2 Gang 2 Způsob, Wifi Inteligentní Světlo Přepínač Diy Jistič Modul Inteligentního Života/Tuya APLIKACE, Dálkové Ovládání,Práce s Alexa Echo Google Domov

Nové

340.92 Kč

Moes 2 Gang DIY Inteligentní WiFi RF433 Světlo Skryté Spínače Modul Inteligentního Života/Tuya APLIKACE RF Dálkové Ovládání Přepínač,Pracuje s Alexa Google Domů Zdarma Hlasové Ovládání 1/2 Způsob

Podle MoesHouse

2020 Nové Příjezdu Aktualizován s Více Personalizované Bodů:

·Update1:Multi-ovládání v mnohem jednodušší způsob,

·Update2:Nový režim párování s Wi-fi+Bluetooth

·Update3:RF frekvence vestavěný-in pro RF dálkové ovládání

·Update4:stav Relé při vypnutí nastavitelný

Update5:přidány Nové tlačítko reset na modulu pro jednodušší obnovit.

Vlastnosti Produktu:

1.Tento chytrý wifi modul s mini design obleky pro EU/UK vypínač na stěně krabice,a snadno skrýt do své skryté vypínače pole své tradiční spínače bez jakýchkoliv vlivů na vaše originální dekorace styl, aby to bylo chytré,dává vaše zařízení konečný zapnutí/vypnutí inteligentního člověka a převést většinu jakékoliv kompatibilní produkty chytří.Ještě důležitější je,váš tradiční vypínač a tento chytrý modul může pracovat samostatně pod non-rušivé režimu. (Poznámka:Tento modul je vhodný pro rocker a tlačítko reset.)

2. 1/2 Způsob 2 Gang Podporován s RF frekvence postaveno v: Tato speciální verze je jeden 2 Gang položky,takže to může být připojen k vašemu tradiční 2 Gang přepínač pro dosažení inteligentní funkce.Nejen, že může být použita jako 1 způsob, obvod spínače,ale také 2 způsob podporovány(dva spínače ovládat jedno světlo).Jednoduše připojte do jednoho z vašich dvou tradičních přepínačů,pak jste schopni převést vaše připojené zařízení do inteligentního jeden(pro 2 obvod).Nově navržený s RF frekvence RF dálkové ovládání v jiném non-rušivé režimu.

3.Hands-free, Hlasové a Bezdrátové Dálkové Ovládání:Kompatibilní s Alexa a Google home umožňuje libovolně ovládat připojená zařízení pomocí hlasového příkazu, když se vaše ruce nejsou zdarma.Ani vzdáleně ovládat zařízení na váš mobilní telefon, když jste daleko od domova.

4.Časovač Harmonogram A Odpočítávání:Převzít plnou kontrolu připojeného spotřebiče inteligentně pomocí funkce časovače na vaší Aplikaci a také odpočítávání funkce 1 min./5 min/30 min/1 hodina volitelné atd.Kromě toho,budete moci sdílet kontrolu s členy své rodiny nebo přátele pro maximální pohodlí.

5.Nová přidáno resetovací tlačítko přepínač modul pro jednodušší reset metoda než dříve;Wi-Fi Ovládání přes mobilní telefon:Ovládat širokou škálu světla přes Chytrý Život/Tuya Aplikace bez nutnosti samostatného hub.Plné 2 Roky Záruka,pro Všechny Moes Inteligentní zařízení ,60 Dní Vrácení peněz Záruka,Vaše úplná spokojenost je Moes cíl pro všechny své zákazníky.

Parametr:

Vstupní Napětí : 90V~250V / 50/60Hz,Celkem 10A

Elektroinstalace : Live wire a Neutrální vodič

Max. Zatížení Napájení :Total10A

WiFi Standard : 2,4 GHz 802.11 b/g/n

Název Aplikace : Tuya Smart/Inteligentní Život

Pracovní Život : 100.000 krát za provozu

Velikost : 47x52x18mm

Máte-li jakékoli další otázky,prosím, kontaktujte nás.

Štítky: pro domácí, domů smart, přepnout wifi, smart tuya, craft, sonoff spínač, dveře tuya smart, bluetooth audio control switch, tuya zigbee, programátor alexa.

Záruka 3 roky
Původ KN(Původu)
Značka MoesHouse
Případ temp. Tc
Napětí 90-250V AC 50-60Hz
Ztlumí (Š X H X V) 46x46x18mm(bez klipu)
Aktuální 2*5A
Wi-Fi Frekvence 2,4 GHz - 2,4835 GHz WIFI
Max. zatížení 2*1150W / 2*150W pro LED lampa
Provozní rozsah méně než nebo rovno 200 m
Typ Produktu 2 Gang Přepínač Wi-Fi Modul
Operace temp. -10 C - +40 Celsia
Aplikace Inteligentní život/Tuya
IP Hodnocení Ip20
Hlasové ovládání Amazon Alexa/Echo/Google hoem
Číslo Modelu MS-104B

Napsat svou recenzi!

2 Gang 2 Způsob, Wifi Inteligentní Světlo Přepínač Diy Jistič Modul Inteligentního Života/Tuya APLIKACE, Dálkové Ovládání,Práce s Alexa Echo Google Domov

Napsat svou recenzi!

Související produkty