ME3-H2S sirovodík Senzor Vynikající Široký Lineární Rozsah, Nízkou Spotřebu, Dobrou Anti-interference Schopnost

Nové

447.73 Kč

Podrobnosti O Produktu

Na ME3-H2S senzor je konstantní potenciál, elektrolytická H2S senzor.H2S a O2 v pracovní elektrody a odpovídající elektroda redox reakce a uvolnění účtovat tvoří současný, aktuální velikost a H2S koncentrace je úměrná velikosti testovacího proudu může určit úroveň koncentrace H2S.

Senzor vlastnosti

Nízká spotřeba energie, vysoká přesnost, vysoká citlivost, široký lineární rozsah, silný anti-interference schopnost, vynikající opakovatelnost a stabilita.

hlavní aplikace

Všeobecně vhodné pro průmyslové, důlní a ochrany životního prostředí při detekci sirovodíku.

Technické indikátory

model

ME4-H2S ME3-H2S

Poznámky

Detekční rozsah (ppm)

0-100 Maximální dosah 5000

Citlivost (µA / ppm)

(0.8 ± 0.15) µA / ppm

Reprodukovatelnost

Výstupní signál ± 2%

Doba odezvy (t 90) s

≤ 30s

Útlum signálu

≤2%

/měsíc

Nulový drift (ppm)

0.2 ppm

Čistý vzduch

Rozsah teplot (°)

-20 ~ + 50

Teplotní drift (ppm)

≤ 0.5

20 ~ 50 °

Rozsah vlhkosti

≤ 95% RH

Rozsah tlaku (KPa)

90 ~ 110

Teplota skladování (°)

0 ~ 20

doporučujeme

Doba skladování (měsíce)

6

Očekávaná životnost (měsíců)

> 24

Maximální detekce koncentrace (ppm)

300

Model

ME3-H2S

Poznámky

Detekční rozsah (ppm)

0-200

Poznámka: parametry Výrobku se mohou měnit bez předchozího upozornění

≡≡≡≡≡ Vítejte v našem Obchodě ≡≡≡≡≡ máme velké zboží ,takže není možné nahrávat po jednom ,takže pokud máte nějaké jiné potřeby ,můžete také e-mailem na nás .můžeme vám pomoci podívat se na téměř veškeré zboží v číně .pokud si koupíte velké množství ,prosím, pošlete nám e-mail ,my vám velká sleva !!!!Informace o platbě: přijímáme Escrow bankovní převod a Western Union, kdyby díly byly účtovány celní dutywe není odpovědný za žádné celní.Shippment 1. Po Celém Světě Dopravy.(S výjimkou některých zemí a APO/FPO) 2. Objednávky budou odeslány do 1-5 pracovních dnů po ověření platby. 3. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit,zejména během prázdninové sezóny. 4. Položky budou označeny jako "Dárek" s nízkou hodnotou. 5. Dodací lhůta (pracovní dny): Pls poskytnout P. O. Boxy nebo Psč Adresa.Vrácení/Náhrada 1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. 2. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby,prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka! 3. Náhrady a Vrácení Peněz jsou akceptovat.Návrat expediční poplatek dovolit s kupujícím.Záruka 1. 12 měsíců Výrobce omezená záruka za vady zboží(kromě Man-made poškození).Doplňky přijít s 3-měsíční záruka. 2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby.Zpětná vazba 1. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka.Zpětná vazba je velmi důležitá,doufáme, že můžete nás okamžitě kontaktovat předtím, než dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. 2. Pokud máte nějaké dotazy, náš Zákaznický Servis štáby vítám vás na e-mail nebo nám zavolejte.Snažíme se odpovědět na všechny otázky, a vyřešit případné problémy tak rychle, jak je to možné ≡přejeme vám šťastný nakupování , vítejte na další návštěvu≡

Štítky: strojek sensor excell, hall sensor ss41f, ac current sensor, arduino snímač proudu, analogový snímač vzdálenosti, 18b20, aktuální dc snímače, nzluliyuan teplota, sct 013, úniku plynu senzor.

Číslo Modelu ME3-H2S
Výstup Digitální Senzor
Teorie Snímač Proudu
Materiál Směs
Typ Vakuové Snímače
Použití Snímače Tlaku
Značka kechuangte

Napsat svou recenzi!

ME3-H2S sirovodík Senzor Vynikající Široký Lineární Rozsah, Nízkou Spotřebu, Dobrou Anti-interference Schopnost

Napsat svou recenzi!

Související produkty