Čínské Lékařské Ošetření Těla Rameno Terapie Vysoce Kvalitní 5 Let Čistá Moxa Roll 5:1 Artemisia Moxování Box 108pcs

Nové

246.89 Kč

Čínské Lékařské Terapie Vysoce Kvalitní 5 Let Čistá Moxa Roll 5:1 Artemisia pro Moxování Box (D)18 mm*(H)27mm 108pcs/box

Úvod do "Moxování a Moxa" Zaznamenal KOMPENDIUM MATERIÁL, LÉKAŘSKÉ, argy pelyňku by mohl být propuštěn, aby proniknout do kanálů k léčbě onemocnění, která přejímala metody lepení moxa na špičaté kanál, osvětlení je stimulovat kanálu, přes jeho teplé a moisturel a upravit vyvážení lidské bytosti fyziologických funkcí, což je společný vnější použití metody pro threatment a zdravé péče. Moxování je působení tepla do určité oblasti nebo místě na těle. Spolu s akupunkturní jehly, moxování se stala nedílnou součástí Orientální medicíny systému. Termín 'moxování' je odvozen z Japonského 'Moe Kusa", což znamená "hořící bylina'. Moxa se získává z bylinných rostlin 'Arternisia Vulgaris', také běžně nazývá pelyňku. Nabízíme mnoho různých typů a druhů moxa pro vás z čeho vybírat při léčbě svých pacientů.

Kurativní Účinnost: Podporovat příliv Čínských "qi" oteplování kanál Aktivovat krevní oběh, Zmírnit tělo studené Zmírnit bolest, Podpořit bodyvital funkce Vyléčit nedostatek Indikace: perarthritis humeroscapularis, bederní svalové napětí, bolesti bederní a nohou,hyperosteogeny, vyhřezlé meziobratlové ploténky, chladu a bolesti v žaludeční dutiny, kašel ochrnutí obličeje,dysmenorrheal,atd. POZNÁMKA: Přímé moxa, nepřímé moxa, a jehly moxa by měly být vždy aplikovány a používány pod dohledem nebo dohledem kvalifikovaného lékaře. Nenechávejte pacienta bez dozoru v každém moxa použít. Nepoužívejte moxa na obličej, měkké kůže, nebo jiných citlivých oblastí těla. Nepoužívejte moxa na kojence nebo malé děti. Nepoužívejte moxa na pacienty, kteří nejsou schopni rozpoznat pocity tepla nebo bolesti (tj. starších osob, u pacientů s poškození nervů, atd.). Při použití jehly moxa, ochranný štít, (např. hliníková fólie), musí být umístěny pod a kolem jehly, který chrání pokožku od uvolněné nebo padající moxa popela. Při použití moxa rohlíky, spálené popel musí být často odstraněny lehkým poklepáním na straně válce proti vhodné nádoby. Nepoužívejte moxa rohlíky nebo nějaké moxa výrobek, pokud je poškozený nebo prasklý, pro bezpečnost pacientů. Vždy zapálit stick-moxa na první, a pak aplikovat na bod. Pokud teplo se stává nepříjemné, odstranit nebo přesunout moxa na jiné místo. Pokud se používá nesprávně, zarudnutí nebo malé tepelné blistru se může objevit po aplikaci.

Balení Obsahuje: 108 x Moxa Roll (Průměr: 18 mm * Výška: 27mm) Prosím, připravte moxa box sám

Štítky: krystal stick držák, čínská masáž, therapi, převodník moxa, moxibust, moxa, moxa terapie, moxa stick, obklad elektrické, moxa držák dřeva.

Původ KN(Původu)
Značka mušle
Aplikace Tělo

Napsat svou recenzi!

Čínské Lékařské Ošetření Těla Rameno Terapie Vysoce Kvalitní 5 Let Čistá Moxa Roll 5:1 Artemisia Moxování Box 108pcs

Napsat svou recenzi!

Související produkty