Inteligentní Auto na Elektrický Pohár Topení Pohár Konstantní Teplotu Vody Šálek Nastavit Teplotu Auta Konvice 12V Varu Vody Konvice

Nové

835.56 Kč

Inteligentní Auto na Elektrický Pohár Topení Pohár Konstantní Teplotu Vody Šálek Nastavit Teplotu Auta Konvice 12V Varu Vody Konvice

Body:

1、Vaše Teplota: můžete požádat o teplotu kávy, ale ne příliš studená nebo příliš horká, studená káva není dostatečně dobrá??, horká káva bude bolet můj jazyk a rty, budete potřebovat oblečení, které vyhovují vašim teploty.

2、Osobnosti a Stylový: vzhled kovu černé je hrát dobře v poháru tým. Máte své vlastní osobnosti. Šálek by měl být odlišný od ostatních pohárů. Měli byste mít svůj vlastní "styl". Vezmi mě teď. Když LED svítí, bude to přinese další překvapení.

3、v Bezpečí Materiál: pohár je vyroben z "Tritan" materiál pro vysoce kvalitní kojenecké láhve. Vnitřní pull-up technologie 304 z nerezové oceli se používá, takže není svaru a svařovací strusky uvnitř, která zabraňuje znečištění svařovací strusky.

4、Jednoduché Použití: Stačí stisknout tlačítko + nebo - nastavte vaše potěšení teploty, inteligentní pohár systém automaticky začne pracovat po 5 sekundách blikání, a my bude zodpovědný za udržování teploty kávy nebo čaje konstantní.

5、Ovládání Jednou rukou: Když jsme autem nebo v místnosti, můžeme snadno použít tento proces s jednou rukou (otevřené víko - pít - krycí víko), což je bezpečné pro naše dlouhé jízdy.

Vlastnosti:

Pitné vody v autě je obecně minerální vodou nebo studenou převařenou vodou.

Není třeba vařit znovu.

Pokud opakované zahřívání na 100 ° C vícekrát.

To bude zničit kvalitu vody.

Není vhodný pro pití.

Ve stejné době, hnací proces je hrbolatá.

Vařící vody představuje bezpečnostní riziko.

Tento produkt se zahřeje na 90 ° C.

A ne teplo opakovaně.

Poskytnout vám bezpečné, nezávadné vody.

Specifikace:

Název: Auto Na Elektrický Pohár

Izolační výkon: 12-24 hodin

Styl: rovné pohár

Barvy: bílá, černá

Gram hmotnost: cca 500g

Kapacita: cca 420ML

Napětí: 12v

Výkon: 70w

Auto kabelu: cca 1 m/3.28 ft.

Materiál: 304 z nerezové oceli + Tritan

Velikost: cca 236*65mm/9.29*2.56 v

Kontrolovatelná teplota: 30 ° C -90 ° C

Balení Seznam:

1*pohár

1*auto kabel

Poznámka:

Výše uvedené informace údaje se od skutečného data poháru.

• Všechny položky budou odeslány do 2 pracovních dnů po zaplacení je vymazána.• Všechny položky budou odeslány Poštou Mail, který obvykle trvá 15-35 dní, aby se dospělo.• Mezinárodní doprava vyžaduje složitější lodní postupy (např. obou zemí celní, tranzitní stanice atd.), také bude mít vliv mnoho faktorů, například na dovolenou, počasí atd, tak to bude pravděpodobně trvat delší dobu, pro vaše zboží dorazí na konečné místo určení. Děkujeme za pochopení v této věci.• Dovozní cla, daně z přidané hodnoty, a jiné poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní náklady.Země Doba Dodání(Poštou Letecky)

Platba :

• Přijímáme Alipay, West Union, TT, Bankovní Převod , QIWI Peněženka, WebMoney , Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.• Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky• Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

• Zákazník zpětná vazba je pro nás velmi důležité.• Prosím, nechte 1 minutu a kontaktujte nás PŘED odjezdem špatné zpětné vazby, budeme řešit problém pozitivně a dělat vše, co můžeme, aby jste spokojeni• pokud tam je nějaký problém s vaším nákupem. Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Naše ordinační hodiny jsou :- 9:00 až 18:00 (GMT +8) pondělí až pátek - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích (Čína), omlouváme se za pozdní odpověď během holidaysOur Mise:1. Exportovat vysoce kvalitní zboží z orientu za konkurenční cenu pro vás.2. K práci s našimi zákazníky budovat své podnikání .3. Maximalizovat naše mezinárodní kupující s ziskovosti a konkurenceschopnosti.Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu!

Štítky: 12v auto rychlovarná konvice, auto předehřejte, bork konvice, eberspacher ventilátor, Naftové topení 12v, pohár ohřívač usb, express kávovar 12v, varná konvice do auta 12v, auto kávy, topení, 12v auto ohřívač.

Kapacita o 420ml
Jméno Auto Na Elektrický Pohár
Styl Přímo Poháru
Režim Napájení 12V DC
Značka Ai AUTA, ZÁBAVA
Moc 70w
Napětí 12V
Velikost about 236*65mm
Objem 300-500ML
barva Bílá, černá

Napsat svou recenzi!

Inteligentní Auto na Elektrický Pohár Topení Pohár Konstantní Teplotu Vody Šálek Nastavit Teplotu Auta Konvice 12V Varu Vody Konvice

Napsat svou recenzi!

Související produkty