1KS 6.3~50 mm 90 ° 1 Flétna HSS Zkosení Srážení hran Fréza Vrtání Mill Drill Set Fréza (6.3/10.4/16.5/25/30/35mm)

Nové

106.82 Kč

Milý příteli, pokud nemůžete najít, co potřebujete ,prosím, řekni mi,

Srážení hran fréza

Je to nejlepší nástroj, aby nahradit tradiční vnitřní otvor srážení hran, frézování zkosení plíseň může tvar, vlastnosti

Pro vysokou přesnost a nízké drsnosti obrobeného povrchu, použitelnost je široce používán v high a low grade.

Zařízení pro zpracování.

Použití: používá se pro obrobek kruhového otvoru 90 ° nebo 60 ° pro srážení hran nebo kužel hole.

Vlastnosti: může být jeden-čas kužel zpracování, vhodné pro malé množství řezání zpracování.

Rozdíl: single blade a hlavní rozdíl je, že tři čepele čepel obrábění obrobku drsnost, vysokou efektivitu zpracování a životnost tři čepele.

Průměr dříku: 6.3 až 5 mm rukojeť, rukojeť je 6 mm, 8 až 10 12 rukojeť je 8 mm, 16-25 zvládnout do 10 mm, 30-60 rukojeti je 12 mm.

Kupující musí-přečtěte si :1 Jako součin rozsahu průtoku objemu, občas na skladě , takže než se rozhodnete koupit to dítě , prosím, dostat do kontaktu s majitelem, jestli je skladem. Obecné situaci není na skladě, pokud zlomený budu neprodleně informovat zboží, můžete si vybrat vrácení peněz nebo jiné zboží , ale také se zeptat jednoznačně lepší, byl zdarma ke zpoždění vaší nouze.

Vítá vás nabídku předpokladu pochyb o tom, dejte nám dohodnout pochopení výrobku samotného, nebo jiných záležitostí . Způsobil zbytečné potíže,- zdarma .

3 . Všechny naše výrobky jsou podporovány TenPay , sub - sub - kvalita, cena , cena za konečné ceny , nákup jednotlivých položek nepřijímají smlouvat !

Kupující věnovat pozornost :předtím, Než kupující zachytil zboží , prosím, pečlivě zvážit , navzájem respektovat výsledky práce a vyhnout se fotografoval nekupujte !

4 : všechny platby a dodání, budeme neprodleně odesláno po obdržení peněz !

5 : Prosím, fotografoval po komodity , a převzít iniciativu, aby mě kontaktovat, jakmile peníze !

Požaduje kupující obdržel zboží, není žádný problém pro přijetí zboží podle okolností , co nejdříve potvrdit doručení do 1-2 dnů , pokud tam jsou problémy, včas vás o tom včas informovat Hao léčby, neobdržel zboží 1-2 dny potvrdit, ani kontakt na majitele . Kupující zboží obdržel, se považují za kvalifikované . To se pak požádala řekl prodavač náhradních dílů nebo zboží , obchod není zodpovědný ! Prosím kupující vědět !

7 všechny Naše výrobky před tím, než jsou vydány jsou přísně testovány , naprosto zajištění neporušenosti zboží. Kupující si zboží by měl být viděn v přední části nákladní lodní společnost pracovník , pokud dojde k poškození , ať personál vydal "poškozené zboží důkaz" , a pak se vrátit zboží, které námořní společnost , jsem obchod o výměnu.Pokud jste znamení pro poškozené zboží po areálu náhrada , navrácení, restaurace není ve vratných. Děkuji!!! ! !

8 doporučené "TenPay" Platby , můžete přímo přehrávat peněz na můj účet výše uvedených , prosím, kontaktujte mě před platbu , bude loď do 24 hodin .

Po nákupu :

Pokud máte pocit, spokojen s našimi službami , prosím, dej mi chválu ^ ^ , kde v případě, že není splněn , informujte prosím majitele aby se k vám včas , nedávejte do komentářů, nebo chudí nemají žádný kontakt v případě posuzování, zatímco dělá váš problém a nelze jej vyřešit, a já vám dám majitel vyjednat uspokojivou odpověď .

Štítky: vrták chuck, Hss 6542, zahloubení vrták, muž flétnu, zahloubením dřeva, zahloubení, kovové výstružník, nehty cvičení, eden flétnu, cvičení šaty.

Původ KN(Původu)
Značka KAVTECNC NÁSTROJE
Číslo Modelu 6.3~50*90 stupňů
Délka MM
Typ Zkosení fréza
Zkosení stupeň 90 Stupňů
Použití Kovové Vrtání
Materiál Rychlořezné Oceli
DIY Dodávky Obrábění kovů

Napsat svou recenzi!

1KS 6.3~50 mm 90 ° 1 Flétna HSS Zkosení Srážení hran Fréza Vrtání Mill Drill Set Fréza (6.3/10.4/16.5/25/30/35mm)

Napsat svou recenzi!

Související produkty