Volání Bluetooth Smart Watch Android Wear Ip68 Vodotěsné Smartwatch Muži 2020 Ekg Chytré Hodinky Pro Android Telefon Iphone IOS Huawei

Nové

916.58 Kč

Volání Bluetooth Smart Watch Android Wear Ip68 Vodotěsné Smartwatch Muži 2020 Ekg Chytré Hodinky Pro Android Telefon Iphone IOS Huawei

Profesionální Sportovní chytré Hodinky

Od teď, změnit svůj životní styl

Vše v Jednom,Vynikající design,je prostě nádherné

Kovové hodinky případ od CNc zpracování.Kartáčovaný stranou, lůžkem s vysokým leskem, high-vakuové pokovování Prominentní proces vrstvení, minerální sklo, zrcadlový povrch,vysoká paropropustnost, odolnost proti opotřebení a odolnost proti poškrábání.V průběhu času. podrobnosti jsou živé

Nejlepší výkon Chipset,Befter procesor evelution

Účetní MTK2502 nízké síly spotřeba inteligentní wearble chipset bez ohledu na to, grafického nebo provozní rychlost je lepší než ostatní,S vysokou přesností, G-senzor, přesně zaznamenat všechny vaše motion 300mAh lithium-ion polymer baterie, může trvat 2-5 pracovních dnů životnost baterie.

Hodinky bluetooth volání, Nenechte si ujít důležité hovory

To není žádný problém používat high-fidelity vodotěsné reproduktory přímo namočte vodou.Ať už je to domov řízení nebo chůzi, běh, cyklistika, horolezectví Push telefonu do hodinek v čas odpovědět na volání.Aby bluetooth volání přes hodinky, abyste měli volné ruce a aby komunikace více zdarma.

Super retina velký displej,Tenký a tvrdý

High-definition velké obrazovce přináší jasnou vizuální zážitek na vašem zápěstí. Klasické duální korun z nerezové oceli tlačítko.Ocelové tělo a všechny skla rámeček je robustní a odolný proti opotřebení, který je nový a trvanlivé. Štíhlé tělo snadno zápas s lehké a pohodlné fluor gumovým páskem Nebo změnit další popruhy můžete snadno ovládat jakékoliv příležitosti.

Stylový cool číselník,Přepínač, jak vaše nálada

četné volby splňují různorodé estetiky.Volně uzavřeno ukázat své vlastní osobnost trend.

IP68 vodotěsný,Nebojácný fo zaplavat

Podporu mytí rukou, déšť, plavání nosit Setkání denní potřeby. PS: Prosím, nepoužívejte v sauně nebo horké vodní lázni

Pořizovat fotografie jedním klepnutím,Hudba s tebou celý den

Nosit hodinky na cvičení a snadno ovládat svůj telefon, hudbu,Vzdáleně ovládat svůj telefon, aby se obrázky a každý nádherné chvíle.

Profesionální sportovní analýzu dat,Ať víte víc o cvičení

Doba zotavení se odkazuje na čas potřebný pro fyzické zdatnosti, pro návrat do plně obnovit stav po cvičení je dokončena .To odráží stav fyzické únavy během cvičení.

24 hodin sledování srdeční frekvence,chránit své zdraví po celý den

Pomocí optického snímače tepové frekvence, v kombinaci s inteligentní tepové frekvence algoritmus,Ať už je to klidová tepová frekvence nebo cvičení srdečního rytmu,Přesně monitorovány, a to prostřednictvím vědecky měřitelných údajů you ' l viz denní srdeční frekvence křivka ochranu své fyzické a duševní zdraví.

Přenosné krevní tlak a hladinu kyslíku Zůstat zdravý

inteligentní detekce a hodnocení krevního tlaku a kyslíku.Rozlučte se s tradiční čas-náročné a pracné metody .Sledovat kdykoliv, kdekoliv se dívat, jak sledovat své tělesné změny

Monitorování EKG

Co když se bolest na hrudi, těsnost, říhání, bušení srdce a závratě?Možná bude chtít provést fyzikální vyšetření srdce pomocí PPG+ EKG technologie, To trvá jen minutu na dokončení získané ekg mohou být sdíleny s lékařem pro referenční,Ekg je jedním z nejčastěji používaných testů na klinice a je široce používán.

Denní asistent,Přenosné s sebou kamkoli

Více pohodlí funkce přinést inteligentní život na zápěstí.

Vědecké spát,Záznam full spát data.

Real-time sledování srdeční frekvence.kvalita spánku a analýzy dat pro skóre kvality spánku.Kombinuje dynamickou technologií přesně identifikovat různé typy problémů se spánkem,Poskytovat osobní spát služby(hluboký spánek/probuzení, etc.Pomůže vám zlepšit kvalitu vašeho spánku a získat dobrý noční spánek.

Více Barevných Možností.

Štítky: ekg, ppg chytré hodinky, smartwatch, smartwatch huawei mužského, TIMEWOLF, pánské hiwatch, muži hodinky akce, timewolf hodinky, chytré hodinky, čest, monitor srdečního tepu hodinky xiaomi.

Tvar Obrazovky KOLO
ROM <128MB
Styl Sport
Mechanismus No
Kapela Materiál Silikagel
RAM <128MB
Aplikace Věkové Skupiny Dospělé
Více Číselníky Ano
Režim Sítě NIC
Funkce 9 Chytré Hodinky Android Wear
Kapacita baterie 220-300mAh
Materiál Pouzdra SLITINY
Velikost Displeje 1.3 palcový
CPU Výrobce Mediatek
Vodotěsné Třída Profesionální Vodotěsný
CPU Model MTK2502
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Funkce 1 android inteligentní hodinky
SIM Karta k Dispozici No
Funkce 6 Smartwatch Muži 2020
Jazyk Arabština
APLIKACE je k Dispozici ke Stažení No
Funkce 5 vodotěsné smartwatch
Usnesení 240*240
Typ Na Zápěstí
Funkce 2 Chytré Hodinky Ultra Tenké
Funkce 7 Chytré Hodinky pro Iphone IOS
Zadní Kamera NIC
Typ Pohybu Elektronické
Baterie Odnímatelné No
Značka TIMEWOLF
GPS No
Systém NIC
Funkce 4 Barevný Displej Smartwatch
Funkce Srdeční Frekvence Tracker
Funkce 8 EKG Chytré Hodinky,Volání Bluetooth Chytré Hodinky
Kapela Odnímatelné Ano
Funkce 10 IP68 vodotěsné smartwatch
Funkce 3 1.3" HD Barevný Displej

Napsat svou recenzi!

Volání Bluetooth Smart Watch Android Wear Ip68 Vodotěsné Smartwatch Muži 2020 Ekg Chytré Hodinky Pro Android Telefon Iphone IOS Huawei

Napsat svou recenzi!

Související produkty