCN a TiN povlak v kombinaci s dobrou odolností proti tepelným šokům a odolnost vůči mechanickému nárazu, hrubovací a polodokončovací obrábění vhodné pro nerezové oceli, může být použit pro přerušení řezání.

Pevnost a houževnatost GM3115: v pohodě, semi dokončovací obrábění TiAIN povlak a základní kombinace velmi jemných částic, která má dobrou anti bue vlastnosti, může prodloužit životnost frézy, dokončovací a semi dokončovací práce vhodný pro ocel.

GK1115: v pohodě, semi dokončovací práce vysoká odolnost proti opotřebení jemné křišťálové částice matrice a tloušťka povlaku AL2O3 perfektní kombinaci, a to prostřednictvím speciální povrchovou úpravou technologie zpracování, povlak na povrchu je hladký, na zpracování šedé litiny a tvárné litiny, dobrý výkon odolnost proti opotřebení a hrany chipping odpor.

GK1125: semi dokončování, hrubování speciálně pro nové litiny, obrábění zahájena. Vysoká odolnost proti oděru, jemné křišťálové částice matrice v kombinaci s AL2O3 tloušťka povlaku je v perfektním, s dobrou odolnost proti opotřebení a houževnatost se výrazně zlepšil, pro drsné podmínky v houževnatost požadavky změnit.

GN9135: hrubé obrábění jemnozrnný slinutý karbid substrátu, vysoce tvrdou a dobrou odolnost proti opotřebení, vhodné pro Tongzhu hrubé obrábění hliníkové slitiny.

GN191: oceli, litiny, nerezové oceli a obecné známky aut, frézování, vysoká odolnost proti oděru a trvanlivost obou.

GN201F: oceli, nerezové oceli, auto, frézování obecných tříd vysoká pevnost, vysoká houževnatost a vynikající odolnost proti oděru. Na GN201F série pro ultrafine grained (průměrná velikost zrna třídě 0,6 U), a používá se pro hrubování soustružení oceli materiálu.

Kupující by měl vědět.

Poštovné A Přepravné:

Nákladní doprava: Doprava Zdarma po celém světě , poslat China Post Airmail.

Doba dodání cca 10-50 pracovní dny. Některé země se může zpozdit dobu 4-5 týdnů.

Zboží expedujeme do 3 pracovních dnů po obdržení platby vymazány.

Následující je normální čas příjezdu ceny pro váš odkaz:

Země

Pracovní Dny(ne včetně svátků)

5-9

10-15

16-20

21-25

26-35

>35

Spojené Státy

Jmenovitý(čas přišel)

5.1%

50.1%

33.6%

7.5%

3.7%

Kontaktujte nás

Evropa

Jmenovitý(čas přišel)

8.6%

61.2%

19.1%

7.0%

4.1%

Kontaktujte nás

Austrálie

Jmenovitý(čas přišel)

4.7%

52.6%

30.2%

9.6%

2.9%

Kontaktujte nás

Kanada

Jmenovitý(čas přišel)

6.7%

50.6%

30.4%

8.5%

3.8%

Kontaktujte nás

Rusko

Jmenovitý(čas přišel)

1.5%

10.3%

29.7%

41.2%

18.8%

Kontaktujte nás

Asie

Jmenovitý(čas přišel)

10.5%

30.6%

43.8%

12.1%

4.0%

Kontaktujte nás

Jiné Země

Jmenovitý(čas přišel)

3.5%

25.0%

47.9%

17.9%

5.7%

Kontaktujte nás

Jsme v našich silách poskytnout rychlý servis. Nicméně, jak nepříznivém počasí, Čisté Vlastní, Dovolené, atd důvodu někdy nepředvídatelná zpoždění může nastat. Pokud to bylo více než 35 dní od data platby a to neobdržel, kontaktujte nás okamžitě, budeme pracovat rychle najděte položku a pomoci vyřešit.

Pozornost:

Pokud chcete zboží naléhavě, můžeme poslat prostřednictvím EMS nebo UPS,DHL atd. Ale musím plus nějaké nákladní .Kontaktujte nás první, pokud chcete změnit EMS,UPS,DHL atd kurýrní službou.

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 3 dnů, jakmile vaše platba je dokončena. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek, vzhledem k rozdílu v celní odbavení čas v různých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.

Poznámka: kupující potřebuje, pokud vaše země musí platit daně, nemáme žádnou odpovědnost za to, děkuji za pochopení.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Štítky: wnmg080404, mwlnr08, wnmg 060404, wnmg080408, wwlnr, mwlnr2020k08, WNMG, mwlnr2525m08, wnmg060404, lišta nástroj.

Zpracování materiálu Ocelové části
Tvrdost A
Balení Plastový Box
Číslo Modelu WNMG060408-GM GP1225
Nůž baru fit MWLNR/L
Materiál Karbid Oceli
Povlak Povlak
Použití Vnější Soustružení Nástroj

Napsat svou recenzi!

Doprava zdarma karbid vloží WNMG060408-GM Vhodný pro MWLNR Série Soustružení, Čelí Vnější Soustruh Nástroj

Napsat svou recenzi!

Související produkty