WHEXUNE 10" palubní desku, Zpětné zrcátko 4G Android dash fotoaparát, 2G RAM, 32G ROM, GPS Navi video rekordér FHD 1080P ADAS WiFi auto dvr

Nové

4 153.49 Kč

>> Je dodáván s 4CH Fotoaparát Objektiv pro bezpečné parkování Přední a Zadní fotoaparát, nahrávání současně. Pravé a levé slepé zóny kamera pro zobrazení obrazu pro bezpečné parkování.Před objektiv kamery je 1080P a zadní kamery je 1080P pro video nahrávání; Vpravo a Vlevo je kamera 720P pro zobrazení obrazu. >> To je vše, IPS displej 10-palcový displej využívá nové techniky a technologie, aby přesně sledovat křivky design, všechny způsob, jak se elegantně zaoblené rohy,aby byla zajištěna 100% zobrazení obrazu se zobrazí v tento 10 palcový zcela mirror screen. >> Triple wide zpětné tím, video streaming technologie TZ107 je vybaven tento pokročilý streaming mediální technologie w ith AHD 1080P zadní kamera, je hnací zadní pohled více široce,je triple široký pohled, když v porovnání s tradiční zrcadlo. >> 4G modul pro SIM kartu (Internet)+WIFI modul router=rychlejší Surfování Díky 4G SIM kartu a vestavěným wi-fi, bez ohledu na to, kde jste jízdy, se můžete těšit na zábavu ze surfování na internetu , aby bylo možné pro on-line navigaci/ hudba /film ect . >> Auto assist mobile app+surfování na Internetu =Remote Monitor S naše jedinečné dálkové monitorování, mobilní aplikace Auto Pomáhat a připojení k internetu, to umožňuje dálkově sledovat vaše auto, jízda, cesta, a to, co se stalo kolem vašeho auta, bez ohledu na to, kde jste. >> ADAS Plus je Jízda Bezpečnější Pokročilé Řízení Signalizace (LDWS/ FCWS/FVMA) , to je užitečné, zabezpečovací systémy, aby se vaše jízda bezpečnější. Standardní Balení obsahuje: 1 x Auto DVR 3 x Zadní kamera(Volitelně) 1 x Zadní kabel, 1 x GPS anténa 1 x Napájecí kabel Teplé Tipy: - Toto zařízení může pracovat pouze ve spojení s naší původní napájecí kabel, prosím, nepoužívejte jej doma s své vlastní síly, jinak to bude hořet vaše auto dvr. - Před objednávky, prosím, laskavě zkontrolujte, zda vaše místní SIM kartu 4G kapel je LTE:FDD,2100(B1)/1800(B3). Pokud ne, pak 4G funkce nefungují. - Toto zařízení nepodporuje hardware, anti-radar, ale můžete nainstalovat anti-radarové aplikace (např. "Antiradar Strelka" android aplikace z google play ) do tohoto auta dvr pro použití. - Toto zařízení použít Analogový signál zadní fotoaparát, který Není digitální zadní fotoaparát. Takže, to nefunguje s naší HD noční vidění digitální zadní fotoaparát. --Tento přístroj používat SIM karty , micro sim karty. 360 ° všestranný střežit vaše auto s 4 kamery, s Výjimkou přední a zadní fotoaparát, nahrávání současně, tento dvr je také vybavuje s jednou levé a pravé slepé zóny objektiv fotoaparátu.To je čas říct sbohem jízdě slepá zóna, zajištění vozidla, bezpečné parkování a řízení. Poznámky: Pravé a levé slepý objektiv fotoaparátu jen mohl displej pro bezpečné parkování, nemohl dělat nahrávání video souborů. POUZE přední a zadní fotoaparát by mohl být se natáčení videa.

2GB+32GB bezproblémový Provoz Vestavěné RAM 2GB,vnitřní paměť 32 gb,můžete nainstalovat další software DVR bude pracovat více hladký(systém bude trvat částí paměti)

Bezpečnost silničního provozu Výstražné Systémy---ADAS Varování odchylka varování a přední auto připomenutí a přední vzdálenost varování.

GPS Navigace ke Stažení své oblíbené GPS do vnitřní paměti, s addtional GPS anténa, toto dvr poskytuje nejlepší zážitek bez ohledu na místo určení. Plus, 3G/4G, síťové funkce, pomáhá dvr, aby se více rychle a hladce on-line GPS navigace.

4G modul pro SIM kartu (Internet)+WIFI modul router=rychlejší Surfování Díky 4G SIM kartu a vestavěným wi-fi,bez ohledu na to, kde jste jízdy,se můžete těšit na zábavu ze surfování na internetu,aby bylo možné pro on-line navigaci/ hudba /film ect. Poznámky: dříve, než si místo pořadí, prosím, laskavě zkontrolujte, zda vaše místní SIM kartu síť je pod pásem, nebo ne: (4G) LTE:FDD,2100(B1)/1800(B3)/850(B5); (3G) WCDMA: 2100(B1); (2G) GSM: 900(B8)/1800(B3); v Opačném případě, auto dvr nebude identifikovat sim kartu.

Vzdálené Sledování na Auto Assist APP Remote Auto Assist APP, zkontrolujte, výhled na zrcadlo dvr pomocí smart telefonů.Mějte surfování Internet a vzdálený sledovat vaše auto, jízdní dráhu.Ke stažení důležité, videa a jeden Klíč sdílet krásy jízdy autem.

Full HD 1080P Nahrávání Přední kamera zachycuje FHD 1080P video,široký dynamický rozsah umožňuje fotoaparátu pro optimální výkon v jakémkoliv osvětlení situace nastavením expozice k vytvoření vyvážené snímky a záběry.Přední a zadní kamera 2 kanály nahrávání současně.

Co je streaming media video? Tradiční zpětná zrcátka poskytnout jen omezený výhled dozadu pole,většina z času,musíme obrátit svou hlavu zpět, aby vidět více easpecially když jsme parkoviště.Streamování médií dash cam vyhýbá nejen překážky opěrky hlavy nebo zadního pilíře,ale také dává zhruba 3 krát zorné pole větší než standardní zpětné zrcátko.A co víc,viditelnost je úžasná i v noci a deštivé dny.

Auto reverzní parkovací pohled, Když auto na Zpátečku, tohle auto DVR automaticky přepnout na zadní kameru, zobrazení obrazu s možností parkování linky.

WI-fi Funkce Vestavěné Wi-Fi umožňuje zůstat připojeni na cestách a rychlé prohlížení webu. GPS mapy, filmy, hudbu a aplikace by mohly být předem stažený když Wi-fi zdarma k dispozici. Jiné než Auto DVR připojit k WI-fi a také by to mohla být WIFI Hot Spot pro vaše další zařízení, když auto DVR je dodáván s internet prostřednictvím 2G/3G/4G sim kartu.

Štítky: automatické nespresso, adas android gps, zrcadlo záznam, auto dvr zrcadlo, rusko tričko, záznam videa, android dvr, android auto zrcadlo, kamera dvr auta, mi dvr.

Značka WHEXUNE
Dual Lens Ano,podporuje Dual lens nahrávání současně
GPS Navigace Ano, podporu online a offline navigaci
Originální Balení Ano
Velikost Displeje 10" palcový Kapacitní Dotykový displej
Baterie NIC
Video Formát TS
Max Externí Paměť 128 G
Poměr stran obrazovky 16
Pixelů 800Mega
Zobrazení IPS
Úhel Pohledu 105°-140°
Speciální Funkce Zpětné Zrcátko S
Rozhraní USB2.0
Systém Android 5.1 Lollipop systémy
Dotykový Displej Ano
Paměťovou Kartu Požadované Redingová Rychlost Class 10
Video Kód H. 264
GPS logger Vnější
Ram / Rom RAM 2 GB / ROM 32GB (Systém bude zabírat 3GB)
Zobrazovací Senzor Sony IMX323
Typ Položky Auto DVR
OSD Jazyk Vietnamci
Rozlišení Fotoaparátu 1920X1080
Snímků Za Sekundu 25
Chipset Výrobce MTK6735
Počet Čoček 4
G-senzor, Smyčka Nahrávání, Parkování Monitoringu Podpora
Bluetooth BT4.0, Hlasové volání,nahrání telefonního seznamu
Sestav Zpětné Zrcátko
Pravé a levé slepý cam image display Podpora
Životnost Baterie Žádné baterie
Zadní Kamera Ano
ADAS LDWS, FCWS, FVMA

Napsat svou recenzi!

WHEXUNE 10" palubní desku, Zpětné zrcátko 4G Android dash fotoaparát, 2G RAM, 32G ROM, GPS Navi video rekordér FHD 1080P ADAS WiFi auto dvr

Napsat svou recenzi!

Související produkty