CRMC-A669JBEZ Náhrada za Ostrý Klimatizace Dálkové Ovládání CRMC-A768JBEZ CRMC-A629JBEZ AY-XP30

Nové

163.96 Kč

Jsme test před dodáním, aby se ujistil, že to funguje perfektní! Prosím, ujistěte se, že vaše staré dálkové ovládání je stejné s obrázkem. Funkce: 1.Vyrobené z vysoce kvalitní ABS, které je odolné proti opotřebení a trvanlivé, dává vám pohodlné ruční pocit. 2.Nové nahradit dálkové ovládání, připravený-k-použití, bez nastavení. 3.Jednoduchý a úplný přístup ke všem tlačítkům. 4.Není nutné programování, dát baterie, a to může dobře fungovat.(Baterie Není Součástí Balení)

CRMC-A669JBEZ Vhodné pro:CRMC-A768JBEZ, CRMC-A629JBEZ, CRMC-A669JBEZ, AY-XP30EJ CRMC-A673JBEZ Vhodné pro:

Specifikace: Název Produktu: Dálkový Ovladač Typ: Pro Ostrý Model CRMC-A669JBEZ Napájení: 2 x AAA baterie(není součástí balení) zpracování Materiálu: ABS obsah Balení: 1 x Dálkový Ovladač(nezahrnuje baterie) * Pokud máte nějaké problémy nebo připomínky, ať už s vaší objednávkou nebo produktů, prosím, zprávu nám a dejte nám šanci vám pomoci, než si nechat jakoukoli zpětnou vazbu. * Jsme přesvědčeni, že můžeme vytvářet pozitivní výsledek na jakoukoli situaci a bude tvrdě pracovat, vydělat si pochvalu. * Pokud jste byli spokojeni s touto transakcí, Prosím, dejte nám 5-hvězdičkový hodnocení!

Díky!!! Užijte si vaše nakupování!

Štítky: klimatizace dc motor, portable air condit, air condit, klimatizace dc, vzduch ostrý, klimatizace domů, 220v klimatizace, klimatizace split inverter ac 1ton, crmc, ovládání ostré.

Původ KN(Původu)
Frekvence 433 MHz
Použití Klimatizace
Číslo Modelu CRMC-A669JBEZ/CRMC-A673JBEZ
Podpora APLIKACE No
Balíček Ano
Kanál 3
Značka zap
Bezdrátová Komunikace IR

Napsat svou recenzi!

CRMC-A669JBEZ Náhrada za Ostrý Klimatizace Dálkové Ovládání CRMC-A768JBEZ CRMC-A629JBEZ AY-XP30

Napsat svou recenzi!

Související produkty