Swisse austrálie Jaterní Detox 120Tablets Funkce Jater, poruchy Trávení, Nadýmání, Křeče Úlevu, Antioxidant, Detoxikační Wellness

Nové

631.09 Kč

Swisse Ultiboost Jaterní Detox je vysoce kvalitní formule s obsahem bylin tradičně používaných na podporu funkce jater a poskytnout úlevu od trávení a nadýmání.

Detoxikace: játra je zodpovědný za odstranění toxinů tím, že hraje ústřední roli v metabolismu látek, jako je alkohol, pomáhá s jejich odstranění z těla. Swisse Ultiboost Jaterní Detox obsahuje St. Mary ' s thistle, tradičně se používá v Západní Bylinné Medicíně jako jaterní tonikum na podporu zdraví jater a funkce. Zdravá játra a podporuje detoxikační proces.

Trávení: Obsahuje kurkumu a artyčok, které se tradičně používá v Západní Bylinné Medicíny pomoci zmírnit zažívací potíže.

Nadýmání a Křeče: artyčok se tradičně používá v Západní Bylinné Medicíny pomoci zmírnit zažívací symptomy, jako je nadýmání, bolesti břicha, nadýmání a křeče.

Antioxidační Podpora: St. Mary ' s thistle, a kurkumy, mají antioxidační vlastnosti, které pomáhají proti potenciálním poškozením volnými radikály.

Swisse Ultiboost Jaterní Detox byla formulována na základě vědeckých a tradiční důkazy, aby se jako součást zdravé detox nebo po bohaté potraviny nebo nápoje.

Velikost: 120 Tablet

Varování nepoužívejte, pokud těhotná nebo by mohla otěhotnět. Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se se svým zdravotní péče praktického lékaře.

Štítky: období křeče úlevu, křeče úlevu období práce, enginar, detoxikační, detox patch, artichok, ug ženy, artyčok dekor, slim tea, boot ug ženy.

Feature5 nadýmání úlevu
Typ Položky Sada
Pohlaví Unisex
Feature3 podpora funkce jater zdraví
NET WT 120 TABLET
Feature6 Detoxikace
Číslo Modelu Jaterní Detox
Země/Region Výroba Austrálie
Množství 1
Složka GLOBE ARTYČOK
Značka Tvůj
Původ Swisse Austrálie
Feature2 podpora funkce jater
Feature4 zažívací potíže úlevu
Feature1 podporu dobrého zdraví a pohody
Použití Tělo

Napsat svou recenzi!

Swisse austrálie Jaterní Detox 120Tablets Funkce Jater, poruchy Trávení, Nadýmání, Křeče Úlevu, Antioxidant, Detoxikační Wellness

Napsat svou recenzi!

Související produkty