Nový 220 v 1 ch dálkové ovládání přepínač 2 * přijímač + 1* vysílač Bezpečnější provoz Vysoký výkon na dlouhé vzdálenosti

Nové

325.99 Kč

Společnost obdrží dálkové ovládání deska, vhodný pro alarm proti krádeži, dálkové ovládání elektrických dveří a Oken, ovládání signálu, průmyslové řízení, elektrické ovládání, obvod, zdvihacích zařízení a tak dále.Dálkové ovládání přepínač modul reléový kontaktní výstup nezávisle, je velmi vhodný pro přímé ovládání všech druhů zatížení; Výrobky přijmout pevné kód bezdrátové technologie, nevměšování spínač.Dálkové ovládání, obvod spínače, součásti, materiály kupující může naopak po nákupu.

Přijímač (switch)

Kanál: 1CH

Pracovní Napětí : 220V (180V-240V)

Max zatěžovací proud : 10A (mají lepší nižší než 7A)

Pracovní Frekvence : 315Mhz/433Mhz Frekvence můžete vybrat, pokud neexistuje žádná zpráva, budeme posílat 315 MHZ

Pracovní teplota : -10 ' C - +60 ° C

Výstup způsobem : Jog .Inter-lock .Self -lock je Nastavitelná

Kód typ :Learning code

PCB velikost :64*39*18mm

Kryt velikost:94*46*27mm

pracovní/výstup způsob, jak

Jog/Non-Západkou: stiskněte jedno tlačítko je funkční /.uvolněte prst na stejné tlačítko stop/OFF .jeden kanál spínač třeba jeden tlačítka dálkové ovládání

Self -lock/Self-Západkou: stiskněte jedno tlačítko pro jeden čas pracuje/.stiskněte stejné tlačítko znovu, je zastavit/VYPNOUT .(jeden kanál přepnout třeba jeden tlačítka dálkového ovládání )

Inter-zámek /Západkou : stiskněte jedno tlačítko je funkční/NA ,stiskněte další tlačítko stop/OFF . ( jeden kanál, přepínač potřebovat 2 tlačítka dálkového ovládání )

Metoda učení

Vstupní AC220V pro Přijímač.stiskněte Učení Tlačítko, dokud se Led indikátor NA.Pak stiskněte tlačítko vysílače , Led indikátor blikat rychle, to znamená učení úspěšně.

Vymazání Kódu:

Vedení stiskněte učení Tlačítko na přijímači, dokud Led ukazatelem a flash fast, to znamená, že kód byl úspěšně vymazány.

Dálkové ovládání (vysílač)

Provozní Napětí: DC12V

Provozní Proud: 30MA

Provozní Frekvence: 315/433MHz

Frekvenční Vzdálenost: 20-200M

(prosím, všimněte si, že je ideální vzdálenost bez bloku a signál zasahovat , to by stoupat a klesat o 10%-50% s blokem a rušení signálu ).

obsah balení:

2*přijímač

1* vysílač

Štítky: muggen hlavice řadicí páky, mugen logo kovové, hrnky držáky, hrnky ázerbájdžánu, hrnek bílý nordic, hrnky rčení diy, chránič captur, mugen nárazník fn2, hrnek bílý reliéf.

Číslo Modelu ak-574
Záruka 1 Rok
Dálkové Vzdálenosti 10-50m
Typ Přepínače Dálkové Ovládání
Typ Položky Přepínače
Certifikace CCC
Funkce NIC

Napsat svou recenzi!

Nový 220 v 1 ch dálkové ovládání přepínač 2 * přijímač + 1* vysílač Bezpečnější provoz Vysoký výkon na dlouhé vzdálenosti

Napsat svou recenzi!

Související produkty