Dotykový Panel Pro Huawei Honor 9 Lite LLD-L31 LLD L22A AL10 TL10 Dotykový Displej Čest 9lite Digitizér Čidlo Sklo FPC Flex Kabel

Nové

141.57 Kč

Dotykový Panel Pro Huawei Honor 9 Lite LLD-L31 LLD-L22A LLD-AL10 LLD-TL10 Dotykový Displej Čest 9lite Digitizér Čidlo Sklo Dotykový displej S FPC Flex Kabel

Velkoobchod : 10pcs/Sada, více než 30% slevou než jeden nákup,Podpora smíšené barvy nákupu.

Klikněte na obrázek níže :

☞☞☞☞☞☞Upozornění : Pls otestovat, než ji budete instalovat na vašem telefonu,nebo nebudeme akceptovat jakýkoli spor, po tom.

Poté, co jste obdrželi položky,jste měli lepší neinstalujte před zkouškou,můžete propojit na desce a vyzkoušet jako první, aby se ujistil, že funguje perfektně. pokud nejste dobří při výměně LCD,doporučujeme vám najít profesionální údržbu osobu, aby jej nahradit.

Upozornění:

1.Máme jen jednu sadu nástrojů pro všechny balíčky. Pokud jste si zakoupili více obrazovek a je třeba mít více sad nástrojů, prosím, poznamenejte v objednávce nebo nám pošlete e-mail. Nástroj je maximálně stejný jako počet obrazovek. 2.Prosím, kontaktujte nás nejprve na nějaké problémy, budeme odpovědět co NEJDŘÍVE. 3.můžete říct, s námi, nebo zanechat vzkaz na objednávku, pokud máte nějaké jiné potřeby,budeme posílat jako stejné, když jsme slíbili. 4.Pokud to nemůže být použita poté, co jste obdrželi, a testovány, prosím, nebojte se,poznáte nás okamžitě, místo opustit negativní zpětnou vazbu,budeme vám spokojen řešení jak brzy, jak je to možné.

Níže uvedené Podmínky Jsou V Záruce:(třeba video a foto proof)

(1).když obdržíte balíček a balíček byl poškozen.nechci podepsat balíček. (2).Zjistíte, že položka je poškozen, když jste otevření balíku.ukázat záda pro lcd,máme logo vzadu. (3).Zjistíte, že předmět nefunguje, když jste testování,a jste si ji nainstalovat. (4).Dostanete se nesprávné barvy nebo modely. (5).Jste neobdrželi položky.

Níže Uvedené Podmínky Nejsou V Záruce:

(1).Jste otestujte položky, než jej nainstalovat. (2).Ne-pracovní, nebo poškození z důvodu nesprávné instalace. (3).Musíte použít položky. (4).Jste neobdrželi balíček, protože jsi odešel špatnou adresu nebo telefonní číslo.

(5).Produkt přesahuje záruční doba---3 Měsíců. Výrobky poškozené v důsledku lidské důvody jsou nevztahuje záruka.

Popis:

1.Dotykový Panel Obrazovka Digitizer.

2.Oprava/Výměna staré, rozbité, popraskané, poškozené Dotykové Obrazovky Digitizéru .

3.S Originální Digitizer Sklo, Žádný Mrtvý Pixel, Velké Kvality Skladem.

4.Všechny přístroje jsou testovány jeden po druhém před odesláním a 100% funguje dobře.

5.Bezpečně zabalené v bublinkové.

Balíček Zahrnuje:

1ks * Dotykový Panel Obrazovka Digitizer.

Friendly Připomenutí:

1.Máme jen jednu sadu nástrojů pro všechny balíčky. Pokud jste si zakoupili více obrazovek a je třeba mít více sad nástrojů, prosím, poznamenejte v objednávce nebo nám pošlete e-mail. Nástroj je maximálně stejný jako počet obrazovek. 2. Prosím, dovolte trochu barevné variace pro různé nastavení zobrazení. 3. Prosím, zkontrolujte, zda váš model telefonu pečlivě, aby se zabránilo nákupu chyby.

Díky za váš nákup,s pozdravem.

Štítky: obvod tisku, dexp ixion ml250, ipod touch pouzdro, lld l31, čest 9n dotykový displej, fpc xiaomi, mi a2 lite červená obrazovka, xoimi mi a2 lite obrazovce, konektor fpc, iu telefon případě.

Typ Digitizér Dotykové Obrazovky Panel
Číslo Modelu LLD-L31 LLD-L22A LLD-AL10 LLD-TL10
Po servisu Jeden po druhém po-servis
Displej ≥5"
Vhodné Pro Pro huawei honor 9 lite
Kompatibilní Značka Huawei
manipulační čas Loď v rámci 24.
Model výrobku Můžeme nabídnout všechny druhy náhradních dílů pro mobilní telefon
barva Černá / Bílá / Modrá / Šedá
Kontrola Kvality Dobře testována před odesláním
Značka OTOZISON

Napsat svou recenzi!

Dotykový Panel Pro Huawei Honor 9 Lite LLD-L31 LLD L22A AL10 TL10 Dotykový Displej Čest 9lite Digitizér Čidlo Sklo FPC Flex Kabel

Napsat svou recenzi!

Související produkty