JEDNOTKA UT390B+ 40m Profesionální Laserový dálkoměr dálkoměr Měření Pro lov Laserový Metr Dálkoměr Dálkoměr

Nové

459.89 Kč

JEDNOTKA UT390B+ Profesionální Laserový Měřič Vzdálenosti, dálkoměr 40m Měření Pro lov Laserový Metr Dálkoměr Dálkoměr

Funkce

UT390B+ je víceúčelový laserový dálkoměr s vysokou přesností. Je možné měřit vzdálenosti, plochy, a dokonce i obtainvolume dat pomocí Pythagorovy Věty. Je přenosný, spolehlivý,provozně jednoduchá a rychlá. A to je ideální náhradou pro traditionalmeasuring nástroj (pásky, ocelové pravidlo), který může být široce používán ve stavebnictví,dekorace, správy majetku, dopravy, požární ovládání, zahradnictví,město plánování, město vzhledu řízení, vodní conservancy testování, a electricpower údržba průmyslových odvětví.

Délka/plocha/ volumn akumulace/odčítání

Pythagorova/MAX/MIN Režimy

Souvislý měření

Buit-v Bubble Můstek

Auto Kalibrace/vypnutí

Všimněte si, prosím: baterie ne zahrnout!

Pokud tam jsou nějaké problémy, o naše výrobky, jsme podporuje výměnu, vrácení nebo vrácení peněz, ale prosím, kontaktujte nás a poskytnout jasně video.

Všechny vrácené zboží musí být v původním obalu a musíte nám poskytnout přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat.

Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu. Neexistují žádné výjimky! Přepravní náklady závisí na službě.

Štítky: mi měřič vzdálenosti, long range lasery, lovecké obory dálkoměr, lov dálkoměr, vzdálenost metr kovové, 40m laserový dálkoměr, fantech headset, laser uni t, ut116c pinzety multimetr, steelseries náušníky náhradní náušníky.

dálkoměr Laserový Měřič Vzdálenosti
Značka JEDNOTKA
Certifikace ROHS
Přesnost Měření 2mm
Původ KN(Původu)
laserový měřič vzdálenosti Laserový Dálkoměr
Napájení Typ Baterie-Poháněl
Číslo Modelu UT390B+
Velikost 112*50*25

Napsat svou recenzi!

JEDNOTKA UT390B+ 40m Profesionální Laserový dálkoměr dálkoměr Měření Pro lov Laserový Metr Dálkoměr Dálkoměr

Napsat svou recenzi!

Související produkty