8ks F3-8M Axiální Kuličková Axiální Ložisko 3 mm x 8 mm 3,5 mm 450 Rc Vrtulník pro align Trex 450 Pro v3. B 3mm hřídel

Nové

110.87 Kč

Stav: Zbrusu Nový

Typ: Axiální kuličková ložiska

Model: F3-8M

Množství: 8ks

Máme celou škálu kuličková ložiska na skladě, Pokud potřebujete nějaké další velikosti, které nejsou uvedeny na obchodě,prosím, kontaktujte nás.díky .

usilujeme o 100% spokojenost zákazníka!

Pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, nechte pět hvězd pozitivní zpětnou vazbu a nechat nám pozitivní hodnocení zpětné vazby. Náš systém vám automaticky udělat totéž pro tebe.

Pokud nejste spokojeni s položkami jste si objednal, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu, budeme vám dát uspokojivou odpověď, Děkuji moc!!!

Jsme v našich silách pro zajištění vaší spokojenosti s každou objednávku, pokud nejste spokojeni s zboží, můžeme vám nabídnout vrácení peněz do 7 dnů po obdržení balíčku v původním stavu, a to včetně poštovné a manipulační poplatek.

Adresa na pozemku není naše, to je pošťák adresu. Takže, prosím, ne loď na uvedenou adresu. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční adresu, než si ho vrátit, jinak nemůžeme dostat pozemku jste se vrátil a budeme se nemusíte akceptovat vaše vrácení daně požádal.

pokud jste z Brazílie, musíte poskytnout své CPF ČÍSLO(dič) nám.

pokud se nemůžete dostat balíček v důsledku politiky ve vaší zemi, nebudeme nést ztratil . doufám, že můžete pochopit, děkuji!

Štítky: align trex 600 dílů, align trex, trex 450 tělo, 600 vrtulník, pádlo trex 450, Trex 600, brusle trex 450, trubice trex 450, Trex 550, zarovnat.

Délka F3-8M
Materiál OCEL
Značka Golmart
Struktura Axiální ložisko
Nátěry OCEL
Točivý Moment Kapacita 0nm
Číslo Modelu f3-8m

Napsat svou recenzi!

8ks F3-8M Axiální Kuličková Axiální Ložisko 3 mm x 8 mm 3,5 mm 450 Rc Vrtulník pro align Trex 450 Pro v3. B 3mm hřídel

Napsat svou recenzi!

Související produkty