Prádelna Pokoj Vinyl Samolepka Citace Obtisk Prádelně Spoustu Zábavy Samolepky na Zeď Vinyl Umění Obtisky Vodotěsné Deco LY02

Nové

146.47 Kč

17008 Specifikace: 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní Hotové Velikost: 57x35cm/69x42cm/93x57cm Materiál:Vinyl, PVC Samolepka na Zeď Vlastní C o l o r :Pokud se vám líbí jiná barva, prosím vyberte z tabulky barev a zanechte nám barvu nebo číslo barvy. Například:2# Přizpůsobené Velikosti:Pokud potřebujete jiné rozměry, prosím, napište nám, dáme vám odkaz personalizovat. Balíček: 1xSticker,1xTransfer film,1xinstruction pro použití.

Snadné použití : Vyberte hladký, čistý a suchý povrch. Oloupeme štítku z listu jeden po druhém. Umístěte lepidlo na rovné ploše bez stisknutí nich, tak, že to umožňuje možnost odejmout jim a přemístit znovu. - Li výsledek je uspokojivý pro vás, držet pevně na povrchu stisknutím vzduchové bubliny ven.

Štítky: lip obrázek, deco, sushi zdi, super věci na pokoj, prádelna vinyl, obrázek duchovní, ornament nálepka na zeď, gotický obraz, deco žlutá, ložnice deco.

Specifikace Single-piece Package
Hotové velikost M 69x42cm
Scénáře ZEĎ
Téma Znaky
vzor Nálepka Na Zeď Letadlo
Značka ROWNOCEAN
Styl Moderní
Dorp doprava Ano
Materiál Vinyl Zeď Nálepky
Klasifikace Pro Zdi,Dlaždice,Okna Samolepky,Nálepka Nábytek
barva Může být přizpůsoben
Funkce Ochrana životního prostředí, vodotěsné.
Hotové velikost L 93x57cm
Hotové velikost S 57X35CM
Cenzor Kód LY02
Z Yiwu City
Číslo Modelu Samolepka Na Zeď

Napsat svou recenzi!

Prádelna Pokoj Vinyl Samolepka Citace Obtisk Prádelně Spoustu Zábavy Samolepky na Zeď Vinyl Umění Obtisky Vodotěsné Deco LY02

Napsat svou recenzi!

Související produkty