Písnička letadlo rukáv tři kusu dva kus sukně Xuan sukně originální zlepšila Hanfu tenký styl

Nové

1 492.24 Kč

Upozornění :

1: Barevný rozdíl: naše výrobky jsou natáčeny v naturáliích. Vlivem zobrazení a světla, výrobky mohou mít jemné barevné odchylky! Barva je předmětem skutečný objekt! Pokud máte vysoké požadavky na barevný rozdíl, prosím, místo vaší objednávky pečlivě, děkuji;

2: Přepravní

1) Všechny položky budou dodávány do 1-5 pracovních dnů po potvrzení platby.

2) Téměř všechny objednávky v našem obchodě jsou přepravovány v vysledovat cestu z Číny do cíle.

3) Pokud nechcete přijímat objednávky do 60 dnů (do 90 dnů v Brazílii) po dodání, prosím, vyvolat spor před koncem kupujícího na dobu ochrany, a Koronavirusvcr.cz vám vrátíme peníze v plné výši. Pokud je to možné, prosím, kontaktujte nás před zahájením sporu.

3. Zpětná vazba

1) Přeji nám radost spolupráce. Děkuji moc za vaši pozitivní zpětnou vazbu a pěti-hvězdičkové hodnocení!

2) víme, že někdy, když to je problém s objednávkou, to může být velmi frustrující. Jsme s vámi, aby vaše zkušenosti mnohem příjemnější. Pokud máte jakýkoliv problém, prosím neváhejte nás kontaktovat. Prosím, ne přímo soubor případu nebo nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu (včetně 1-2 nízká zpětná vazba). Budeme se snažit v našich silách, aby vám uspokojivé řešení, děkuji!

4. Návrat politiky

1) Pokud nejste spokojeni, můžete vrátit zboží v neporušeném stavu (nový, nepoužitý), a pak my vám vrátíme nebo nahradit je. Nezapomeňte prosím, že poštovné je nevratná a každá výměna bude vynakládat dodatečné náklady na poštovné na náklady kupujícího.

2) Pokud je zřejmé poškození, kdy zboží dorazí na vaše dveře, prosím, kontaktujte nás a vyfotit. Budeme zkoumat odpovědnost dopravní společnost, a my nahradí poškozené zboží.

3) garantujeme, že do 7 dnů po obdržení produktu, pokud můžete potvrdit, že výrobek je vadný, před použitím, můžeme akceptovat vrácení nebo výměnu. Nicméně, musíte nás nejprve kontaktovat.

Prosím, zkontrolujte, zda výše uvedené pokyny a porozumět jim správně! Děkuji Vám za Vaši Spolupráci . Děkuji .

Štítky: čínský plášť, cellphon, hanfu, hanfu panenky příslušenství, měkké hanfu, vintage hanfu muži, volné hanfu, yangge tanec, hanfu červená, císařovna.

Výpis rok a sezóny na podzim 2020
barva klasifikace Píseň z letadla rukáv + píseň otřete + sukně dva kus
Ne S1614
Velikost S M L
Materiál Polyester
Pohlaví ŽENY
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Písnička letadlo rukáv tři kusu dva kus sukně Xuan sukně originální zlepšila Hanfu tenký styl

Napsat svou recenzi!

Související produkty