143 V 1 NEJLEPŠÍ VIDEO HRY VŠECH dob! Contra/Earthbound/Megaman 123456/Želvy 1234 72 Piny 8 Bit Game Card

Nové

291.67 Kč

Poznamenal: 1.Build-v CIC čipu pro originální NTSC a PAL NES konzole.CIC čip v současné době setup pro NÁS NTSC konzole, pokud CIC používají v první době systém region byl změněn, push NES RESET PŘEPÍNAČ 4-8 krát, aby se NES ENERGIE NA LED stop flash a spustit. 2.Nemůžu hrát na simulátoru systému.Pokud je vaše konzole je RETRON5/ TURBO HRY,nekupuj. 3.Prosím, dejte CR2032 baterie ušetřit. ****Popis Volného 143 v 1 Hry v ceně(Pokud potřebujete detail, hra, seznam,pls, neváhejte a kontaktujte nás,Díky) Plastový shell pro NES hra kazety náhradní Vysoce kvalitní nové AB Každý shell zabalené v PP sáčku můžeme poslat ZDARMA DHL/Fedex IE na hromadné objednávky!

Doprava 1. Kupující se zavazuje zaplatit fixní doprava /manipulační poplatek, jak je uvedeno.Většina balíčky jsou dodávány od china post air mail. 2. Můžeme upgradovat doprava za příplatek.Spěšná doprava je k dispozici pro většinu výrobků pro podrobnosti, prosím, napište nám. 3. 20-30 obchodní dny pro dodání china post air mail poštou malý balíček.Pokud potřebujete položku rychleji.prosím, kontaktujte nás na nákup DHL,ePacket,Fedex IE/IP,EMS,UPS, a TNTservices, můžete obdrželi zboží v 5-15 dnů, navíc poštovné hradí kupující, nebo někdy také jsme schopni zajistit dopravu zdarma pro vás.Prosím, kontaktujte nás, aby si přesné informace. 4. Všechny mezinárodní objednávky musí projít přes celnici, což někdy může způsobit delší zpoždění na vaše zásilky. 5. Uděláme, co bude v našich silách, aby vás uspokojit požadavek.

Navracení a Zpětné vazby 1. Pokud zboží bylo dodáno vadné nebo jsme dodávány naše nesprávnou položku ,pak budeme posílat naše správnou položku s návratový štítek pro vadné / nesprávné položky . 2. Pokud jste mezinárodní kupující budeme posílat správné zboží, když obdrží vrácení zboží . 3. Všechny vrácené zboží musí být v původním továrním stavu (ano, to zahrnuje krabice a všechno). 4. pokud již nechcete položku nebo jste koupili špatné zboží, pak prosím, poslat jej zpět na náhradu minus naše náklady na dopravu . 5. Všechny položky musí být vráceny do 30 dnů od nákupu zboží , Při vrácení zboží, prosím, patří následující: A: Koronavirusvcr.cz kupující ID název B: Důvod vrácení položky Všechny položky se pak být prohlédnuty předtím, než je vrácena kupní cena za zboží.Kontaktujte nás: Prosím, neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakýkoliv dotaz.Všechny e-maily obvykle bude odpověď do 24 hodin s výjimkou dovolené bychom odpověď na všechny otázky ..Pokud nejste spokojeni s produktem nebo službou, prosím, kontaktujte mě a dont dát nám negativní zpětnou vazbu, nebo netrural zpětnou vazbu, budeme vám spokojen řešení.Děkuji vám za pozornost!

Štítky: 620 v 1, megaman, fire starter držet, drone vysoké užitečné zatížení, eastvita rcm klip ns sx pro, ds r4 karty, 72 pin, crack spínač, pozemské hře, retro snes.

Funkce
Značka retroad
Kompatibilní Značka/Model Nintendo
Kazeta Kolíky
Číslo Modelu 143in1 (72 Piny)
Nintendo Model Rodinný Počítač

Napsat svou recenzi!

143 V 1 NEJLEPŠÍ VIDEO HRY VŠECH dob! Contra/Earthbound/Megaman 123456/Želvy 1234 72 Piny 8 Bit Game Card

Napsat svou recenzi!

Související produkty