Motocyklové pneumatiky podepsat dekorace nálepka inner rim reflexní nálepky pro VŠECHNY KAWASAKI H2

Nové

404.45 Kč

O produktu

- Toto je sada reflexní kola samolepky,pro dvě kola - celkem 20 proužky samolepky (obsahuje Také 4 další pásky pro zálohování),a 8 logo - k Dispozici jsou čtyři barvy na výběr z - Fit KAWASAKI H2

Složení

Kompletní samolepka se skládá ze tří částí. První vrstva je papír pro ochranu lepidla.To musí být oloupané před lepením. Druhá vrstva je vinylové lepidlo. Přilnavost je silná a není snadné spadnout. Třetí vrstva je ochranná fólie, vodotěsné ochranu proti slunečnímu záření, ale nezmizí.

detail obrázku

FAQ

Otázka: Je to vodotěsný? A: Vodotěsný,opalovací krém ,nebude slábnout Q: Je nálepka snadné spadnout? A: Ne, silná přilnavost, zajišťující, že výrobek není oloupat. Q: Jak nainstalovat ? A:Vyčistit ráfky,odstranit prach a olej,jen oloupat a vložit, velmi jednoduché a pohodlné. Tipy:neinstalujte samolepky v deštivý den, nebo vysoké vlhkosti vzduchu!

K Dispozici Více Barev

Štítky: nálepka pneumatiky, nálepky ktm, kawasaki zx10 r ráfek samolepky, bmw r1250gs nálepka, kawasaki nálepka, cbr1000rr nálepka, kawasaki logo nálepka, takeuchi, badminton kawasaki, cle kawasaki h2.

Původ KN(Původu)
Typ Položky Obtisky A Samolepky
Značka ksharpskin

Napsat svou recenzi!

Motocyklové pneumatiky podepsat dekorace nálepka inner rim reflexní nálepky pro VŠECHNY KAWASAKI H2

Napsat svou recenzi!

Související produkty