Sanwei KING KONG 2 KINGKONG 2 5+2 Uhlíku, Cypřiš Rukojeť Z+ Xiom gumy Stolní Tenis Blade Raketa Ping Pong Pádlo Bat

Nové

1 739.56 Kč

Dvě gumy už byly přilepené na čepel !

Jedna strana je červená, druhá je černá. Je to jedna raketa, když se dostanete na položku.

KING KONG 2 (5+2 Uhlíku, Cypřiš Rukojeť, OFF+) Stolní Tenis Blade Ping Pong Raketa Pálka - SANWEI 23. Výročí verze - King Kong 2. - Aktualizováno verze King Kong 1. To je handmaded premium materiál, a používá cypress dřevo jako raketa rukojeť, která nabízí velmi pohodlné držení cítit i po dlouhé době hrát. Constructure je vyroben klasický 5-ply dřeva + 2 LD uhlíku. LD uhlíku je oxid matrial s lepší rozšiřitelnost, který je produkován Sanwei. To vám dává velkou rychlostí, aniž by ztratili příliš mnoho kontroly. - Celá čepel je s pěkný design, jemný povrch, velmi krásné. Styl: Rychlý útok/smyčka Vrstvy: 5 + 2 LD Uhlíku

XIOM Původní VEGA Asia Silver Pupínky Na Stolní Tenis Gumové Ping Pong Houba Tenis De Mesa VEGA ASIA je rychlejší a vyváženější verze VEGA série. Nové "HYPER ELASTO" horní vrstva přírodní gumy zajišťuje vynikající spin a jedinečný "CARBO HOUBA", který byl vyvinut podle nejmodernějších technologií dává nebývalé energetické účinnosti. Pupínky VEGA ASIA mají speciální strukturu nový koncept pro větší trampolínový efekt a výjimečné obydlí cítit v dopadu mezi míč a gumy. Ve srovnání s VEGA PRO, který je nejvyšší model rodinu VEGA, VEGA ASIA je měkčí, rychlejší a vyváženější. To také vytváří větší bezpečnou zónu (okno) obove netu, které dělá každý topspin útoku jistější a, jako výsledek, více agresivní. Jeho skvělá rovnováha mezi rychlostí, spinem a kontrolou bude výkon hráčů čistě dynamický a více vzrušující. Styl: Backhand rychlý protiútok & Smyčky Tvrdost: Měkký Barva: Červená/Černá Tloušťka: Max.

XIOM VEGA PRO (Non-sticky Guma, Smyčce), Stolní Tenis Gumové Ping Pong Houba - Topspin zbraň pro profesionální hráče Inovativní energetické účinnosti a extrémní pocit. Styl: Forehand Smyčky Tvrdost: Střední Tloušťka: Max.

Štítky: iphone 8 plus telefon případě pro roztomilé dívky, kužel cypress, gorila king kong, popruh xiome, tabl tenni raketa, tsp gumy stolní tenis, sanwei stolní tenis, extraktor háček, černý kondom, anti stolní tenis.

Gumové no
Grip Znamená Vodorovné Uchopení
Baseboard Vrstva Číslo 7
Značka NoEnName_Null
Číslo Modelu KN 2
Spodní Plné Dřevo Plus Uhlíkových Vláken
Hmotnost Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Obchod [Playa PingPong]

Napsat svou recenzi!

Sanwei KING KONG 2 KINGKONG 2 5+2 Uhlíku, Cypřiš Rukojeť Z+ Xiom gumy Stolní Tenis Blade Raketa Ping Pong Pádlo Bat

Napsat svou recenzi!

Související produkty