ROCK PI 4B V1.4 s Příslušenstvím iRockchip RK3399 Cortex SBC/Single Board Počítače Kompatibilní s Raspberry Pi Displeje

Nové

2 061.50 Kč

Poznámka:

Svazek 1: 1G DDR4 Základní Deska s Příslušenstvím

Svazek 2: 2G DDR4 Základní Deska s Příslušenstvím

Svazek 3: 4G DDR4 Základní Deska s Příslušenstvím

Intruduction

ROCK PI je Single Board Computer (SBC) v ultra-small form factor, který nabízí špičkový výkon při využití vynikající mechanické kompatibility.ROCK PI nabízí tvůrci, Hodně nadšence, fandy, PC DIY nadšenci a ostatní, spolehlivý a velmi schopný platformu pro budování a šťourat své nápady do reality.

Toto je dokumentace pro ROCK Pi 4, napsané Radxa Tým s příspěvky společenství.

ROCK Pi, 4 je Rockchip RK3399 na bázi SBC(Single Board Computer) o Radxa.To může běžet android nebo nějaká distribuce Linuxu.ROCK Pi, 4 je vybaven šesti-core ARM procesor, 64bit dual channel 3200Mb/s LPDDR4, až [email protected] HDMI, MIPI DSI, MIPI-CSI, 3,5 mm jack s mikrofonem, WIFI 802.11 ac, Bluetooth 5.0, USB Port, GbE LAN, 40-pin barva rozšiřující záhlaví, RTC.Také, ROCK Pi 4 podporuje USB PD a QC napájení.

ROCK Pi, 4 je dodáván ve dvou provedeních, Model a a Model B, každý model má 1GB, 2GB nebo 4GB ram možností.

Špičkový Výkon

ROCK Pi má moderní a výkonný hexa-core ARM založené na procesoru, RK3399 uvnitř, nabízí výrazně zlepšený výkon oproti jiné populární SBC desky.Všechny modely jsou vybaveny LPDDR4 3200Mb/s RAM a volitelný vysoký výkon eMMC moduly, podporu všech aplikací.

Výrobce Friendly, Internet Připojení

ROCK Pi funkcí, maker přívětivé možnosti rozšíření, včetně 40-pin GPIO rozhraní, které umožňují propojení s řadou vstupy z tlačítka, vypínače, senzory, Led diody, a mnohem více.

ROCK Pi má také Gbit LAN sítě, s vyhrazenou sběrnici a řadič, to funguje bez latence při velkém zatížení síťových aplikací.Na palubě 802.11 ac nabízí wi-fi 2.4 G&5G, WLAN připojení.S Bluetooh 5.0, ROCK Pi výhody vylepšené Bluetooth rychlost a větší dosah.

ROCK Pi má také jeden USB 3.0 host a jeden USB 3.0 OTG porty, každý 5Gbps/s, pracující nezávisle na sobě.USB 3.0 OTG může pracovat jako USB zařízení, jako jsou Android ADB nebo USB gadgets.Hardwarový přepínač je k dispozici pro OTG režimu přepnout.

AI Schopnosti

ROCK Pi podporuje tradiční AI zásobník s GPU akceleraci.Další více, vyhrazený hardware NPÚ accelerator další za ROCK Pi se zvyšuje komplexní Strojové Učení algoritmus a snížit výkon.

Průmyslové standardní MIPI CSI konektor umožňuje snadné připojení exsit kamery na ROCK Pi a ROCK Pi také podporuje průmyslový standard MIPI DSI pro LCD a dotykové obrazovky.S hardwarově akcelerované algoritmus, to je skvělé pro aplikace Počítačové Vidění, Robotika a mnohem více.

To, co potřebujete

Nutné

1. ROCK Pi 4 hlavní deska ROCK Pi 4 Modelu A nebo Modelu B

2. Jeden z paměťových médií níže: µSD karty, větší, než 8GB.eMMC Modul , větší než 8GB s eMMC na µSD měniče palubě.

3. Napájení ROCK Pi, 4 je poháněn Typ-C port a má široký rozsah vstupního napětí od 9V až 21V.Pi podporuje USB Type-C PD 2.0 s 9V/2A, 12V/2A, 15V/2A a 20V/2A.Kromě toho, Pi podporuje QC 3.0/2.0 s 9V/2A a 12V/1,5 a. Typ C kabel používáte, musí podporovat datové komunikace.Říkáme, že USB Type-C nabíjecí datový kabel.

4. USB Klávesnice a Myš, čtyři USB-A konektory, ROCK Pi 4 může být vybaven plné velikosti klávesnice a myši.

5. Monitor a HDMI Kabel ROCK Pi, 4 je vybaven plné velikosti HDMI konektoru.HDMI schopné monitoru je doporučeno.HDMI EDID zobrazení dat je použit k určení nejlepší rozlišení displeje.Na monitory a Televizory, které podporují rozlišení 1080p (nebo 4K) toto usnesení bude vybrána.Pokud 1080p není podporováno další dostupné rozlišení uvádí EDID budou použity.Vybraný režim bude pracovat s VĚTŠINOU, ale ne všechny monitory/Tv.

6. USB na TTL sériového kabelu ROCK Pi 4 vývoz vyhrazené sériové konzole, který může přistupovat na nízké úrovni debug zprávy.

7. USB Samec na Mužskou kabel, Pokud chcete, napište obraz na SKÁLE Pi 4 z USB OTG port nebo použít fastboot/adb příkazy budete potřebovat USB Samec na Mužskou kabel pro připojení ROCK Pi 4 a PC.

Volitelné

1. µSD Kartu Reader Pro blikající obraz na µSD Kartu nebo eMMC Modul.

2. USB typu A na typu kabelu je zapotřebí pro fastboot/adb příkazy.

3. USB na TTL sériového kabelu je třeba pro sériovou konzoli.

4. Ethernet kabel ROCK Pi 4 podporuje přístup k Internetu přes WIFI nebo Ethernet.Ethernetový kabel se používá pro připojení ROCK Pi 4 do místní sítě a Internetu.

5. Modul kamery ROCK Pi 4 podporuje funkce fotoaparátu.

6.LCD Modul ROCK Pi 4 podporuje LCD displej funkce.

7. Audio kabel Audio lze přehrávat prostřednictvím reproduktorů nebo sluchátek pomocí standardního 3,5 mm jacku.

Zblízka ROCK Pi 4B

Výkon

Výkon PROCESORU

ROCK Pi obsahuje ARM-založené RK3399 SoC a je vybaven šesti jader pro zvýšení multithread applicationperformance

Výkon GPU

ROCK Pi GPU je založeno na Mali'"-T86oMP4 GPU.To nabízí až 4 jader a 6ooMHz frekvencí.Při srovnání s konkurentem SBC Gpu, ROCK Pi nabízí lepší GPU computingand GPU zrychlení výkonu

IO Výkon

ROCK Pi přichází s více možností skladování a poskytuje vynikající výkon čtení a zápisu na externí úložiště, disky, což umožňuje rychlejší čtení a zápis rychlostí.To zlepšuje workflow, kopírování, zálohování a celkově fle použití.

Porovnání verzí

Model

ROCK PI 4 Model

ROCK PI 4 Model B

Procesor

64bits hexa core procesor

Rockchip RK3399

Dual Cortex-72, frekvenci 1.8 GHz s qual Cortex-A53, frekvence 1,4 GHz

Mali T860MP4 gpu, podpora OpenGL ES 1.1/2.0/3.0/3.1/3.2, Vulkan 1.0, Open CL 1.1 A 1.2, DX11.

Štítky: sim7600, punk rock, 4 raspberry pi, rasbbery pi 4, argone raspberry pi 4 kit, pi s, roseberry pi 3 případ, rasbperry pi 400, pia, analogové raspberry pi.

Rozměry 85 mm x 54 mm (8 vrstev desky)
Integrované Funkce Bluetooth
GPU Mali T864
Procesor Značky Rockchip
Značka smartfly
ROM Kapacita NIC
Paměť 1GB/2GB/4GB
Provoz Systému Android7.0, Debian, Ubuntu
Wifi/BT
Demo Typ Desky RUKU
Kapacita Paměti 4GB
Číslo Modelu rk3399
Rozhraní USB OTG
CPU rk3399

Napsat svou recenzi!

ROCK PI 4B V1.4 s Příslušenstvím iRockchip RK3399 Cortex SBC/Single Board Počítače Kompatibilní s Raspberry Pi Displeje

Napsat svou recenzi!

Související produkty