20L Venkovní Plavání Bóje Multifunkční Plavání Drifting Taška Plavání v Otevřené Vodě Výcvik Bóje pro Milovníky Vodních Sportů

Nové

290.39 Kč

Body:

1、Nezávislé airbagů: plavání bóje má nezávislé air bag, který je vybaven snadno-nafukování vzduchem trysky. To může být deflaci a nafouknut rychle, jednoduše, prakticky a bezpečně.

2、Zvýšit Viditelnost: barevné plavání bóje zvýšit viditelnost, můžete také chytit bóje k odpočinku kdykoliv. Píšťalka zástrčka se používá pro nouzové pomoci, je velmi vhodný pro plavání v otevřené vodě.

3、Suché Taška: plavání bóje má suché taška, oddělený od nafukovací místnosti, můžete snadno ukládat osobní položky, jako jsou telefony, doklady, peněženky, klíče, atd. Kromě toho, speciální tašky na lahve s vodou se přidává, vhodné pro přepravu pitné vody, včasné doplňování vlhkosti a energie.

4、Nastavitelný Pás: nastavitelný a odnímatelný pásek splňuje různé požadavky na velikost pasu. Můžete si dát kolem pasu, když surfování, plachtění nebo plavání.

5、Snadné Přenášení: výrobek je skládací, snadno se přenáší. Hlavní materiál je PVC, šetrné k životnímu prostředí, non-toxické, bezpečné a trvanlivé. To je měkké a pohodlné, není těžké v zimě, může být použit pro koupání v jaro, léto, podzim a zima.

1.Nezávislé airbagů: plavání bóje má nezávislé air bag, který je vybaven snadno-nafukování vzduchem trysky. To může být deflaci a nafouknut rychle, jednoduše, prakticky a bezpečně.

2.Zvýšení Viditelnosti: barevné plavání bóje zvýšit viditelnost, můžete také chytit bóje k odpočinku kdykoliv. Píšťalka zástrčka se používá pro nouzové pomoci, je velmi vhodný pro plavání v otevřené vodě.

3.Suché Taška: plavání bóje má suché taška, oddělený od nafukovací místnosti, můžete snadno ukládat osobní položky, jako jsou telefony, doklady, peněženky, klíče, atd. Kromě toho, speciální tašky na lahve s vodou se přidává, vhodné pro přepravu pitné vody, včasné doplňování vlhkosti a energie.

4.Nastavitelný Pás: nastavitelný a odnímatelný pásek splňuje různé požadavky na velikost pasu. Můžete si dát kolem pasu, když surfování, plachtění nebo plavání.

5.Snadné Přenášení: výrobek je skládací, snadno se přenáší. Hlavní materiál je PVC, šetrné k životnímu prostředí, non-toxické, bezpečné a trvanlivé. To je měkké a pohodlné, není těžké v zimě, může být použit pro koupání v jaro, léto, podzim a zima.

Vlastnosti:

1. Super nepromokavé: můžete chránit osobní položky, jako jsou telefony, doklady, peněženky, klíče a tak dále.

2. Velká kapacita: 20L kapacity lze uložit více věcí, více pohodlné pro vaše vodní sporty.

3. Vlhkost-důkaz: Dokonce i v extrémních podmínkách, to může chránit všechny položky v kapse.

4. Lehké a snadné použití: Přenosné venkovní aktivity.

5. Jasné a viditelné: To může zajistit viditelnost v průchodu prostoru lodi, velmi vhodné pro plavání v otevřené vodě.

6. Vnější kapsa pojme láhev s vodou, vnitřní kapsy lze uložit věci.

7. Vhodné pro rafting, rafting, plavání, turistika, lezení, kempování, surfování, potápění, rybaření, vodní park, self-driving tour a další outdoorové aktivity.

Specifikace:

Materiál: šetrné k životnímu prostředí PVC, tloušťka 0,35 mm

Velikost: cca 37*70 cm/14.56*27.56 v

Kapacita: 20L

Balení Seznam:

1*Multifunkční Potápění Plavání Bóje

Důležitá poznámka: Bóje nejsou vhodné pro neplavce, jen zkušení plavci mohou používat to, aby zvýšit viditelnost. Před každým použitím, prosím, podívejte se na bóji k zajištění jeho nepromokavé a vzduchotěsnost.

Štítky: drift float rybaření, sumec ryby háček, sport, vody, aqua bag, bóje plavání, float, vlek bóje, suché vody plavání, potápěčské bóje, otevřené vodě plavat.

Číslo Modelu Plavání Bóje
Kapacita 20L
Drop shipping Podpora

Napsat svou recenzi!

20L Venkovní Plavání Bóje Multifunkční Plavání Drifting Taška Plavání v Otevřené Vodě Výcvik Bóje pro Milovníky Vodních Sportů

Napsat svou recenzi!

Související produkty