Do ria Vysoce Kvalitní 14+1 BB Dvojité Cívky Rybářský Naviják 5.5:1 Převodový Poměr vysokorychlostní Spřádání Naviják Carp Rybářské Navijáky Pro Slanou vodu

Nové

332.39 Kč

Produkt I nformace

Parametr:

Původu: CN.

Poměr: 5.5:1.

Typ: Falešné Návnady Zařízení.

Typ: Pre-Loading Kolovrátek Návnad.

Způsob Rybolovu: SpinningFishing Válcích

Poloha: JEZERO.

Poloha: Řeka.

Pozice: Stream.

Pozice: Nádrž, Rybník.

Pozice: Oceán Loď Rybaření.

Pozice: Ocean Beach Rybaření.

Pozice: Ocean Rock Rybaření.

Číslo Modelu: 1000 2000 3000 4000 5000 6000 7000.

1. Přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2.Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3.Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

Položky jsou dodávány do 7 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena.Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase,prosím, kontaktujte nás nejprve jsme wil kontrolovat a řešit to pro vás brzy.Odpovíme vám váš mail do 24 hodin normálně. někdy mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou.Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách,zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu.

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a váš projekt.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Koronavirusvcr.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky: ryby zařízení, kuličkové ložisko naviják, n20 kola, ozubené kolo s pásem, fake id, knoflík válcový, scx10 kola, převodový naviják, kola pro robot vysavač, kawa knoflík.

Metoda Rybaření Spinning
Původ KN(Původu)
Návnady Typ Falešná Návnada
Pozice stream
Číslo Modelu VW-L-KSA
Značka do ria
Převodový Poměr 5.5
Rybářské Navijáky Typu Pre-Loading Kolovrátek

Napsat svou recenzi!

Do ria Vysoce Kvalitní 14+1 BB Dvojité Cívky Rybářský Naviják 5.5:1 Převodový Poměr vysokorychlostní Spřádání Naviják Carp Rybářské Navijáky Pro Slanou vodu

Napsat svou recenzi!

Související produkty