1KS D40mm*20mm Silnou Moc, Slinuté Neodymové Magnety Ndfeb Vzácných Zemin Magnetické Fasterners

Nové

287.83 Kč

Více informací o produktu:

povlak : Ni-Cu-Ni

pracovní teplota:pod 80 stupňů.

Tolerance: +_2mm.

Magnetické směr: Přes tloušťka.

hodně obsahuje: 1KS×magnetem D40*20 mm.

Při manipulaci neodymový magnet, více je třeba být opatrný:

NEODYMOVÉ MAGNETY BY MĚLY BÝT UCHOVÁVÁNY MIMO DOSAH DĚTÍ. NEPOUŽÍVEJTE SPOLKNOUT NEBO INHALOVAT MAGNETY. POŽITÍ NEBO VDECHNUTÍ MAGNETŮ MŮŽE MÍT ZA NÁSLEDEK ZRANĚNÍ NEBO SMRT. VZÁCNÝCH ZEMIN MAGNETY NEJSOU HRAČKY. BEZPEČNÉ MAGNETY, KDYŽ BEZ DOZORU. Děti by nemělo být dovoleno, aby zvládnout, nebo si hrát s vzácných zemin magnety. Děti a dospělí by neměl polykat magnety nebo umístěte magnety v každém tělním otvorem takové ucho, nos, nebo ústa. Pokud magnety jsou požit nebo vdechnut do plic, je nutná okamžitá lékařská pomoc.

NEODYMOVÉ MAGNETY jsou křehké a mohou se snadno zlomit. Tyto magnety se stane demagnetizovány, když jsou vystaveny vysoké teplotě. Tyto magnety jsou silné a může urychlit na vysokou rychlostí směrem k sobě a směrem železných materiálů. Když se tyto magnety dohromady rychle, mohou se rozbít a rozbít odesílání částice na rychlosti. Tyto magnety může také špetka důrazně pokud je to dovoleno, aby se spojily proti kůži. Byste měli vždy nosit ochranné rukavice a ochranu očí při manipulaci s velkými magnety. Velmi velké magnety mohou představovat nebezpečí zmáčknutí, a neměly by být řešeny.

Vytáhněte síla popisy na tomto webu jsou odhady založené na ideální podmínky a neměly by být použity v návrhu aplikace. Rozdíly v obsahu železa, tloušťce, teplotě a povrchu a podmínkou bude snížit tyto ratingy. Magnety by měly nikdy být použita ke zvedání předmětů nad lidmi.

NEODYMOVÉ MAGNETY mají silné magnetické pole, které mohou poškodit elektronická zařízení a magnetická paměťová média. Měli byste mít tyto magnety daleko od elektronických zařízení, počítačové disky, kreditní karty, video pásky, a další magnetická média.

Jsme profesionální magnetického materiálu, výrobce a dodavatele v číně. Držíme více než jeden milion kusů magnetů v různých velikostech skladem. Většina objednávek mohli být uspořádány do 72 hodin.

Přizpůsobení je přijatelné. Můžeme přizpůsobit různé tvary v závislosti na konkrétní výkresy. MOQ pro přizpůsobení je 100 KS. Pro jakékoliv informace, prosím, kontaktujte nás kdykoliv.My vám odpovíme co NEJDŘÍVE. Některé tvary můžeme přizpůsobit, jsou uvedeny v níže uvedené součásti,

Štítky: vysoká magnet, magnet neodym, magnet kov rybaření, holé magnetické, magnety neodium, mi magnetické bloky, gauss magnet, malé magnety neodymové, magnet neodym ring, barevný magnet.

Původ KN(Původu)
Certifikace NIC
Číslo Modelu na zakázku je k dispozici.
Typ Trvalé
Kompozitní NdFeB Magnet
Tvar Válec
Aplikace Průmyslové Magnet

Napsat svou recenzi!

1KS D40mm*20mm Silnou Moc, Slinuté Neodymové Magnety Ndfeb Vzácných Zemin Magnetické Fasterners

Napsat svou recenzi!

Související produkty