GameSir G4s Bluetooth Gamepad 2.4 Ghz Bezdrátový Ovladač Joystick pro Android Telefon, PC, PS3, Windows 10/8.1/8/7 Joystick

Nové

885.66 Kč

Poznámka:

G4 nezahrnuje 2.4 GHz wireless USB Dongle

Funkce:

1. G4s podporuje Bluetooth nebo kabelové připojení, a G4S podporuje Bluetooth a kabelové připojení. 2. Je široce Podpora Android/IOS chytrý telefon, Tablet, Smart TV, TV Box, podpora systémů, jako jsou Windows 10/8.1/8/7 , Android 4.0 - 6.0. 3. Plášť regulátoru je založen na ergonomické zásady, které se hodí přírodní zakřivený oblouk dlaně pro pohodlné a přirozené uchopení. 4. Použití 32-bit MCU čip, výpočetní výkon je až 48 milionů krát za sekundu, což představuje vysokou citlivost a přesnost jeho celkový výkon. 5. Gamepad má vestavěný 800mAh lithium baterie, která vydrží 10 hodin pod vibrací a více než 30 hodin po vypnutí vibrací. 6. Podpora turbo nepřetržité palby funkce, jedno tlačítko nastavení, stiskněte a podržte kontinuální výstup na oheň.Turbo funkce poskytuje více efektivní herní zážitek a snižuje únavu ruky. 7. Vestavěné vibrační motory na držadla na obou stranách umožní plně zažít skutečnou vibrací v závodní hry, sportovní, střelba a další typy her. 8. Vestavěný držák s dvěma nastavitelný úhel (110 stupňů a 150 stupňů), může být použit jako individuální držák pro 3.5~6-palcový chytré telefony.

Obsah Balení:

1 x GameSir G4s BattleDock Držák Telefonu, 1 x USB Nabíjecí Kabel, 1 x Uživatelský Manuál,

O Zásilce

Q: Kdy bude prodávající loď mé objednávky?

A: Obecně nejvíce budou odeslány do 1-3 pracovních dnů poté, co vaše platba je ověřena Koronavirusvcr.cz.Pokud tam jsou některé horké prodávat produkty jsou dočasně vyprodáno, budeme vás kontaktovat co nejdříve, aby diskutovali o čas na zpracování rozšíření nebo změně dalších položek, nebo jiné řešení.

Q: Jak dlouho mohu přijímat mé objednávky?

A: Pokud vaše objednávka >$5 , Obvykle budeme loď vaší objednávky prostřednictvím Koronavirusvcr.cz Standardní Poštovné nebo ePacket nebo zaznamenaných post mail , který lze sledovat, bude To trvat asi 10-30 pracovních dní k dosažení většině zemí.Různé země potřebují jinou dobu.Lodní čas pro některé země může být 30-50 den nebo déle, vzhledem k přísné místní celní kontrole.Prosím, buďte trpěliví, čekat na vaši objednávku.Pokud je vaše objednávka

Otázka: Myslíte kupující muset platit celní daň?

A: Kupující je zodpovědný za (v případě) všechny daně nebo DPH za žádných okolností.Ale pokud máte nějaké požadavky, pls kontaktujte nás, budeme dělat naše nejlepší, aby vám pomohl.

Otázka: Myslíte kupující muset platit celní daň?

A: Prosím, otevřete pozemek v post důstojníka přítomnost, je-Li zásilka poškozená nebo prázdná(odcizení).Prosím, zeptejte se pošta poskytovat oficiální dokument, zejména nároku papíru.

Pozornost Pro Ruské Zákazníky:

(1).Vyplňte, prosím, vaše celé jméno včetně své jméno, prostřední jméno a příjmení, když místo pořadí. (2).Vyplňte prosím vaši správnou adresu včetně vašeho Bytu Číslo, Ulice, Město, Region a zemi.Jinak váš balíček by se zřejmě vrátil! (3).Nejsme odpovědni za svou chybu.

Pozornost Pro Ruské Zákazníky:

Přidejte, prosím, CPF vaší objednávky je příjemce v objednávce poznámku, když umístíte objednávku dodávány z Brazílie, protože přepravní potřeby společnosti CPF uspořádat náklad.Díky za pochopení a spolupráci.

Štítky: gamepad gamesir, android bluetooth gamepad, kontrolní výstřel, hra ps3, Ovládání, joystick pc, bluetooth audio control switch, gamepad bezdrátový, ovládání pc, gamesir.

Kompatibilní Značka/Model NIC
Typ Rozhraní Bluetooth
Značka Erilles
Balíček Ano
Původ KN(Původu)
Certifikace PSE
Typ Gamepady

Napsat svou recenzi!

GameSir G4s Bluetooth Gamepad 2.4 Ghz Bezdrátový Ovladač Joystick pro Android Telefon, PC, PS3, Windows 10/8.1/8/7 Joystick

Napsat svou recenzi!

Související produkty