Mini Přenosný Šicí Stroj Ruční Akumulátorový Rychlé Steh Oblečení pro Domácí Cestování

Nové

200.84 Kč

Skvělé pro na místě, opravy a úpravy, Vyžaduje 4 x AA baterie nebo 6V DC 600 ma napájecí adaptér (není součástí balení), 20,5 cm (L) x 6,7 cm (W) x 3,2 cm (H) Ideální pro začátečníky a nováčky, Pre-threaded a připraven k použití, Může být použit doma, v kanceláři, auto atd Popis: 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní Materiál: ABS Barva: jako obrázek Velikost produktu: 20.5 cm*6.7 cm*3.2 cm obsah Balení: 1 x Šicí stroj (Baterie nejsou součástí balení) 1 x Jehla 2 x Cívky s nití 1 x navlékač nitě 1 x Prodloužení Vřetena 1 x Uživatelská příručka Poznámka: 1.Tloušťka tkaniny by měla být 1,8 MM kolem, nemůže pracovat s látkou příliš silný nebo příliš tenký 2.To je Jeden Závit Šicí Stroj, takže budete muset Uvázat Uzel sami 3.Pokud produkt nemůže fungovat hladce , prosím, kontaktujte nás pro výměnu 4.Nemůžu mix baterie s jinou značkou nebo mix baterie s staré a nové 5.Čekat na chvíli, když je baterie příliš horká Provozní Kroky: 1. Namontujte 4 AA baterie (nelze kombinovat baterii s jinou značkounebo mix staré baterie s novými baterie) 2. Instalace řádek, umístěte hadříkem 3. Držte tkaniny s levou rukou, jemně stiskněte pravým palcem jemně, mechine bude automaticky posílat objekt vlevo.Mini Přenosný Kapesní šicí stroje Steh Šít vyšívání Bezdrátový Oblečení Tkaniny Elektrický Šicí Stroj Steh Nastavit

Vlastnosti: Ruční šicí stroj, Jeden steh, Baterie nebo napájecí adaptér provozován.Ruční šicí stroj, Jeden steh, Baterie nebo napájecí adaptér provozován.Kompaktní a lehký, Přenosný a snadno se přenáší kolem.Pravá ruka se nepohybuje, nechte stroj krmit sám, a levou rukou ovládá směr hadříkem.Steh linie až do konce šití, to může automaticky krmit a upravit těsnost mezi stehy. 4. Uzel: Jeden Steh, takže budete muset Uvázat Uzel sám. 5. Změňte řádek skupiny: Vytáhnout přímo, dávejte pozor, aby pokles na jaře.Například, pokud změníte velké skupiny, můžete připojit náhradní prodlužovací tyč pro zařazování hřídele a vložit velký závit skupiny.Pak re-nit nit a upravte napětí nitě.Šití. 6. Změna jehly: Povolte upevňovací šroub, nasaďte novou jehlu.Stroj nebude šít, šít přerušovaný, co mám dělat? 1: Vyšroubujte šroub, uvolněte šroub jehly 2: Nastavte jehlu do správné délky,výšky jehly není ani příliš vysoké, ani příliš nízké. (jehla hlavy může být viděn z díry ). 3: Utáhněte šroub, dokud se jehla je nemovitý.Při utahování šroubu, tam jsou drážky na jehlu tělo.Tyto drážky musí směřovat rovně dopředu.

Štítky: dekor moderní domov, žehlička malá, žehlička sew mini, tašku šít, butan pájení železa mini, návnady mini žehlička, výzdoba domů, decor pokoj, taška úplet, mini žehlička čísla.

Typ Elektrická Žehlička Díly
Číslo Modelu Přenosné Mini Ruční Šicí Stroj
Jméno Přenosné Mini Ruční Šicí Stroj
Aplikace pro šití maska
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

Mini Přenosný Šicí Stroj Ruční Akumulátorový Rychlé Steh Oblečení pro Domácí Cestování

Napsat svou recenzi!

Související produkty