Xiaomi Originální Mijia Čistička Vody 220V 72W Domácí Kuchyně, Přímé Pití Stroj, Kuchyně Typ aktivního Uhlí RO Membrány

Nové

5 948.69 Kč

Xiaomi Originální Mijia Čistička Vody 220V 72W Domácí Kuchyně, Přímé Pití Stroj, Kuchyně Typ aktivního Uhlí RO Membrány

Rozměry výrobku:381*138*420 mm hmotnost Výrobku: 11.8 kg Výkonný standardní počet: Q/YM001-2015 kvalita Vody:V souladu s národní normy Jmenovitý celkový čistý vody:2000L Vody, průtok: 1L/min Použitelné tlak vody: 0.1-0.4 MPa Použitelná teplota vody: Obecní vodu z 5-38°C Jmenovité napětí:220V - Jmenovitý výkon:72W Elektrickým proudem typ ochrany:Třída II Použitelné prostředí: 4-40°C Doporučená životního cyklu:Kompozitní filtr 8-12 měsíců

Pít hodně vody, pít dobrou vodu, a redesign vody Jsme přepracovali konstrukci trupu, stále pomocí RO reverzní osmózy technologie, a 4-vrstvou čištění účinně odstranit společné škodlivé látky jako jsou těžké kovy a bakterie a zajištění schopnosti čištění. Kolegové, štíhlé tělo, pokračování super čištění, dejte sklenici vody, pít více dnů života

138 mm štíhlé tělo by se mělo změnit složitosti úložných prostor Proso čistička vody 1A zachovává minimalistický bílý vzhled. Kolegové předělat tělo. Celková tloušťka je pouze 138 mm. Zábal-zdarma, zaoblené rohy jsou zaoblené a elegantní, přidání nádech vytříbenosti do kuchyně. Tankless design, takže dostatek úložného prostoru pro celou skříňka Úroveň 4 silný filtr, každá vrstva vody čistí na kvalitu vody ke splnění standardu balené pitné vody Podle nejnovějších národních norem pro šperky bezpečnost, "Balené Pitné Vody" (GB 19298-2014), Guangdong Provincie Mikrobiologie Analýzy a Testovací Centrum zkoušky kvalitu odpadních vod. Výsledky testu ukázaly, že kvalita vody prosa čistička vody 1A (pod kuchyni), splňuje požadavky národního standardu "Balené Pitné Vody" (GB19298-2014).

1. úroveň High-density skládací PP filtr k zachycení velkých částic, jako jsou usazeniny a rez

Inovativní zásobníku design snižuje objem a výrazně zvyšuje filtrační plochu. To může účinně odstranit velké částice, jako jsou usazeniny, rez, červené červy, vlasy a vlákna.

Level 2 Pre-carbon prut filtr pro adsorpci zbytkový chlor, zápach, různé barvy, atd. Pomocí uhlíkové tyče filtr s menší velikostí částic než běžné aktivní uhlí, plocha povrchu je větší, adsorpční schopnost je silnější, a filtrační efekt je lepší. Může účinně absorbovat zbytkový chlor, různé barvy, pachy a některé organické látky.

Úroveň 3 PO reverzní osmózy technologie Účinně odstranit těžké kovy, bakterie, organické látky, atd. To může zachytit nebezpečné látky s přesností na jednu tisícinu micron (0.0001 µm), a mohou odstranit většinu bakterií, antibiotika, a filtr těžkých kovů, váhy, atd. , které nemohou být odstraněny tím, že obecné čističe vody. Svět-široký výběr kvalitních dodavatelů, dovoz Dow / GE / Hyde RO membrány odsolování rychlost až 94%, více než je v průmyslu standard.

Úroveň 4 Zadní Uhlíkové Tyče Filtr Zlepšuje chuť, jasně vchod zadní uhlíkové tyče filtr přijímá stejný filtrační materiál jako přední uhlíkové tyče filtru dále očistit zbytkový zápach ve vodě a zlepšit chuť, takže to, že čistá voda je více jasné a chutné u vchodu.

400 litrů velký proud, voda až 1L/min správu Majetku, to je, filtr a pít více čerstvých objem vody splňuje denní spotřebu vody návyky, a je schopen vyextrahovat 76 barelů vody za den. 1:1 poměr čisté vody, aby odpadní vody, jeden šálek odpadní vody, jeden šálek čisté vody, úsporu vody a ochranu životního prostředí. Kolegové, irelevantní konstrukce není nutné skladování vody, která je, filtr a pít odmítnout sekundární znečištění, dej vás a vaši rodinu čisté čerstvé vody.

Jednodílný integrovaný vodní Méně rozhraní a bezpečnější vody Jsme přepracovali vyšší integrovaný vodní systém, pomocí jednoho kusu procesu vstřikování plastů, více robustní a spolehlivé; exkluzivní flow channel design, menší poškození vodou, a více silný a stabilní výkon stroje. Kolegové, POM materiálů integrované vodní, v souladu s "pitné vody pro pití a distribuce zařízení a ochranné materiály, bezpečnost, zdraví a funkční kritéria hodnocení", použití bezpečnější a buďte ujištěni.

Vystupoval 304 bezolovnaté z nerezové oceli kohoutek světlo prsten, informace o kvalitě vody na první pohled Nezávislé čisté vody kohoutek, pomocí 304 bezolovnaté z nerezové oceli, s přesností lití, hlavní tělo baterie je čistá a čisté, aby se zabránilo sekundární znečištění těžkých kovů těžké kovy, splňují normy ASTM A 276/A276M-. Není třeba otevřít dvířka, barva světla pípa prsten může připomínat kvality vody, stavu a stavu filtru.

Snížit častou výměnu, 3-v-1 kompozitní filtr, pokud si jej změnit jednou za rok, potřebujete pouze 1 juanů za den, Inovativní 3-v-1 kompozitní filtr, přes vědecké a přesné dávkování, umožňuje skládání PP, pre-uhlíkové tyče, a post-uhlíkový prut pro dosažení stejné trubku pokrok, a integruje 1/2/4 třídy filtru k dosažení 4 úrovně hluboké čištění , což výrazně snižuje náklady na základní náhradu, průměrný denní filtr stojí asi 1 juanů.

Rychlá montáž filtrační vložky bez nástrojů, Proso čistička vody 1A stále zachovává své vlastní jádro změnit technologie. Objednat on-line, továrny přímé, a lehce otočte filtrační vložky snadno nahradit.

Připojte mobilní APLIKACE pro kontrolu domů kvality vody a využití vody v reálném čase Pomocí připojení Wi-fi k mobilnímu telefonu, stahování Mijia APLIKACE a otevření rozhraní pro správu, vody, situace je jasná a změny v kvalitě vody před a po filtraci jsou jasně viditelné. Můžete si také koupit filtrační vložky s jedním kliknutím na APP.

Štítky: dome xiaomi vody, hyundai sonata, oficiální xiaomi, mi xiomi, membrána ro, filtr ro, vodní fontány xiaomi filtr, 3 xaomi, xiomi, lp ro membrány.

Číslo Modelu 1A
Úprava vody Typ stroje Čistička Vody
Funkce 3 xiaomi čistička vody
Použitelné tlak vody 0.1-0.4 MPa
Průtok Vody 1L/min
Kvalita Vody V souladu s vnitrostátními sta
XiaoMi Model Millet čistička vody
Jmenovité Napětí 220V-
Použití Domácnosti Pre-Filtrace
Jmenovitý celkový čistý vody 2000L
Čištění Pozici Terminálu Čištění
Instalace Typ Kuchyně
Funkce 2 Inteligentní čistička vody
Typ Aktivní uhlí
Značka Xiaomi
Výkon (W) 75W
Čas na trh Jun-15
5 Stupňový Filtrační No
Executive standardní číslo Q/YM001-2015
Jmenovitý výkon 72W
Požadavky Na Kvalitu Vody Obecní Voda
Funkce Přímé Pití
Materiál RO Membrány
rozměry výrobku 381*138*420mm
Rozhraní Průměr DN8
Certifikace ROHS
Funkce 1 Čistička Vody
Vydatnosti(L/Min) 6.0
Funkce 4 APLIKACE detekce

Napsat svou recenzi!

Xiaomi Originální Mijia Čistička Vody 220V 72W Domácí Kuchyně, Přímé Pití Stroj, Kuchyně Typ aktivního Uhlí RO Membrány

Napsat svou recenzi!

Související produkty