Elektronický panel základní deska základní Deska Obvodů s firmwar Pro Lenovo YOGA Tablet 2 YOGA2 1051 1051F

Nové

788.87 Kč

Návrat A Vrácení Peněz A Změna Dtails:

1. Vynikající testovány s 90 dnů záruka. 2. Kupující a Prodávající stát každé straně přepravní náklady pro výměnu, pokud problémy s základní deska od prodávajícího.Kupující platit za extra přepravní náklady, pokud exchange jiný model.

3. Přijmout náhradu, pokud problémy s základní deska od prodávající,ale kupující stát přepravní náklady.

4. Nepřiměřený požadavek na vrácení a kupující koupil špatný model.Pouze náhrada 80% z nákupní objednávky.Pokud deska byla poškozena .Jsme odmítnout vrácení peněz a také my jsme, prosím, komunikovat s kupujícím na řešení.

5. Vracející položky by měly být poskytovány sledovací číslo, a lepší být přijaty v rámci Záruky.Pozor: nepřijímáme sporu bez jakékoli komunikace.zpětnou vazbu: 1.Ať už pre-prodej a předem-po pokud máte nějaké dotazy,můžete E-mail, MSN, nebo chatu on-line, kontaktujte nás,

Budeme okamžitě odpovědět na vaši otázku . 2:Jsme závislí na našem spokojenosti zákazníků na successed , a Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité ! 3:Pokud jste spokojeni s našimi položky a služby ,prosím, nechte nás dobrou zpětnou vazbu ,děkuji předem !

Štítky: koupit lenovo thinkcentre, lenovo tablet, pi0, 1156 lga desce, android tablet, lenovo tab m8, pouzdro lenovo yoga, základní deska pc, tablet teclast, xiaoxin.

Certifikace NIC
Značka Yealanno
S CPU Ano
Původ KN(Původu)
Kompatibilní Značka Lenovo
Číslo Modelu 1051F

Napsat svou recenzi!

Elektronický panel základní deska základní Deska Obvodů s firmwar Pro Lenovo YOGA Tablet 2 YOGA2 1051 1051F

Napsat svou recenzi!

Související produkty