Horizontální Větrné Turbíny 2000W Na Grid Systém 24v 48v 96v Generátor S 2kw Grid Tie MPPT Měnič Bult pro Domácí Použití

Nové

25 479.95 Kč

Horizontální Větrné Turbíny 2000W Na Grid Systém 24v 48v 96v Generátor S 2kw Grid Tie MPPT Měnič Bult pro Domácí Použití

Funkce

1.Oxid železa tělo,dobrý odvod tepla, odolnost proti opotřebení. 2. kompaktní, malé vibrace,malá hlučnost. 3.Výborná výstup,max power je více než 2500w. 4.Vnější rotor generátoru,rychlý odvod tepla, vyšší účinnost. 5.Patentovaný permanentní magnet generátor střídavého proudu s speciální statoru,účinně snížit točivý moment, no zápas větrné kolo a generátor, a zajistit výkon celého systému. 6.Řadič,invertor může být uzavřeno accroding na specifických potřeb zákazníků.

Specifikace

Obrázek

Doprava Zdarma

Obvykle budeme loď vaší objednávky do 3-5 pracovních dnů, jakmile jsme se dostali vaši platbu . Pak můžete přijímat je do 7-15 pracovních dnů po dodání. Ale někde potřebuje více dní pro Vzdálené Oblasti.

Zpětná vazba

Vaše pozitivní komentáře, je hnací silou pro naše neustálé zlepšování. Jsme respekt a důvěru každého zákazníka, aby vám poskytnout kvalifikované produkty a služby. Pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, dejte nám pět-star pozitivní zpětnou vazbu. Pokud máte nějaké dotazy/problémy, po obdržení produktu, prosím kontaktujte nás prostřednictvím Ali zprávu, jakmile je to možné, a budeme se snažit řešit to pro vás pozitivně najednou, dokud nebudete spokojeni. Zatímco odjezdem negativní zpětnou vazbu nevyřeší žádné problémy! Děkuji vám za vaši podporu!

Garancí a Návrat

1. Výrobek záruční doba je do 1 roku od nákupu. (Škody způsobené demontáž, manuální poškození, atd. se nevztahuje záruka). 2. Pokud kupující zjistí, že tam je opravdu problém s výrobkem, ve lhůtě sedmi dnů po obdržení produktu, kupující mohl aplikovat na prodávajícího vrátit ke kontrole. Případě, že výrobek je skutečně vadný, budeme jej nahradit novou. Pokud není žádná vhodná náhrada A my vám vrátíme vám. Doprava, manipulace a pojištění poplatky jsou nevratné. Pokud je zjištěno, že není žádný problém s produktem, bude výrobek vrácen kupujícímu na náklady kupujícího. 3.Kontaktujte nás, prosím, požádat o navrácení oprávnění. Vaše jméno, číslo aukce, a důvod pro návrat by měly být zahrnuty v e-mailu. 4. Po obdržení zboží, pls odstranit pásku kolem krabici při vybalování, bez násilného poškození, aby se zabránilo případné škody na zboží. Doporučuje se, aby vnější obal po dobu nejméně 15 dnů po obdržení zboží. Při vrácení zboží, prosím, zajistit neporušenost původního obalu a zboží. Pokud tam je nějaký důvod, že má vliv na sekundární prodeje zboží, vrácení a výměna nemůže být přijata. Všechny náklady na přiznání a daň bude hrazena kupujícím. 5. Při obdržení zboží, pokud zjistíte, že vnější obal je poškozen, měli byste okamžitě kontaktovat místní kurýr, aby stížnosti a žaloby, a zároveň vzít fotografii nebo video jako důkaz, a informovat prodávajícího. Pokud se kupujícímu nepodaří postupujte podle výše uvedených operací , pak v případě, že je zboží poškozené nebo ztracené v důsledku kurýrní důvodů, kupující je povinen převzít odpovědnost.

Balení seznam

1. větrná turbína 1 sada(hub,ocas,3 nože,generátor,kapuce,šrouby a matice). 2. instalace nástroje 1 sada. 3.příruba 1 kus.

Štítky: 10 kw diesel generátor, dc větrné turbíny měniče, síla větru, benzínový generátor plynu, mppt, vodních turbin generátor, kontrolor větrné turbíny, elektrický generátor vodíku, vítr, voda generátor, grid tie invertní.

Počet Lopatek 3
Původ KN(Původu)
místo původu Jiangsu, Čína (Pevnina)
Hřídel Materiál Z Nerezové Oceli
Číslo Modelu FK-2000
Montážní Základna Bez Montážní Základny
Typ Větrné Elektrárny Generátor
Značka Rewindagic
Napětí 24V/48V/96V
Certifikace CE

Napsat svou recenzi!

Horizontální Větrné Turbíny 2000W Na Grid Systém 24v 48v 96v Generátor S 2kw Grid Tie MPPT Měnič Bult pro Domácí Použití

Napsat svou recenzi!

Související produkty