(A4)Kvalita Handmade Plnou Hlavu Žena/Dívka Pryskyřice Japonské Kreslené postavičky Animego Kigurumi Cosplay Maska Crossdresser

Nové

16 829.71 Kč

Popis:

Produkt patří: maska x1, paruky x 1

Tento Kigurumi maska je čistě ručně vyroben s super kvalitní pryskyřice a jemné zpracování. 3/4 hlavu, paruka je v ceně. Čas na zpracování masky je asi 2-3 měsíce, my nepřijímáme zrušení objednávky v průběhu zpracování, a spěchat, aby je také nepřijala.

Splátky (plz kontaktujte mě):

Přijímám 50% záloha před zahájením výroby a 50% doplatek před odesláním. Pošlu ti fotky masku po jeho dokončení.

Vlastní postava je availble. Plz kontaktujte zákaznický servis, pokud budete potřebovat.

O čas Zpracování : Naše masky jsou ručně vyrobené po naši zákaznickou objednávku, to bude trvat asi 1-3 měsíce. Takže, to nemůžeme přijmout objednávku. A to nemůžeme přijmout objednávku zrušit během doby zpracování. Děkuji vám za pochopení. O zpětná vazba : zpětná vazba je pro mě velmi důležité,tak prosím štědré mě nechte postive zpětnou vazbu, pokud se vám líbí moje zboží a spokojeni s mými službami. Pokud nejste spokojeni s mým produktem nebo služby, prosím, řekněte mi váš názor, budu se snažit co nejlépe, aby se zlepšení a dá vám dobré řešení. Prosím, dej mi šanci, než opustit negativní zpětnou vazbu.Děkuji moc za vaši pomoc.

Štítky: crossdress cosplay, kigurumi hlavu masku, anime kigurumi maska, halloween maska, žena saiki k cosplay, sissy crossdress, kigurumi pyžama, kigurumi zentai, prsa silikon, maska naruto.

Typ Zdroje anime
Znaky Anime characteer
Typ Položky Příslušenství
Název Oddělení Dospělé
Materiál Pryskyřice
Původ KN(Původu)
Komponenty Maska+Paruka
Pohlaví Unisex

Napsat svou recenzi!

(A4)Kvalita Handmade Plnou Hlavu Žena/Dívka Pryskyřice Japonské Kreslené postavičky Animego Kigurumi Cosplay Maska Crossdresser

Napsat svou recenzi!

Související produkty